Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Murčikas @ 2013 05 21, 17:19)
baigesi jie ties balandziu.


kaip ir pernai rolleyes.gif
Atsakyti
šitas daiktas naujas. Bet nebūtinai amazone tik nauji daiktai. Būna parduoda ir refurbished (atnaujintų /suremontuotų), ir nenaujų.
[/quote]

dekui uz atsakyma 4u.gif reiks pirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ar.: 21 gegužės 2013 - 17:33
QUOTE(Audry @ 2013 05 21, 17:10)

Šiandien Berlyne tik 15 laipsn. O ryt iš viso tik 10 laipsn prognozuoja doh.gif

Ana savaite taike -26%, tai reikia laukti silumos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2013 05 21, 14:56)
sveikos merginos, gal kur užmatėte SIGG vaikiškų gertuvių pigiau?

Cia pirkau, o dabar dar ir nuolaida 25 proc viskam.
Atsakyti
pirksiu asda george, primciau 1-2 merginas siuntimui pasidalinti. galioja du kodai po 10 proc. smile.gif 4u.gif skubiai smile.gif http://direct.asda.c...default,sc.html
el. p. mano nikas gmail.com
Atsakyti
Gal kuri uzmatete kur yra pirkti Bioline produkcijos?Sugiharoj simtais kainuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2013 05 21, 15:36)
tai kad www.mytoys.de 15 proc minusuoja, o ne 20. Nuolaida skaičiuojama tokia, kokia yra oro temperatūra tądien. Pas vokiečius ji šiandien 15 laipsnių.


Gal prastai įsiskaičiau blush2.gif Bet mintis tai labai įdomi dėl nuolaidos dydžio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 05 21, 17:37)
Ryanair bukletelyje radau reklama daysoft kontaktiniu lesiu, uzsakiau 05,10, siandien gavau, ryt gal reiks isbandyt, nes kaina superine gaunas thumbup.gif
http://www.daysoftcontactlenses.com/
Vienas lesis gal kazkur  uz 68-69 centus rolleyes.gif 12,58 euro uz 64  vienetus gavos su siuntimais. Tik mano akys dabar visiems jautrios, nezinau kaip cia bus cool.gif

ar galit konkretesne nuoroda i lesius duot?
as randu kazkokius uz 5,49eu.
Atsakyti
Tai jau tikrai merginos,paskaičiau apie kooperacijas ir aš jau baigiu "atsidžiaugti"priimdama į kompaniją kitas merginas.Nesenai buvo taip,kad gavau e5p prekytes,rašau galiu paduoti ten ir ten,ar patogu?Atrašo,kad ne visai nepatogu.Suku galvą kaip čia padavus kuo arčiau,kad būtų pasiimti moteriškei.Susitariu su keliom viską paduot vienoj vietoj,o su ta ponia jau pagal jos patogumą turiu dar pavažiuot kelis km.Sutarta 17:30.Aš jai parašau žinutę 17 val.tyla,paskui skambinu-tyla.Sėdžiu ir nežinau važiuot ar ne į tą vietą.17:25 vėl skambinu,o ji man sako nustebusi aš jau laukiu jūsų (bet paskambint tai nesiteikia),man į darželį reik važiuot,ir klausia kur esu.Aš jai ir sakau,kaip yra kad dalinau prekes kitoj vietoj ir jai rašiau,skambinau prieš pusvalandį,nežinau,ką daryt važiuot ar ne į sutartą vietą,o ji man sako pagerintu tonu: aš iš darbo važiavau negalėjau pakelt ragelio,reikėjo prieš penkias skambinti doh.gif gana čia šnekėt, tau liko 5 min.atvažiuot doh.gif Nu jau sunervino tai doh.gif nuvežiau jai tas prekes,vėlavau 2 minutes... Lyg jinai man paslaugą daro pasiimdama daiktus.Užsakinėji už savo pinigus,gaudai prekes,skaičiuoji,rašai,dėlioji ir dar gauni "antausį"...taip pyktis paėmė doh.gif Bet yra ir tokių dėl kurių užsakinėt net malonu,nes ir draugiškos ir pačios yra suinteresuotos daiktus pasiimti. O ne tik viską nuo a iki z užverst vien užsakančiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2013 05 21, 19:55)
ar galit konkretesne nuoroda i lesius duot?
as randu kazkokius uz 5,49eu.

minimaliai reik imt 2 dezutes.
cia jau konkretu- reikia pasirinkti daysoft arba daysilk (pasiskaicius kruva forumu, supratau, kad daysoft labiau tinkamos daugumai), tai 5,49 euro viena 32 lesiu dezute, bet butina pirkt 2 (ta prasme, ar abi akys -4 dioptrijos, ar viena pvz. -3,5, kita -4, bendroj sumoj tik 2 dezutes) ir likusi suma yra siuntimas, ten gaunas uz abi dezutes siuntimas 1,8 euro.
Atsakyti
bet cia kuriozai ne tik su koperacijom, bet ir siaip koki daikta parduodant. Parasiau, kad galiu atvest i Kauna, bet galiu atiduot tik tam tikrose vietose ir tam tikru laiku. Tai irgi gavau alia tokia zinute - 15 val. busiu prie Savo doh.gif doh.gif doh.gif , turint omeny kad as dirbu Aleksote g.gif doh.gif , visai kitam miesto gale.
Mama skaitosi sutaupe siuntimo pinigelius doh.gif o mano islaidos jai kaip ir nerupi.

Atsakyti
QUOTE(pilkoji @ 2013 05 21, 16:31)
renku SD uzsakyma, prasom jungtis, vilnius,
galima butu persiusti!!

Laba vakara ,ar dar renkat SD ? 4u.gif
Atsakyti