Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(agne1984 @ 2009 03 30, 11:04)
Po kelias vistiek buna, gulincios skyriuj ateina ax.gif  Aisku su kompanija smagiau  mirksiukas.gif
uzsuk i Nestukiu pasnekesiu Marijampolieciu skyreli, kaip tik mergaites ketina kada nueit 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2009 03 28, 20:06)
O kaip palatos ligonineje? ar daug vienvieciu? dabar renkuosi tarp kauno kliniku ir marijampoles,tai manau kad cia dar taip gydytojai neitikeje i pinigus. ar as klystu? kaune man tas netinka kad studentai gali dalyvauti gimdyme. marij.taip nera? kitas dalykas kaune konvejeriu varo kiek skaiciau buna kad net issiuncia i kita ligonine jei nera vietu. o kaip cia??? ar irgi issiucia? o gal cia nebuna konvejerio???

prieš 5 mėn.darė Cezarį KMUK, galiu drasiai užtikrinti, kad tikrai nebūtina tartis iš anksto.Nuvažiavau su siuntimu, nes Cezaris buvo planinis, paguldė į palatą , atėjo gydytoja,pažiūrėjo, sutarėm kada operuos.jokios užuominos ar davimo suprast , kad reikės dar kažkokių pinigų.Operciją atliko puikiai, 4-ą parą važiavom namo.vaikutį pamačiau iškart vos gimusį, nes darė epidurinę nejautrą.Žodžiu viskas super. thumbup.gif Po operacijos sesutės ėjo, klausinėjo ar nieko nereikia .Trūko pienuko- iškart atnešėir davė tiek kiek reikėjo.Prikelk vidurį naktų- ateis nors ir pasišiaušus(matyt miegojo), bet su šypsenair dar pasakys , kad jei reikės kvieskit dar.Žodžiu tikrai prisiminimai patys šilčiausi.Po visko daktarei davėm300 grynai simboliškai atsidėkodami, nes tikrai labai rūpinosi,operacija sunki, 3 cezaris.
Beje ,nemačiau nei vieno studento, o palatos super.Po gimdymo gulėjom dviese, bet gal taip ir geriau, gali pasikalbėt, pasitart...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brrr: 30 kovo 2009 - 11:21
gal kas turit kokiu nuomoniu apie Valiukiene?
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2009 03 31, 11:09)
gal kas turit kokiu nuomoniu apie Valiukiene?

man nerealiai faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2009 03 31, 12:09)
gal kas turit kokiu nuomoniu apie Valiukiene?

Tik patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2009 03 31, 12:09)
gal kas turit kokiu nuomoniu apie Valiukiene?



Apie visas gydytojas ir gydytojus yra skirtingos nuomonės. Vienos labai giria, kitos- kaip tik labai nusivylė jų darbu. Bet vat būtent apie šią gydytoją neteko girdėt nei iš vienos ko nors blogo. Visos ją labai giria smile.gif Draugė gimdė pas ją. Bet ji taip svaigsta apie tą gimdymą...... Man nors ir normaliai viskas praėjo, palyginus lengvai, bet vistiek kartais, kai atgamini detales...tai ojojoj doh.gif atrodo, neduok dievuliau dar kada gimdyt lotuliukas.gif tai aš jos klausiu, tai tau nebuvo baisu? Greitai pagimdei? Sako, neeeee ir skaudėjo nežmoniškai, ir skatint reikėjo, gimdymas truko labai ilgai, bet, sako, gydytoja, vienintelė ji, man tą dukrytės laukimą gimdykloje padarė maloniu... wub.gif
Nerealiai smagu tai girdėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 31, 12:47)
man nerealiai faina thumbup.gif



QUOTE(agne1984 @ 2009 03 31, 16:11)
Tik patys geriausi atsiliepimai  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(PMS @ 2009 03 31, 19:27)
Apie visas gydytojas ir gydytojus yra skirtingos nuomonės. Vienos labai giria, kitos- kaip tik labai nusivylė jų darbu. Bet vat būtent apie šią gydytoją neteko girdėt nei iš vienos ko nors blogo. Visos ją labai giria  smile.gif  Draugė gimdė pas ją. Bet ji taip svaigsta apie tą gimdymą...... Man nors ir normaliai viskas praėjo, palyginus lengvai, bet vistiek kartais, kai atgamini detales...tai ojojoj  doh.gif  atrodo, neduok dievuliau dar kada gimdyt  lotuliukas.gif  tai aš jos klausiu, tai tau nebuvo baisu? Greitai pagimdei? Sako, neeeee ir skaudėjo  nežmoniškai, ir skatint reikėjo, gimdymas truko labai ilgai, bet, sako, gydytoja, vienintelė ji, man tą dukrytės laukimą gimdykloje padarė maloniu...  wub.gif 
Nerealiai smagu tai girdėt  biggrin.gif

man ji irgi pasirode fainai, jauciu, kad reikes pas ja pradet lakytis, pora kartu susiduriau su ja tai tikrai siltas ir geras zmogutis. Aciu uz info visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 27, 14:01)
be to, kokios jus skregos - negi leliukui gaila!man geda ziuret kai kitos paskui verkia kruvinom asarom, nes gailisi, kad pas ta ar ana gimde, tipo daviau ir vistiek nepriziurejo, arba kaip mesa! jus nepagalvojat, kad gal gydytoja isizeide pamaciu pinigus? be to gera gydytoja, niekad neima pries, visada tik po, o kartais dar pagrazina pinigu - leliukui dovanoja.
mamos mamos - ar jum negeda! sovietiniai laikai praejo, o jus vis dar tom nuotaikom gyvenat! doh.gif
nu, kad ir kaip ten bebutu - sveiku jums vaikuciu!  mirksiukas.gif



geriau tokią nuomonę pasilaikytum sau ir nekalbėtum čia viešai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2009 04 05, 21:11)
geriau tokią nuomonę pasilaikytum sau ir nekalbėtum čia viešai 4u.gif


as dar karta galiu atsiprasyti mamyciu - prasau nepykti, be to, tai tik mano vienos nuomone buvo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2009 03 31, 12:09)
gal kas turit kokiu nuomoniu apie Valiukiene?



kaip guejau patologiniam nestuke.gif tai ji po Rutkauskienes man pasirode maloniausia is visu kitu.Nebloga gyd. paskui kai jau pagimdziau gulejau su viena mama jau su maziukais pasonej tai ji pas ja gimde tai nieko blogo nepasake sake, kad faina gyd. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 27, 16:01)
moterys ir merginos - tokiu kainu jau nera! kaune maziausiai 1200 (1000lt gydytojai, o 200 lt akuseriai). marijampolej tikrai 800 lt (gydytoja pati paskirsto veliau kam kas). man pasiseke, kad mano mama ten dirbo (kaune, tai zino), o marijampolej mano pusesere dirba, nemanau, kad meluotu. be to, kokios jus skregos - negi leliukui gaila!man geda ziuret kai kitos paskui verkia kruvinom asarom, nes gailisi, kad pas ta ar ana gimde, tipo daviau ir vistiek nepriziurejo, arba kaip mesa! jus nepagalvojat, kad gal gydytoja isizeide pamaciu pinigus? be to gera gydytoja, niekad neima pries, visada tik po, o kartais dar pagrazina pinigu - leliukui dovanoja.
mamos mamos - ar jum negeda! sovietiniai laikai praejo, o jus vis dar tom nuotaikom gyvenat! doh.gif
nu, kad ir kaip ten bebutu - sveiku jums vaikuciu!  mirksiukas.gif

4u.gif
Kodel skregos? Juk medikai gauna algas uz savo darba, juk ne uz guzikus dirba. Be to, jie visi yra dave Hipokrato priesaika, kad privalo padaryti viska, ka tik sugeba ir pajegia. Ir nereikia kuklintis, reikalui esant, jiems tai priminti.
O kad gydytojas isizeistu pamates pinigus - sory, bet dar to negirdejau. Manau, kad nei gydytojas, nei mokytojas, nei kunigas, nesvarbu, kokia kilni bebutu profesija, tikrai neisizeidzia pamate pinigus.
Bet tas vadinamas "stafkes" ikelia patys ligoniai. Kas tiesa - tai ne melas. Viena gimdyve dave simta, kita is tos baimes - du simtus, pasisnekejo su trecia, o ta galvoja: "as dar daugiau duosiu, tai mane jau tikrai ziures!" - ir kyla "stafkes" kaip ant mieliu. Dar kita iskelia iki tukstancio, ir kitoms likusioms - jau nera kur trauktis.
Iseitis - bukime aktyvesnes, labiau apsisviete, nebukim tamsuoles, labiau itraukim savo vyrus, kitus seimos narius, kad butu daugiau viesumo, daugiau ziniu, nelikim vienos. Yra ivairiausios makstos, kvepavimas, atsipalaidavimo, baimes nuemimo pratimai, reikia dometis, ruostis ir i gimdyma eiti su vyru. Nezinau, ar Marijampoleje yra toks dalykas, bet vyrams irgi buna pamokeles, jie paruosiami, tiesiog ateje jau zino, ka turi daryti. O tos "stafkes" - butent ir yra sovietmecio, tamsumo ir baimes atgyvena, nes jau tada moterys lipo ant stalo drebedamos ir spausdamos saujoje desimt rubliu...
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2009 04 11, 19:07)
4u.gif
Kodel skregos? Juk medikai gauna algas uz savo darba, juk ne uz guzikus dirba. Be to, jie visi yra dave Hipokrato priesaika, kad privalo padaryti viska, ka tik sugeba ir pajegia. Ir nereikia kuklintis, reikalui esant, jiems tai priminti.
O kad gydytojas isizeistu pamates pinigus - sory, bet dar to negirdejau. Manau, kad nei gydytojas, nei mokytojas, nei kunigas, nesvarbu, kokia kilni bebutu profesija, tikrai neisizeidzia pamate pinigus.
Bet tas vadinamas "stafkes" ikelia patys ligoniai. Kas tiesa - tai ne melas. Viena gimdyve dave simta, kita is tos baimes - du simtus, pasisnekejo su trecia, o ta galvoja: "as dar daugiau duosiu, tai mane jau tikrai ziures!" - ir kyla "stafkes" kaip ant mieliu. Dar kita iskelia iki tukstancio, ir kitoms likusioms - jau nera kur trauktis.
Iseitis - bukime aktyvesnes, labiau apsisviete, nebukim tamsuoles, labiau itraukim savo vyrus, kitus seimos narius, kad butu daugiau viesumo, daugiau ziniu, nelikim vienos. Yra ivairiausios makstos, kvepavimas, atsipalaidavimo, baimes nuemimo pratimai, reikia dometis, ruostis ir i gimdyma eiti su vyru. Nezinau, ar Marijampoleje yra toks dalykas, bet vyrams irgi buna pamokeles, jie paruosiami, tiesiog ateje jau zino, ka turi daryti. O tos "stafkes" - butent ir yra sovietmecio, tamsumo ir baimes atgyvena, nes jau tada moterys lipo ant stalo drebedamos ir spausdamos saujoje desimt rubliu...


gal negerai isaiskinau, as snekejau apie planini cezari marijampoles ligonineje, kai vaziuoji rinktis ir tartis su tau patinkanciu gydytoju. na toms kuriu laukia planiniai cezariai, tai nemanau ar pades mankstos ar kvepavimo pratimai - jos gi naturaliai negimdys. tai va, o skregomis pavadinau tik tas, kurios turi pinigu, o gydytojams duoda pagal savo nuoziura (pvz., tariasi, kad duos 500lt, o duoda 200lt ir dar pie to pvz., nes matai gydytojai ir tiek uzteks, juk kas cia tokio as tik issikvieciau ja is laisvu apie 3 val nakties, o ji dar dryso apsimiegojus atvaziuot ir ne taip greitai viska dare, kaip man noretusi, be to nusikosejo ne taip ar pasilenke ir ikirpo.....), tai va mamytes, nereikia visko labai suasmeninti, juk as nei nicku, nei pirstu nebedziau, tad uz sia nuomone nekalkit manes prie gedos stulpo. as uz tai, kad jai tariesi ir zinai kiek duot, tai nereikia issikalinet ir is gydytojo tiketis kaip vergo aukotis, jis juk padeda ateiti gyvybei i pasauli - jusu mazam stebukliukui, kuris bus pats mylimiausias pasaulyje. suprantu, kad to pinigais neikainuosi, bet kartais juk mes pacios persudome ir pagailime pinigeliu (na as suprantu, kad sunku, kai pinigu neturi ar ju neperdaugiausia, tada duodi kiek gali), zmogui, kuri pacios samdome tam tikslui, nes konkretus susitarimas su zmogum ( siuo atveju gydytoju del gimdymo), kitaip ir nepavadinsi - samdymas.
Atsakyti