Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

Apie Tamošaitį galiu pasakyti tik tai tiek, kad jis labai jau abejingas savo dirbamam darbui. Susidaro toks vaizdas, kad jam jau viskas nusibodią ir viskas jam taspats. Man pačiai teko susidurti su juo susitikimas tikrai nekoks buvo ir ne mano vienos tokia nuomonė apiejį.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 05 07, 19:45)
sveikinimai su dukrytės gimimu ir smagu, kad viskas gerai baigėsi  4u.gif  Aukit sveikutės  4u.gif

labai dekui tau viliuosi uz grazius siltus zodzius 4u.gif ir jus aukit dideli ir sveiki biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(viliuxe @ 2009 05 07, 22:12)
Apie Tamošaitį galiu pasakyti tik tai tiek, kad jis labai jau abejingas savo dirbamam darbui. Susidaro toks vaizdas, kad jam jau viskas nusibodią ir viskas jam taspats. Man pačiai teko susidurti su juo susitikimas tikrai nekoks buvo ir ne mano vienos tokia nuomonė apiejį.


pritariu viliuxe tavo pasakymui kad jis tikrai kaip gydytojas visiskai abejingas savo darbui. ir praejus daugiau nei 2 metams po gimdymo,ji prisimenu ne kaip malonuma, o kaip kosmara ir rodos kita karta jau bijociau gimdyti kad vel kazkas panasaus nenutiktu vaikeliui, dziaugiuosi kad mano mazule buvo tokia stipri ir istvere thumbup.gif todel artimiausiu metu zadu persirasyti pas kita ginekologe Valiukiene apie kuria nieko blogo nesu girdejusi,tik grazius zodzius ir mano sesuo ja labai giria,nes lankosi jau ilgokai ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaaake* @ 2009 05 07, 13:54)
sveikos mamytes, as gimdziau (tiksliau sakant neplanuotai dare cezario pjuvi) pas tamosaiti. daugiau gyvenime pas ji tikrai negimdyciau ir neduok dieve kitom nelinkeciau  doh.gif
Visas nestumas buvo normalus,is pradziu pykinimai,poto koju ranku tinimai,remens grauzimas ir t.t. vaikutis vystesi normaliai, viskas buvo tvarkoj, laiku buvo apsivertes ruosesi po truputi gimimui ir niekas negalejo numatyti kad reikes pjuvio  unsure.gif 
su daktaru buvau susitarusi is anksto,liepe numatyta diena atvykti i ligonine,pagulde i vienviete palata. 9 val. ryte pagulde, 12 val. po truputi prasidejo saremiai,taciau vandenys nenubego. bet ir akuseres,ir daktaras sake pirma karta gimdanciai viskas vyksta kuo puikiausiai,atsidarymas buvo per 2 pirstus. visa diena prasikankinau, daktaras vis kazkur lakste kazkur matyt kitu darbu turejo,mane per diena paziurejo pora kartu sake viskas gerai. buvo 7 mazdaug vakaro skausmu jau negalejau pakelti,saremiai kas 1,5 min., vandenys dar nenubege, jau butu buve kaip ir laikas gimdyti. pasakiau gydytojui,nusivede prakirpo vandenis,prasidarymas buvo per 4 pirstus, o saremiai jau kas 1 min. Nusivede i gimdymo palata,kalbejo jis man apie epidiurine nejautra kad patartu darytis,i vonia kad galiu paguleti kad maziau skaudetu ir pan. bet jauciau kad kazkas netaip,bet kaip pirma karta nestumas, buvau pasimetusi ir nesupratau,vyras juo labiau kuris maciau labai buvo pasimetes,bijojo  biggrin.gif 
taip jis man pakalbejes vel kazkur dingo, atejus akuserei pasakiau kad daugiau jau nebegaliu,pagulde mane ant kedes ir pajunge vaikucio sirdies ritma kur klauso toks aparatas- ir ka jus manot, o pasirodo kad vaikutis jau senai nori islysti i pasauli ir negali,nes nera prasidarymo, ir sirduke pradejus stoti, sirdies ritmas visiskai nukrito, kilo panika  verysad.gif  akusere susauke greit visa komanda, gydytoja ir jam tai matyt buvo netiketa, tik nesuprantu kaip patyres gydytojas nesuprato is anksto kad kazkas netaip cia  doh.gif  paskambino gydytojas skubiai chirurgu komandai,kad pasiruostu pjuviui,tie labai greitai suleke- viskas vyko taip greitai, visiskai atrodo nesupratau kas vyko,tik meldziausi mintyse kad viskas baigtusi laimingai. Operacija atliko pats tamosaitis su kitu daktaru pagalba,truko apie 30 min. Pjuvis pavyko puikiai,dukryte aciu dievui gime sveika, zvali, didelemis akimis ir ilgais naguciais  lotuliukas.gif  ir manau kad liko gyva deka puikios akuseres vardu Rima tamsi tokia trumpais plaukais kaip dabar pamenu,nes jei ne ji nezinau kaip butu buve, nes gydytojui atrode viskas gerai.
Gal kitoms jis ir geras daktaras,galbut visko pasitaiko per darbo ilgus metus,taciau as pas ji daugiau negimdyciau  schmoll.gif

svarbiausiai kad viskas baigesi gerai! mirksiukas.gif
gimdziusios,turiu klausimuka.
ar vyrui reikalinga plauciu nuotrauka gimdymo metu??? nes kitur neleidzia vyrui buti gimdyme,jei neturi.
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2009 05 09, 14:05)
svarbiausiai kad viskas baigesi gerai! mirksiukas.gif 
gimdziusios,turiu klausimuka.
ar vyrui reikalinga plauciu nuotrauka gimdymo metu??? nes kitur neleidzia vyrui buti gimdyme,jei neturi.

to neteko girdėt blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 05 09, 13:25)
to neteko girdėt blink.gif  blink.gif  blink.gif

tada gerai! aciu uz atsakyma! mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal zinote kokios dabar eina stafkes akuserem ir gydytojom blush2.gif nu proto ribose jau apie tas tukstantines zinau doh.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes. As irgi noreciau suzzinoti, kam ir kiek reikia moketi, jei gimdai Marijampoleje. Nes dar nenusprendziau ar gimdyti Marijampoles ligonineje (gal pas Rutkauskiene), ar vaziuoti i Mazyli (ten bent jau aisku kiek). Aciu visoms, kurios atsakys.
Atsakyti
Su Rutkauskiene gali nesitarti, nes jei prasides gimdymas nakti arba savaitgali ir nebus jos budejimas ji tikrai nevaziuos. Jau ji is karto pasako, jei ateini tartis smile.gif
Atsakyti
Aciu, uz patarima Simona:). Tai ka daryti? As visa nestuma pas ja lankiausi. Neseniai gyvenu Marijampoleje, tad mazai ka pazystu, neturiu su kuo pakalbeti apie Mar. gydytojus. Gal galit patarti, pas ka gimdyti?
Atsakyti
Gaila, kad visos mamytes uzsiemusios... Jei kuri gales- prasau, pasidalinkit patirtimi, nepagailekit patarimu. Aciu visoms, kurios atsilieps.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 05 12, 22:41)
Gaila, kad visos mamytes uzsiemusios... Jei kuri gales- prasau, pasidalinkit patirtimi, nepagailekit patarimu. Aciu visoms, kurios atsilieps.. smile.gif

na tikrai,labai jau pasyviai čia bendraujama g.gif mane taip pat labai domintų kainos.aš planuočiau duoti 600lt daktarei,jei išsikviesčiau iš namų.įdomu ar pakanka doh.gif na tau gal galiu patarti gyd. Valiukienę g.gif .kadangi su kitais nesi susidūrus,nepažystama,tai ši gydytoja bent jau bus tikrai maloni ir manau pažintis nenuvils.manau pati turi apsilankyti ir su ja pasitarti,pasišnekėti 4u.gif
Atsakyti
O jus apsilankykit Marijampoles nestukiu skyrelyje, ten sitos temos daug dazniau aptariamos nei cia 4u.gif
Atsakyti