Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

Gal kas turit pakalnute_klp el. pasta? Atejo jos prekės, bet negalu per AŽ susisiekti jau keliso dienos, o meilo neturiu sad.gif
Atsakyti
Sveikutės. Šiandien pirmą kartą padariau užsakymą iš TBS tukio adresu. Ar dabar man reikia Tukį informuoti, kad užsisakiau ax.gif . Iš TBS greit pristato į namus uk? g.gif
Atsakyti
e5p uzsakyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 05 20, 13:30)
Sveikutės. Šiandien pirmą kartą padariau užsakymą iš TBS tukio adresu. Ar dabar man reikia Tukį informuoti, kad užsisakiau ax.gif . Iš TBS greit pristato į namus uk? g.gif


Tukio informuoti nereikia, kai siunta bus issiusta tukis atsius jums saskaita. O TBS manau iki penktadienio pristatys.
Atsakyti
Sveikos,
gal kur matete ispardavima vyrisku sortu, nebrangiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2013 05 20, 13:28)
Gal kas turit pakalnute_klp el. pasta? Atejo jos prekės, bet negalu per AŽ susisiekti jau keliso dienos, o meilo neturiu sad.gif


turim turim mirksiukas.gif

QUOTE(kice @ 2013 05 20, 13:48)
Sveikos,
gal kur matete ispardavima vyrisku sortu, nebrangiu? smile.gif


ir mane domina g.gif ax.gif
Atsakyti
Tai visai nesenai apipirkom vyrus džinsiniais šortais iš GAP. O šiaip SD kokiam dairykitės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kiskius @ 2013 05 18, 17:32)
as pirkau pas savo kirpeja (Oranzinis stilius - Panevezys)

Na kirpyklose visada brangiau.. o siuntimas juk ne 50lt kainuoja..
Pasižiūrėkite į frangrancedirect, dabar siunčia tiesiai į LT.
Ir turiu lietuvišką nr., lorealio atstovų, galiu persiųst katalogą, internete nepamenu pavadinimo, bet buvo kainos kiek didesnės.
rašykit man į az savo paštą, persiųsiu.
Atsakyti
Vis dar renku is E5P Alytus Vilnius Kaunas
Atsakyti
prisijungciau prie SD uzsakymo, su keliais rubeliais smile.gif
Atsakyti
PRASAU PAGALBOS !!! 4u.gif
Kaip pasitikrint ar gauta preke UK, siusta is kinu ?
Kinas tvirtina, kad pristatyta jau, o as nezinau kaip patikrint blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, o tesco tie kodukai kur 5 ir 10 svarų nuolaidos jau negalioja?
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Siulau jungtis prie manes uzsakant is vokieciu parduotuves, http://www.babyartikel.de/

pristatymas i LT 16 euru, sau uzsakiau http://www.babyartik...de_maker_canopy sia apsauga nuo saules, kas susidomejo, rasykit! pati esu is klaipedos, tai kad klaipedietes junkites smile.gif
Atsakyti