Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(Darmin @ 2013 05 20, 22:56)


Gaunu atsakyma:

Labai man nepatogu, kai vaziuosit link Megos, paiimkit mano siuntinuka, galesit uzvesti  cool.gif

tai va  lotuliukas.gif

blink.gif blink.gif blink.gif tokius nikus skelbti doh.gif tikrai naglumui ribu nera cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 05 20, 20:56)
paiimkit mano siuntinuka, galesit uzvesti  cool.gif

leido biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 05 20, 21:56)


Gaunu atsakyma:

Labai man nepatogu, kai vaziuosit link Megos, paiimkit mano siuntinuka, galesit uzvesti  cool.gif

tai va  lotuliukas.gif

blink.gif doh.gif nu čia tai naglumo viršūnė gun_bandana.gif bash.gif
Nesistebiu, kad kuo toliau tuo rečiau pačioje temoje vyksta kooperacijos
Atsakyti
Gyveni ir mokaisi, kaip gyvent reikia biggrin.gif

Bet visumoje, tai bent man kiek tenka uzsakineti/kooperuotis, malonios ir draugiskos dauguma, skustis negaliu, tik pasidziaugti 4u.gif


O kad i tema butu, tai rytoj po darbo jei atsirastu norinciu bandyciau uzsakineti is tesco clothing smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darmin: 20 gegužės 2013 - 21:36
Sveikos, mergytės,

gal kuri savo pupai esate pirkusios tympas iš Asdos? Kokia ten jų kokybė? Ar neplačios? Ar atitinka dydžius, gal pamažintos ar padidintos? AČIŪ iš anksto už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2013 05 20, 21:37)
gal kuri savo pupai esate pirkusios tympas iš Asdos? Kokia ten jų kokybė? Ar neplačios? Ar atitinka dydžius, gal pamažintos ar padidintos?

normalios. gal nera labai aptemptos. cia, aisku, ir nuo koju priklauso biggrin.gif keliai gal greitai pasitampo. ziuriu, negaliu pakomentuoti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 05 20, 22:43)
normalios. gal nera labai aptemptos. cia, aisku, ir nuo koju priklauso biggrin.gif keliai gal greitai pasitampo. ziuriu, negaliu pakomentuoti biggrin.gif  4u.gif



murashke
, o kokias rekomenduotum? Mes Lindex, H&M turim, tai liuks nešiojas, aptemptos, nekaba biggrin.gif Asdos dabar pamačiau rinkinuką gera kaina, tai ir viliojuos, nes kaip tik ilgas išaugo mano pana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2013 05 20, 22:47)

murashke
, o kokias rekomenduotum? Mes Lindex, H&M turim, tai liuks nešiojas, aptemptos, nekaba  biggrin.gif  Asdos dabar pamačiau rinkinuką gera kaina, tai ir viliojuos, nes kaip tik ilgas išaugo mano pana smile.gif


turim ir lindex ir hm ir asdos - mums visos platokos (bet cia musu problema, ne timpu), nepasakyciau kad turi jos skirtumu schmoll.gif , del asmeniniu savybiu - perku gerokai mazesnes - tada apsitempia, tik va jau ilgio mazoka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 05 20, 22:55)
turim ir lindex ir hm ir asdos - mums visos platokos (bet cia musu problema, ne timpu), nepasakyciau kad turi jos skirtumu schmoll.gif , del asmeniniu savybiu - perku gerokai mazesnes - tada apsitempia, tik va jau ilgio mazoka mirksiukas.gif


niu va, pas mus ta pati bėda biggrin.gif Dabar jau trumpokos visos, tai ir aptemptos, tai ir pagalvojau, jei nupirksiu, kad į ilgį būtų geros, tai turbūt bus platokos, niu bet reik bandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2013 05 20, 22:59)
niu va, pas mus ta pati bėda biggrin.gif  Dabar jau trumpokos visos, tai ir aptemptos, tai ir pagalvojau, jei nupirksiu, kad į ilgį būtų geros, tai turbūt bus platokos, niu bet reik bandyti biggrin.gif


nemanau kad pas jus ta pati - mums timpos pagal ploti pacios tos - 2-3 metai lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
O SD kažkaip koduku gaila mums pamesti blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 05 20, 23:35)
O SD kažkaip koduku gaila mums pamesti blush2.gif ...

Prisijungciau prie SD jei kas pirktumet. Kaunas
Atsakyti