Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Darmin @ 2013 05 20, 21:56)
Labai man nepatogu, kai vaziuosit link Megos, paiimkit mano siuntinuka, galesit uzvesti  cool.gif

tai va  lotuliukas.gif


čia kaip man buvo su dovanojamais rubeliais. paskelbiau kad dovanoju. tai paskui pasakė kad ne tam mieste. nu nieko sakau. aš ta miestelį pravažiuoju kai į paskaitas važiuoju. sakau važiuodama galiu sustot prie pagrindinės gatvės. tai tada man pradėjo pasakot kaip iki jos atvažiuot blink.gif sakau ponia neturėsiu laiko sukinėtis ... nu sako gerai. bet pradėjo zyst kad vaikas mažas. oras blogas. tai važiavau per tešlynus cool.gif
tada dar iš mano miesto kažkas rubelių ten tai moteriai dovanojo. sako gal galit paimti blink.gif sakau lai atneša įsidėsiu į bagažinę. doh.gif
o paskui sako .. aš tai moteriai irgi duosiu rūbų. jūs parveškit doh.gif doh.gif cool.gif lotuliukas.gif ir paskui kai daviau savo nr kad su manim susisiektu ...
tai nužudė žinutė "paskambinkit" lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif cool.gif
ale man reikėtu lotuliukas.gif doh.gif

nebedovanoju daugiau nuo to karto nieko lotuliukas.gif geriau prie konteinerio nunešu biggrin.gif
Atsakyti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Ir man buvo panašiai biggrin.gif Pardavinėjau kažką, pirkėja pažadėjo būt tam tikrą dieną Kaune, naiviai galvojau užsuks...Adresą palikau, telefoną...Ir gaunu žinutę, kad mol "esu ten ir ten, būsiu dar valandą, atvežkit, PASIŽIŪRĖSIU" lotuliukas.gif Tai kaip prekybos agentė pasijutau cool.gif Nevairavau tada dar, su dviem mažais vaikais į kitą miesto galą trenkis ir dar neaišku ar nupirks doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 21 gegužės 2013 - 00:03
Merginos vis dar renku uzsakyma is E5P Vilnius Alytus KAunas rasykite
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2013 05 20, 22:47)

murashke
, o kokias rekomenduotum? Mes Lindex, H&M turim, tai liuks nešiojas, aptemptos, nekaba  biggrin.gif  Asdos dabar pamačiau rinkinuką gera kaina, tai ir viliojuos, nes kaip tik ilgas išaugo mano pana smile.gif

Dangiuks, mes tympom nesiskundziam, neblogai nesiojasi (bet ir netampom diena dienon) kaip uz tokia kaina tikrai galima isbandyti (nelabai yra skirtumas tarp lindexiniu) Lindexe dar atsirado ir skiluciu, asdos dar nuo pernai metu neblogos bukles. Maniske apie 92cm ir 13 kg, tai kudena. Kojytes pakankamai aptemptos, nesmunka.
Perku 2-3 metu, nors dar ir 1,5-2 metu tip top
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 21 gegužės 2013 - 06:34
QUOTE(ellinga @ 2013 05 21, 07:32)
Dangiuks, mes tympom nesiskundziam, neblogai nesiojasi (bet ir netampom diena dienon) kaip uz tokia kaina tikrai galima isbandyti (nelabai yra skirtumas tarp lindexiniu) Lindexe dar atsirado ir skiluciu, asdos dar nuo pernai metu neblogos bukles. Maniske apie 92cm ir 13 kg, tai kudena. Kojytes pakankamai aptemptos, nesmunka.
Perku 2-3 metu, nors dar ir 1,5-2 metu tip top


Ačiuks, ellinga, niu dėl dydžio šausiu aklai, nes maniškės svoris irgi 13kg, bet užtat ūgis apie 106cm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2013 05 20, 22:47)

murashke
, o kokias rekomenduotum? Mes Lindex, H&M turim, tai liuks nešiojas, aptemptos, nekaba  biggrin.gif  Asdos dabar pamačiau rinkinuką gera kaina, tai ir viliojuos, nes kaip tik ilgas išaugo mano pana smile.gif

Man GAP timpos labai patinka, tikrai gražiai aptempia, maniškė apie 95-97 cm ūgio, apie 14-15 kg sveria, tai 3T pats tas. Konkrečiai, tai šitos:
http://www.gap.eu/br...id=000673743074
Tik kažkokios labai brangios blink.gif Nepamenu po kiek mokėjau, bet tikrai ne tokią kainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 21, 08:35)
Man GAP timpos labai patinka, tikrai gražiai aptempia, maniškė apie 95-97 cm ūgio, apie 14-15 kg sveria, tai 3T pats tas. Konkrečiai, tai šitos:
http://www.gap.eu/br...id=000673743074
Tik kažkokios labai brangios  blink.gif Nepamenu po kiek mokėjau, bet tikrai ne tokią kainą  biggrin.gif


Turim GAP, bet va kaip tik kiek visokių iš GAP turim, plačios dukrytei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2013 05 21, 08:39)
Turim GAP, bet va kaip tik kiek visokių iš GAP turim, plačios dukrytei doh.gif

Kaip keista, nes tikrai šitos labai siauros, mano krikšto dukrytė irgi aukštoka, tikrai labai kūdutė, bet jai neplačios g.gif Dabar net pasiėmiau tas timpas pažiūrėt ir bandau įsivaizduot kokio dar kūdumo jūsų mergaitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 21, 08:42)
Kaip keista, nes tikrai šitos labai siauros, mano krikšto dukrytė irgi aukštoka, tikrai labai kūdutė, bet jai neplačios  g.gif Dabar net pasiėmiau tas timpas pažiūrėt ir bandau įsivaizduot kokio dar kūdumo jūsų mergaitė  biggrin.gif


Tai geros būna, kai dydis mažesnis, bet tada trumpos, virš kauliukų smile.gif Juokingai atrodo, o va jeigu į ilgį geros, tai tada tikrai neaptemptos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 05 21, 07:42)
Kaip keista, nes tikrai šitos labai siauros, mano krikšto dukrytė irgi aukštoka, tikrai labai kūdutė, bet jai neplačios  g.gif Dabar net pasiėmiau tas timpas pažiūrėt ir bandau įsivaizduot kokio dar kūdumo jūsų mergaitė  biggrin.gif



Gapo mums irgi per placios, kad graziai aptemptu tikrai reik mazesnius dydziu smile.gif nors as galvojau maniske kudena, bet su 106cm ji 15.5 sveria, tai reiskia nupeneta dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 05 21, 07:48)
Gapo mums irgi per placios, kad graziai aptemptu tikrai reik mazesnius dydziu  smile.gif  nors as galvojau maniske kudena, bet su 106cm ji 15.5 sveria, tai reiskia nupeneta dar  smile.gif


va maniškė irgi tokia tik ūgis gal 105 tai su tympom irgi bėda... nupirkau iš SD plačios gerokai dabar tampo kažkada iš La redoute pirktas berods 2-3 metai tai kaip bridžai ilgis užtai super apsitempia smile.gif žodžiu kelnės pas mus tik tos galimos kur galima juosmens pltį reguliuot...
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 05 20, 21:56)
kam save apsikrauti: uzsakinek, paskaiciavimus siusk, pinigu savo lauk (nes kitos visai neskuba susimoketi, skuba tik krepseli atsiusti) ,gavus sutikrink, rusiuok, atiduok/issiusk...  tongue.gif  biggrin.gif

man buvo neperseniausiai :

rasau i az, kad siuntinukas gautas, gyvenu ten ir ten, daznai bunu ten ir ten..

Gaunu atsakyma:

Labai man nepatogu, kai vaziuosit link Megos, paiimkit mano siuntinuka, galesit uzvesti  cool.gif

tai va  lotuliukas.gif

prisijuokiau nerealiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti