Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(bugen @ 2006 10 10, 13:46)
O cia ne ta pati ligonine kur dvynukus sudegino? schmoll.gif

Ne sudegino,o apdegino doh.gif
Ta pati ax.gif bet čia ne ligononė kalta,o personalas,o dabar to personalo jau nėra ir priežiūra thumbup.gif nes tokie nutikimai verčia visus pasitempti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 10 spalio 2006 - 13:17
QUOTE(NeringaJ @ 2006 10 09, 19:19)
Man tokie pat prisiminimai apie Kauną ypač nugirtą Mažylį. siaubas kažkoks buvo.  doh.gif  bandysiu šį kartą Marijampolėje, aišku jeigu viskas gerai.ir neišsiųs patys gydytojai Kaunan g.gif  blink.gif

O pas ką tu gimdei kad tokie prisiminimai? papasakok ir mums.  blush2.gif


Ai nenoriu pasakot,nes vistiek pasiskaito,o as tai buvau susitarus su gyd. Kliucinsku,bet va kad nespejau, todel teko cia gimdyt verysad.gif O gyd. Kliucinskas thumbup.gif
Atsakyti
Aš bandysiu šį kartą Marijampolėj. Turbūt negimdžiusios nepaliks. biggrin.gif Na nebent jau būtų didelis reikalas važiuoti Kaunan. o šiaip bent jau namai arti ir lankytojai vietoj nes pamenu su pirma tai žliumbiau vis kad vienai didžiąją dalį dienos sėdėti reikia. blush2.gif o čia bent vietoje bus. nors laikas nelabai koks Sausio mėnuo. gali ir karantinas koks paskelbtas būti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NeringaJ @ 2006 10 11, 15:18)
bent jau namai arti ir lankytojai vietoj nes pamenu su pirma tai žliumbiau vis kad vienai didžiąją dalį dienos sėdėti reikia.  blush2.gif  o čia bent vietoje bus. nors laikas nelabai koks

Aš dėl to ir gimdysiu Marijampolėj ax.gif, nes namai arti. Nors tas arti - 20 km smile.gif Aš ir nujaučiu, kad ligoninėj bus ašarų, nes man gimdymo datą nustatė per pačias Kalėdas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina_P @ 2006 10 11, 15:24)
Aš dėl to ir gimdysiu Marijampolėj  ax.gif, nes namai arti. Nors tas arti - 20 km  smile.gif Aš ir nujaučiu, kad ligoninėj bus ašarų, nes man gimdymo datą nustatė per pačias Kalėdas  doh.gif

Na tu nesinervuok iš anksto. Žinok aš labai norėjau kad mūsų vakelis gautūsi kalėdoms bet nesigavo. manau kad pratemsi tu tą terminą o gal ir nesulauksi ir per šventes būsi namučiuose. biggrin.gif
Atsakyti
merginos,jus nesinervinkit is anksto tongue.gif viskas gerai toj Marijampoles ligoninej unsure.gif o del pinigeliu tai daugiau 400 tikrai neduociau (ir tai jei is namu daktare issikviesciau) cool.gif o jei darbo metu tai ir maziau....siaip tai as visom keturiom uz Rutkauskiene thumbup.gif
p.s jei kam reikia,tai galiu Rutkauskienes mobilu duot (rasykit i a/z) mirksiukas.gif
p.p.s o jei norit daugiau diskusiju,tai prisijunkit i kaimynu tema mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2006 10 12, 18:41)
jei norit daugiau diskusiju,tai prisijunkit i kaimynu tema 

Kokia aš kaimynė gyvenanti už 20 km blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat ilgai dvejojau kur gimdyt.Manau jei daktaram bus įdėta į kišenę tai ir ir Majamy gerai pasirūpins. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina_P @ 2006 10 11, 16:24)
Aš dėl to ir gimdysiu Marijampolėj  ax.gif, nes namai arti. Nors tas arti - 20 km  smile.gif Aš ir nujaučiu, kad ligoninėj bus ašarų, nes man gimdymo datą nustatė per pačias Kalėdas  doh.gif


per Kalėdas ir mūsų sūnelis turejo gimti, bet neskubejo ir pora dienu palaukė nestuke.gif nors šventinį vakarą jau ir norėjosi dar vienos šventės 4u.gif
šiaip tai neliūdėk, turėtai gražią dovanėlę, o nauji rūpesčiai ir džiagsmai ašaroms vietos nepaliks thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kristukass @ 2006 10 15, 22:13)
Aš taip pat ilgai dvejojau kur gimdyt.Manau jei daktaram bus įdėta į kišenę tai ir ir Majamy gerai pasirūpins. mirksiukas.gif


Na jei nori uolesnės priežiūros, tai būtinai reik visiems "i kišenį dėti". Didmiestyje kišenių turėtojai daugiau prie šio reikalo "pripratinti", turi daugiau darbo, pacientų, rupesčių, tad jei jokių problemų nenusimato, tai ir pasikliauk majamiu tongue.gif Čia ir "nededant" pakankamas dėmesys ir puiki priežiūra. Prieš pora metų buvau labai patenkinta ir šį kartą neketinu niekur kitur keliauti. Net ir Vilniuj draugei gydytoja patarė rinktis ne Antakalnio gimdymo namus, kur suvažiuoja iš įvairių rajonų, o kitą ligoninę smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Juritele @ 2006 10 07, 21:32)
Man tai nemalonus prisiminimai apie gimdyma Marijampoleje, daugiau nenoreciau papult  schmoll.gif

Mano dabar dvi drauges laukiasi,tai ne uz ka cia negimdys


na nemanau, kad reiktu ir drauges priešiškai nuteikti, tiesą sakant, susitarus su gydytoju čia ir kaune, manau malonesni prisiminimai ir patyrimai visdelto bus Marijampolėj gimdžiusios. Na nebent Kaune pažintys arba labai neblogas atlygis gelbėtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslana @ 2006 10 15, 23:23)
Na jei nori uolesnės priežiūros, tai būtinai reik visiems "i kišenį dėti". Didmiestyje kišenių turėtojai daugiau prie šio reikalo "pripratinti", turi daugiau darbo, pacientų, rupesčių, tad jei jokių problemų nenusimato, tai ir pasikliauk majamiu tongue.gif Čia ir "nededant" pakankamas dėmesys ir puiki priežiūra. Prieš pora metų buvau labai patenkinta ir šį kartą neketinu niekur kitur keliauti. Net ir Vilniuj draugei gydytoja patarė rinktis ne Antakalnio gimdymo namus, kur suvažiuoja iš įvairių rajonų, o kitą ligoninę  smile.gif

drinks_cheers.gif tikrai dabar puiki priežiūri ir nededant į kišenę schmoll.gif ,nes turbūt jau bijo skandalų g.gif
Atsakyti
Sveikutes, krastietes mirksiukas.gif Nors man dar ankstoka, bet jau pagalvoju kur gimdysiu, su kuo gimdysiu, kaip gimdysiu. Siaip nesu labai jau priesiskai nusiteikus musu ligoninei, bet atsargumo sumetimais gimdysiu Kauno kliniku gimdymo skyriuje pas gydytoja krastieti M. Kliucinska. Mano draugutes mama dirba sesute pas mus ligoninej gimdymo skyriuj, tai ir ji patare negimdyti pas mus g.gif Del pinigeliu daktarams, tai tiek cia, tiek Kaune galima duoti ar neduoti. Tiek pas mus tiek Kaune galima duoti ir 200 Lt, ir 1000 Lt, nei vienas daktaras daugiau nepaprasys ir grazos nepasiulys. Taip kad kiek duosim, tiek uzteks. Tik kad viskas gerai baigtusi ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panteRa25 @ 2006 10 16, 17:53)
Sveikutes, krastietes mirksiukas.gif  Nors man dar ankstoka, bet jau pagalvoju kur gimdysiu, su kuo gimdysiu, kaip gimdysiu. Siaip nesu labai jau priesiskai nusiteikus musu ligoninei, bet atsargumo sumetimais gimdysiu Kauno kliniku gimdymo skyriuje pas gydytoja krastieti M. Kliucinska. Mano draugutes mama dirba sesute pas mus ligoninej gimdymo skyriuj, tai ir ji patare negimdyti pas mus g.gif  Del pinigeliu daktarams, tai tiek cia, tiek Kaune galima duoti ar neduoti. Tiek pas mus tiek Kaune galima duoti ir 200 Lt, ir 1000 Lt, nei vienas daktaras daugiau nepaprasys ir  grazos nepasiulys. Taip kad kiek duosim, tiek uzteks. Tik kad viskas gerai baigtusi ax.gif  smile.gif

Žinau tik tiek Kaune pabandyk paduoti 200 lt ir pamatysi ateis ir paprašys daugiau, sakys tu dar skolinga akušerėms seselėms ir taip toliau. Atsimenu draugę radau bliaunančią nes prie savęs neturėjo pinigų, o daktaras įkyriai ir kaprizingai reikalavo. nors 600 lt buvo gavęs jau, tipo personalas pamirštas buvo. man pačiai irgi panašiai buvo pareikšta nors gimdžiau Mažylyje o ne klinikose. taigi nevisur ir nevisada paduosi tiek kiek nori. nes jeigu gerai pamenu netgi Mažylio GN yra kainoraštis, kad gimdymas 400 lt kainuoja.(čia oficialiai) be to dar jeigu imi nuskausminimą, manęs klausė para prieš gimdymą ar norėsiu ir ko norėsiu. sakė 200 lt kaimuos.
o kai po gimdymo atėjo atsiskaitymo metas gydytojas-anesteozologas tiesiai šviesiai pasakė 200 oficialiai ir 50 lt man už vargą. net klausti nereikėjo ar užteks. tiesiai šviesiai sekantį rytą atėjęs į palatą pasakė.
Atsakyti