Įkraunama...
Įkraunama...

Marmurinės dėmėtos kojos, rankos

Sveikos. Turiu problemą, apie kurią nerandu informacijos nei lietuviškuose šaltiniuose, nei (beveik) angliškuose, o medikai priežasčių neieško. Gal ir jums kam nors taip yra?

Man 25, nuo paauglystės atsirado problema, kamuojanti ir dabar - kai tik kūnas būna vertikalioje padėtyje, blauzdas išmėto baltos dėmės, neišberta oda pasidaro rausva, melsva. Kartais tai intensyviau būna, kartais mažiau, vasarą labai greitai išmėto ir nuleistas rankas. Vaizdas primena marmurines kojas, o gal šiek tiek - lavondėmes. Kažkas panašaus į tai http://articles.comp.....led hands.JPG
o kartais net taip: http://www.emed.ie/D...ticularis_a.jpg
Spalvinis derinys yra nepastovus - pakeli kojas, ima nykti margumynai, arba jeigu pradedu spaudinėti, tai gali iškart toje vietoje pabaltuoti ir pan.

Medikai nežino, kas tai, pataria, žinoma, naudot paprastas priemones, kurios man deja yra neveiksmingos - masažai, kontrastiniai dušai, kompresinės pėdkelnės, akupunktūra, sportas. Vienintelis veiksmingas būdas - pakelti kojas į viršų, bet rankomis juk nevaikščiosi. smile.gif

Dar turiu plokščiapadystę ir nelabai gražias venas, kojas vakarais paskauda, patinsta, bet abejoju, kad dėl to rastųsi tokie spalvų pokyčiai. Kitokių ligų neturiu. Angliškai randu, kad kažkas panašaus būna ką tik gimusiems (kai kuriems) kūdikiams (vadinasi"Cutis marmorata"), paskui savaime pranyksta. Daugiau info nerandu, bet per tuos 10 metų esu kelis kartus gatvėje pas nepažįstamas moteris mačiusi irgi tokį vaizdą, bet tik kelis kartus.

Ar kam nors taip yra buvę, ir ar bandėte ieškoti ligos ir ją spręsti?

Labai laukčiau žinių iš žmonių, jeigu kas nors su tuo susidūrėte. Ačiū smile.gif

Atsakyti
Sveika, kadangi angliškai gaudaisi, suvesk goooglėn savo simptomus ir pridėk "gluten intolerance ". Galimybė tokia yra. Mane ant tos minties užvedė tai, kad mano venų būklė labai pagerėjo per pusantrų metų, kai nebevalgau grūdų.
http://symptomsofglu...n-women_10.html

panaršyk daugiau ta tema.
Atsakyti
voresta, ačiū už mintį - kol kas niekas apie tai nebuvo susimastę, nei daktarai, nei aš. nors realiai, kaip tik ir virškinimas niekada nebuvo idealus.

O kaip tau pasireikšdavo netoleravimas, ar taip pat būdavo baltų dėmių, ar tik tinimas?
Atsakyti
QUOTE(ziemaziemaziema @ 2013 05 15, 11:32)
voresta, ačiū už mintį - kol kas niekas apie tai nebuvo susimastę, nei daktarai, nei aš. nors realiai, kaip tik ir virškinimas niekada nebuvo idealus.

O kaip tau pasireikšdavo netoleravimas, ar taip pat būdavo baltų dėmių, ar tik tinimas?

matai, yra tokia mityba Paleo vadinasi, ji grindžiama tuo, kad dalis žmonijos visgi neprisitaikė misti grūdais ir grūdų glitimas sukelia daugybę problemų, net iki autoimuninių ligų. Taip pat grūdų krakmolas virsta gliukoze ir nuo to šokinėja cukrus kraujyje. Vienu žodžiu pasiskaičiusi ir pasidomėjusi nutariau pamėginti gyventi be krakmolo ir visų grūdinių. Jau po 5 dienų pajutau teigiamus pokyčius žarnyne ir nutariau tokią mitybą pratęsti...ir taip jau pusantrų metų. Ir tik badas sugražintų į mano mitybą glitimą schmoll.gif .
Net nepastebėjau, po kiek laiko dingo kojų sąnarių rytmetinis sustingimas, hemorojus, o kad venų raizginys tapo mažiau išsipūtęs ir netoks pamėlynavęs pastebėjau gal po pusmečio. Tokių kaip tavo problemų neturėjau, tačiau skaičiau labai daug apie tai, ką gali glitimas. Ir pamaniau kad verta tave įspėti.
Juk tu nieko neprarasi, jei pamėginsi. Mat kol nepamėgini, negali suprasti, koks gyvenimas be glitimo poveikio. O gal?
Pasiskaityk ir gal prisidėsi?
Atsakyti
Ačiū, man tai tikrai nauja informacija. Kaip tik jau kelias dienas ir bandau be glitimo valgyti, kad pamatyčiau, ar kas nors keičiasi. smile.gif
Atsakyti
saugokis paslėpto glitimo- jis padažuose, leduose, net dešrose gali būti, tad tenka pirkti tik žaliavą ir viską gamintis patiems. Na, man pirkt labai mažai ką tenka, beveik viską savo turim. Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
Atrodo, sutrikimas nesusijęs su gliterino netolerancija. Bet radau truputį kitokios informacijos, kas tai per sutrikimas. Štai, verčiasi beveik kaip "lavondėmės" (Bier spots)
http://www.dermatalk...-spots-on-skin/

Galbūt kam nors taip yra buvę, ir kas nors taikė kokį nors gydymą vien dėl estetinių priežasčių?
Papildyta:
ne gliterino, o glitimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemaziemaziema @ 2013 05 12, 18:24)
Sveikos. Turiu problemą, apie kurią nerandu informacijos nei lietuviškuose šaltiniuose, nei (beveik) angliškuose, o medikai priežasčių neieško. Gal ir jums kam nors taip yra?

Man 25, nuo paauglystės atsirado problema, kamuojanti ir dabar - kai tik kūnas būna vertikalioje padėtyje, blauzdas išmėto baltos dėmės, neišberta oda pasidaro rausva, melsva. Kartais tai intensyviau būna, kartais mažiau, vasarą labai greitai išmėto ir nuleistas rankas. Vaizdas primena marmurines kojas, o gal šiek tiek - lavondėmes. Kažkas panašaus į tai http://articles.comp.....led hands.JPG
o kartais net taip: http://www.emed.ie/D...ticularis_a.jpg
Spalvinis derinys yra nepastovus - pakeli kojas, ima nykti margumynai, arba jeigu pradedu spaudinėti, tai gali iškart toje vietoje pabaltuoti ir pan.

Medikai nežino, kas tai, pataria, žinoma, naudot paprastas priemones, kurios man deja yra neveiksmingos - masažai, kontrastiniai dušai, kompresinės pėdkelnės, akupunktūra, sportas. Vienintelis veiksmingas būdas - pakelti kojas į viršų, bet rankomis juk nevaikščiosi. smile.gif

Dar turiu plokščiapadystę ir nelabai gražias venas, kojas vakarais paskauda, patinsta, bet abejoju, kad dėl to rastųsi tokie spalvų pokyčiai. Kitokių ligų neturiu. Angliškai randu, kad kažkas panašaus būna ką tik gimusiems (kai kuriems) kūdikiams (vadinasi"Cutis marmorata"), paskui savaime pranyksta. Daugiau info nerandu, bet per tuos 10 metų esu kelis kartus gatvėje pas nepažįstamas moteris mačiusi irgi tokį vaizdą, bet tik kelis kartus.

Ar kam nors taip yra buvę, ir ar bandėte ieškoti ligos ir ją spręsti?

Labai laukčiau žinių iš žmonių, jeigu kas nors su tuo susidūrėte. Ačiū smile.gif


Papildyta:
Labas ziemaziemaziema,as taip pat turiu sia problema jau 10 ar daugiau metu,niekaip nesusitaikau...daug metu.gyvenau tokioj sali,kur nelabai karsta budavo,tad trumpu sortu neprireikdavo,o siuo metu esu kur neisvengsi pliku koju,todel vel pradejau nervintis... Ieskoti per angliskus,lietuviskus saitus,kur aptikau tavo pasisakyma..daug kur klausinejau,pas daktarus ivairiose salyse,niekas nieko nzn ,sako nieko tokio,bet tai akivaizdi kosmetine problema,niekaip negaliu susitaikyti su tuo,psichologiskai atrodo tuoj palusiu,bematydama moteris su grazia lygia koju oda.... Noriu paklausti gal tau pavyko kanors suzinoti,ar isspresti sia problema? Prasau pasidalinkit,jei kas susidurete!!!!!!!!!!! Lauksiu atsakymo
Atsakyti
Sveika,

man taip pat yra - kiek kalbėjau su gydytojais, nė vienas nežino, kas tai, tiesiog kaip iš Mėnulio iškritę visi iki vieno. Bet kadangi tai laikoma kosmetine problema, jos gydymo kažkaip ir nebandoma sugalvot.

Pavyko rasti tiksliausią sutrikimo apibūdinimą, jis vadinamas "Bier spots", kas verčiasi maždaug kaip "Lavondėmės" :(

Aprašymas: http://www.dermatalk...-spots-on-skin/

Galiu pasakyti, kad mano bandyti galimi gydymo būdai nepadėjo: mankštos, kontrastiniai dušai, kompresinės pėdkelnės, akupunktūriniai kilimėliai, masažai, mitybos koregavimas (grūdinių produktų atsisakymas) - tai neveikia. "Praktinė" gudrybė, kurią naudoju, apimta nevilties, kai labai reikia užsidėti trumpą sijoną ar šortus, ir eiti be pėdkelnių - tai kreminės pudros naudojimas. Pudra padengia kojas, ir baltosios dėmės būna ne tokios ryškios. Tačiau įdegio kremai ar apskritai deginimasis saulutėje nepadeda, nes baltos dėmės ant kojų ateina iš kažkokio poodinio sluoksnio, prasimuša, taigi, su įdegiu tai nesusiję.

Net nežinau, ką daryti - man atrodo nesąmonė, kad yra toks sutrikimas, ir medicinai jis neįdomus, nebandoma ieškoti gydymo, nieko. Juolab, kad vis pamatau mieste kokią mergaitę einant tokiom kaip mano rankom, kojom dėmėtom. Vadinasi, problema tikrai yra ne man vienai.
Atsakyti
QUOTE(ziemaziemaziema @ 2013 06 05, 13:04)
Sveika,

man taip pat yra - kiek kalbėjau su gydytojais, nė vienas nežino, kas tai, tiesiog kaip iš Mėnulio iškritę visi iki vieno. Bet kadangi tai laikoma kosmetine problema, jos gydymo kažkaip ir nebandoma sugalvot.

Pavyko rasti tiksliausią sutrikimo apibūdinimą, jis vadinamas "Bier spots", kas verčiasi maždaug kaip "Lavondėmės" sad.gif

Aprašymas: http://www.dermatalk...-spots-on-skin/

Galiu pasakyti, kad mano bandyti galimi gydymo būdai nepadėjo: mankštos, kontrastiniai dušai, kompresinės pėdkelnės, akupunktūriniai kilimėliai, masažai, mitybos koregavimas (grūdinių produktų atsisakymas) - tai neveikia. "Praktinė" gudrybė, kurią naudoju, apimta nevilties, kai labai reikia užsidėti trumpą sijoną ar šortus, ir eiti be pėdkelnių - tai kreminės pudros naudojimas. Pudra padengia kojas, ir baltosios dėmės būna ne tokios ryškios. Tačiau įdegio kremai ar apskritai deginimasis saulutėje nepadeda, nes baltos dėmės ant kojų ateina iš kažkokio poodinio sluoksnio, prasimuša, taigi, su įdegiu tai nesusiję.

Net nežinau, ką daryti - man atrodo nesąmonė, kad yra toks sutrikimas, ir medicinai jis neįdomus, nebandoma ieškoti gydymo, nieko. Juolab, kad vis pamatau mieste kokią mergaitę einant tokiom kaip mano rankom, kojom dėmėtom. Vadinasi, problema tikrai yra ne man vienai.


Papildyta:
Na jo,as irgi manau ,jog turetu pradeti kurti kokius tai vaistus.... Tik as matau,jog nelabai daugiau kas ir raso i sia tema.... Negi mes tik dviese tokios esam ???? Gal reiketu atnaujunti sia tema... Gal daugiau kas esa susidure , tiesiog ieskoti to kas galetu panaikinti tas prakeiktas demeles ......
Atsakyti
Mano tokios kojos nuo vaiksytės. Kai stoviu, visada dėmėtos. Niekad nešovė į galvą laikyti to liga ir gydytis g.gif Kažkaip ir estetiškai man tai netrukdė, nors ir sijonus, ir šortus nešioju. Žodžiu, gal tai net nelaikoma liga ir niekas to negydo. Tiesiog toks organizmas.
Atsakyti
Sveikos ir as turiu sia problema...Pas mane ismeto kojas ir rankas bet tik iki rieso, kazkaip niekad nemaniau,kad labai didele problema, niekad nemegau nesiot sijonu ir Airijoj gyvendama sortu nelabai panesiosi... bet kai per gimdyma pamaciau kaip tos kojos baisei atrodo ... sunerimau... mat man atvirkscei nei jums jos atsiranda pakeitus temperatura patalpos... bent man taip atrodo... jai kazka suradot kaip tai galima panaikinti pasidalinkite.aciu
Atsakyti