Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(NeringaJ @ 2006 10 17, 15:58)
Žinau tik tiek Kaune pabandyk paduoti 200 lt ir pamatysi ateis ir paprašys daugiau, sakys tu dar skolinga akušerėms seselėms ir taip toliau. Atsimenu draugę radau bliaunančią nes prie savęs neturėjo pinigų, o daktaras įkyriai ir kaprizingai reikalavo. nors 600 lt buvo gavęs jau, tipo personalas pamirštas buvo. man pačiai irgi panašiai buvo pareikšta nors gimdžiau Mažylyje o ne klinikose. taigi nevisur ir nevisada paduosi tiek kiek nori. nes jeigu gerai pamenu netgi Mažylio GN yra kainoraštis, kad gimdymas 400 lt kainuoja.(čia oficialiai) be to dar jeigu imi nuskausminimą, manęs klausė para prieš gimdymą ar norėsiu ir ko norėsiu. sakė 200 lt kaimuos.
o kai po gimdymo atėjo atsiskaitymo metas gydytojas-anesteozologas tiesiai šviesiai pasakė 200 oficialiai ir 50 lt man už vargą. net klausti nereikėjo ar užteks. tiesiai šviesiai sekantį rytą atėjęs į palatą pasakė.



Eik tu sau...O jei taip neduoti papildomai,tai ką,namo išvarys? biggrin.gif
Atsakyti
Kad kažkaip ne tas galvoje būna tuo metu. nežinau būtų įdomu pabandyti. aš tai už tą nuolatinį pinigų laužimą gydytojai nedaviau nes paguldė ji mane 3 savaites prieš gimdymą, visiškai sveiką ir nieko nedarė net eilinių tyrimų. po gimdymo atsileidau bet kad ji net nesiteikė ateit pažiūrėt kas ir kaip. (man cezarį darė) išleido net visai kitas gydytojas, o ji per savaitę nesrado laisvos minutės. taigi supykau galutinai ir jai skirtus pinigus išdalinau ten dirbančiam personalui, vaikų gydytojai naktinėm seselėm, sanitarėm ir tt. tai bent jos prižiūrėjo tai thumbup.gif ir panelė mano buvo prižiūrėta, apšokinėta. o anestezologui sumėkėjau kiek prašė, kažkaip net nekilo jokių minčių. tuo labiau kad tikrai stengėsi per operaciją visą laiką buvo šalia tikrino viską ir pasakojo ką daro kas ir kaip.

o va draugę radau visą susinervinusę nes prie savęs neturėjo pinigų o gydytojas laužė. bet vyras po to atsiskaitė ir viskas. irgi nesiginčino kiek žinau. schmoll.gif
Atsakyti
blink.gif maniskis gime per pacias kucias. Gimdziau prie Rutkauskienes. Na gan kantri daktaryte, nes man tai ten ne pyragais kvepejo ir spiegiau kiek tik pajegiau. po to net gerkle uzkimo. matyt pertempiau balso stygas ir balsas pasikeite negryztamai
Atsakyti
QUOTE(Vilijuke @ 2006 10 23, 13:51)
blink.gif maniskis gime per pacias kucias.

Aš jau nusiraminau, nes dabar turiu tris gimdymo datas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pagal echo 12.20, pagal mėnesines 12.22, pagal daktarę 12.24 rolleyes.gif Tai kaip sakant turiu pasirinkimą lotuliukas.gif , tikiuosi, kad sūnutis bus sukalbamas ir šventes sutiksim namuose ax.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes smile.gif
na ir as jau laukiuosi, bet tik birzeliop vidury tureciau sulaukti savo atzaleles.
na o vyro sesuo vasaros pradzioj gimde marijampolej ir kiek pamenu pas rutkauskiene (jei neklystu). isgyre be galo daktare, o po viso gimdymo atsidekojo 50 Lt. nes net neplanavo duoti, bet cia uz nuosirdu darba.
as taip pat tokios nuomones, kad duoti nereikia. daktarai, kaip ir mes, gauna atlygi uz savo darba. o beto, man atrodo, kad pacios mamos prisipratine tuos daktarus su savo davimais.
o kaip pati pasielgsiu dar gerai nezinau. ne todel taip sakau, kad esu suvalkiete, bet todel, kad tokia mano nuomone. kiekvienas gauname atlygi uz savo darba.
Atsakyti
QUOTE(vaidelione @ 2006 10 25, 14:05)
sveikutes mamytes  smile.gif
na ir as jau laukiuosi, bet tik birzeliop vidury tureciau sulaukti savo atzaleles.
na o vyro sesuo vasaros pradzioj gimde marijampolej ir kiek pamenu pas rutkauskiene (jei neklystu). isgyre be galo daktare, o po viso gimdymo atsidekojo 50 Lt. nes net neplanavo duoti, bet cia uz nuosirdu darba.
as taip pat tokios nuomones, kad duoti nereikia. daktarai, kaip ir mes, gauna atlygi uz savo darba. o beto, man atrodo, kad pacios mamos prisipratine tuos daktarus su savo davimais.
o kaip pati pasielgsiu dar gerai nezinau. ne todel taip sakau, kad esu suvalkiete, bet todel, kad tokia mano nuomone. kiekvienas gauname atlygi uz savo darba.

Aš gimdžiau Kaune, nes tikrai pabijojau Mariajmpolės ligoninės, tačiau teko gulėti pas gydytoją Rutkauskienę su gresiančiu persileidimu ir galiu pasakyti, kad ji tikrai labai šauni... ir dovanėlių nelabai nori imti...
Atsakyti
QUOTE(Antilope @ 2006 10 25, 16:34)
Aš  gimdžiau Kaune, nes tikrai pabijojau Mariajmpolės ligoninės, tačiau teko gulėti pas gydytoją Rutkauskienę su gresiančiu persileidimu ir galiu pasakyti, kad ji tikrai labai šauni... ir dovanėlių nelabai nori imti...





Atsiprasau jai pasakysiu netaip. Nezinau as apie musu marijampoles sios srities daktarus ir akuseres bet apie kitu spec daktarus tai as geriau patylesiu. PVZ daktaras AKELAITIS ir daug kitu... Tas ozys man jau tris kartus suluzusi pirsta aporavo ir wis nepasiseka operacija. Tada atejes y palata net nepasako nieko. Daugiau gyvenime pas jy neisiu nes po pirmos operacijos supulevo po antros siulai atsiriso o po trecios ir liko tas pats kas buvo. Beto man kiekviena syky per nauja laize kaula ir were dratus tai pas sita daktara patarciau nei vienai NIEKADA NEITI nes jis gal ir rimtai atrodo bet klaidu dachuja daro AS LABAI ANT JO PIKTAS g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 27, 21:35)
daktaras AKELAITIS man jau tris kartus suluzusi pirsta aporavo ir wis nepasiseka operacija.

Mano kaimynas lotuliukas.gif
Na bet mes čia apie kitos srities daktarus kalbame mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2006 10 07, 20:32)
Man tai nemalonus prisiminimai apie gimdyma Marijampoleje, daugiau nenoreciau papult  schmoll.gif

Mano dabar dvi drauges laukiasi,tai ne uz ka cia negimdys

Gal gali papasakoti kas nemalonu taip buvo??????
Atsakyti
Klausykit, o SM grynai marijampolieciu nestukiu pokalbiu bendai nera? Tik cia?
Atsakyti
QUOTE(panteRa25 @ 2006 10 29, 17:36)
Klausykit, o SM grynai marijampolieciu nestukiu pokalbiu bendai nera? Tik cia?

Nėra. Seniai galvojau sukurti atskirą temelę marijampolės nestuke.gif , ten kur nėštukių pokalbiai. Taigi jau sukūriau blush2.gif visas Marijampolės nėštukes kviečiu plepėti čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina_P: 29 spalio 2006 - 22:53
As apie Marijampoles ligonine tai tik geros nuomones thumbup.gif Gulejau kelis kartus per nestuma. Dabar jau labai laukiu savo stebukliuko, nes liko tik menesiukas nestuke.gif . Esu labai patenkinta gydytoju Tamosaiciu thumbup.gif tai labai puikus daktaras. Pas ji lankausi, jo skyriuje gulejau, pas ji ir gimdysiu. Apie ji tikrai girdejau labai daug ir tik geru atsiliepimu. patarciau kurios dar neapsisprendet kreiptis tik pas ji mirksiukas.gif Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti