Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų *182* tema

QUOTE(raimaza @ 2013 05 20, 09:59)
o koks miestas 4u.gif

doh.gif pamiršau parašyti-provincija,bet persiųsčiau per LP terminalą už 6,50 lt
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 05 20, 09:48)
Sveikos,šiandien po papildymo užsakinėsiu e5p,priimsiu su nedideliais krepšeliais.
Dar truputį trūksta,kad prekė gautųsi ne daugiau 24-25 lt,siuntimą dalinsiu iš žmonių skaičiaus,kol kas esame dviese.
Taigi nedelskite ir junkitės,nes prekės greitai dingsta,
laukiu tvarkingų krepšelių ausra.bau@gmail.com

Labas rytas smile.gif Gal galit is nuoroda imesti, kokios prekes siandien bus ? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egipte @ 2013 05 20, 10:01)
Labas rytas smile.gif Gal galit  is nuoroda imesti, kokios prekes siandien bus ? aciu  4u.gif

https://www.facebook...5...4947&type=1
Atsakyti
Pasitaisau biggrin.gif
GAP -20 proc. nuolaida duoda vyru ir moteru rubams. Galiu pati parinkti arba galiu prisijungti jei kazkas pirks Kaune.
Atsakyti
QUOTE(supermamce @ 2013 05 20, 10:03)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 05 18, 15:07)
Ar aš nerandu, ar iš tiesų nėra Tesco (Groceries) papildomo nuolaidų koduko g.gif kiek radau tai tik pirmam apsipirkimui (10 off perkant už 50 ir 12 off perkant už 60)
Net jeigu ir nėra jokio papildomo koduko, ruošiuosi pirkti (greičiausiai ryt arba pirmadienį rytą) Tesco maistą. Varėna, kam tinka galiu persiūsti arba jeigu kam neskubu, būnu kartais Vilniuje, galėčiau perduoti) Siūsiuosi per Tukį.

dar neužsakiau, prašom jungtis mirksiukas.gif Tukiui mokestį padensiu aš, tereiktų dalintis pristatymo mokestį.
Atsakyti
Turiu papildomą nuolaidą GAP 4u.gif Dabar yra 20 proc. nuolaida nuo visos kainos (Sale negalioja) ir + mano papildomi 15 proc. Jei yra norinčių rašykit į AŽ.
Atsakyti
Sveiki


prisijungciau prie GAP su vienu daiktu
Turiu papildoma 15 % koduka, kuri duociau perkanciajai, kuri priimtu prie uzsakymo.


Vilnius, bet tinka ir kiti miestai, jei persiustumete mano daikta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaa @ 2013 05 20, 09:16)
Pasitaisau  biggrin.gif
GAP -20 proc. nuolaida duoda vyru ir moteru rubams. Galiu pati parinkti arba galiu prisijungti jei kazkas pirks Kaune.


NEBERENKU ax.gif
Atsakyti
O gal kas Kaune e5p renkat siandien? 4u.gif Vakar suspejau, bet tai siandien vel norisi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Per kiek laiko gaunat prekes iš Cocooncenter? g.gif
Atsakyti
UŽSAKYTA mirksiukas.gif
Atsakyti