Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(murashke @ 2013 05 21, 18:34)
pirksiu asda george, primciau 1-2 merginas siuntimui pasidalinti. galioja du kodai po 10 proc. smile.gif  4u.gif skubiai smile.gif http://direct.asda.c...default,sc.html
el. p. mano nikas gmail.com

dar priimciau viena, jei seb smile.gif
Atsakyti
uzuojauta...
aisku, kad tos, kurios prisideda, tai tik krepseliu kopijas nusiuncia ir... laukia...
iki siol man sirdi suspaudzia kai prisimenu apie Kriiste smile.gif ir kaip ji per salcius is LPExpress nemokedama naudotis, pirstus nusalo, bet man siuntini issiunte 4u.gif
milijonas 4u.gif smile.gif
Atsakyti
merginos koks kodukas tesco, kur minusuoja 10 svaru? gavau laiska, bet issitryniau. maniau neuzsakinesiu, o dabar sugalvojau uzsisakyt doh.gif intere randu lyg ffsummer2, bet man netaiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 05 21, 22:29)

iki siol man sirdi suspaudzia kai prisimenu apie Kriiste smile.gif ir kaip ji per salcius is LPExpress nemokedama naudotis, pirstus nusalo, bet man siuntini issiunte  4u.gif
milijonas  4u.gif  smile.gif

lotuliukas.gif uztat naudotis ismokau, ir supratau kam maximoje pirstines su touch screen pardavineja lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai visdelto rytoj po papildymo perku E5 4u.gif Bus rankines smile.gif
galit siusti norus is anksto su nuorodomis is facebooko , kad butu greiciau
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 05 21, 21:32)
intere randu lyg ffsummer2, bet man netaiko  schmoll.gif

šitas ir buvo FFSUMMER2 -10 už 50. bent prieš savaitę tikrai taikė

gal kas gali į AZ pasufleruoti, kokį telefoną vesti tesco groceries, jeigu siuntimas per tukį? ir kiek ten tiksliai kainuos siuntimas? ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 21 gegužės 2013 - 21:50
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 21, 21:43)
kokį telefoną vesti tesco groceries, jeigu siuntimas per tukį? ir kiek ten tiksliai kainuos siuntimas? ačiū


www.tukis.eu nurodyti telefonai ax.gif O kainuos priklausomai nuo pristatymo laiko, kurį pasirinksit + 2 svarai už pakavimą į dėžes, nes Tesco atveža viską maišuose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 05 21, 21:43)
šitas ir buvo FFSUMMER2 -10 už 50. bent prieš savaitę tikrai taikė


aciu. ko gero pasibaige g.gif lauksiu naujo ax.gif
Atsakyti
sveiki

gal kas rytoj Kaune is E5P uzsakinesit?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2013 05 21, 22:42)
Tai visdelto rytoj po papildymo perku E5  4u.gif Bus rankines smile.gif
galit siusti norus is anksto su nuorodomis is facebooko , kad butu greiciau

Gal galit FB nuoroda imesti ? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 05 21, 16:44)
kuris jūsų miestas?

Vilnius.
Atsakyti
Nius, is kur apyrankes nuo uodu imsim? ax.gif
Nesu bandziusi, bet turbut reikia ant vyresnelio isbandyti. Ar tinkamai jos saugo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eLBė: 22 gegužės 2013 - 05:56