Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

sveikos merginos, noriu prisijungti prie jusu foriumuko smile.gif kaip supratau jau visos esat gana ilgai nestukes ar jau net ir mamytes, o man dar tik pati pradzi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 03 29, 17:41)
O kas jūs čia do viena, kad reguliuojat ką kam rašyt?  blink.gif Jei nepastebėjot tai jūs čia viena visa gerkle plyšaujat apie bejausmes moteris, kurios turėtų pabusti iš sovietinių laikų ir t. t. Ir aiškinat, kad turi būti gėda dėl to ar ano doh.gif  Aš  taip pat kaip ir kitos moterys čia išreiškiau savo nuomonę ir savo planus ir jūs man neaiškinkit, kad čia rašom apie tą ar apie aną. Kaip jums neįdomi mano nuomonė, taip man juo labiau neįdomūs jūsų išgyvenimai su "gerais" pamokymais lotuliukas.gif

aik tu pamiegot, manau! o be to gal pasiskaityk ka as anksciau rasiau, jai tave erzina kazkas, tai reiskias, kad daug sau visko pritaike PONIUTE!
PALINKESIU TAU SVEIKO VAIKELIO IR TVARDYKIS BISKI!!!!
Atsakyti
sveikutes, oho kokios cia diskusijos vyksta doh.gif duoti ar neduoti pinigelius cia kiekvienos reikalas,kurios neduoda juk nelieka nepagimdziusios mirksiukas.gif o kas liecia ka rinktis kuriuos GN,tai visas personalas Mrj super thumbup.gif sesutes, slaugutes visos labai malonios, viskas gerai.As abu vaikiukus gimdziau pas Rutkauskiene, likau labai patenkinta doh.gif su pirmu man dare cezari, pjuvis puikiai uzgijo, po metu pastojau su antru, antra pagimdziau pati thumbup.gif su Rutkauskiene tariausi is anksto, visa nestuma pas ja lankiausi,o ar neatsiliepia savaitgali i skambucius nezinau, man papuole per jos pamaina gimdymas thumbup.gif, o kainos tai tikrai isaugo per metus blink.gif laiko doh.gif bent jau pries metus 500 Lt buvo per akis g.gif
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 03 28, 15:32)
Na aš kiek klausinėjau, tai ne daugiau kaip 400lt. Apie tūkstančius niekas neužsiminė biggrin.gif  Jau jeigu  grėstų labai sudėtinga operacija tikrai negimdyčiau Marijampolėj schmoll.gif  Ne pinigai sveikatą lemia unsure.gif  O šeip tai manau, kad jeigu viskas bus gerai ir jokių grėsmių nenusimatys, gimdysiu čia ir nesitarsiu nei su viena, nebent Bieliauskienė vis dar dirba fear.gif tada teks kažką rinktis smile.gif  Ir nemanau, kad jei neduosiu 800lt tai niekas nesiskaitys schmoll.gif  Iš vis, kam čia skleist tokias nesąmoningas kalbas, davė daug tai jau vaje vaje kaip rūpinosi cool.gif  Man pvz. nereikia nupirkto švelnumo ir veidmainiavimo, apsieisiu smile.gif



QUOTE(l.buz @ 2009 03 28, 16:16)
O kas tas kainas nustatė, kur galima kainoraštį rasti? bigsmile.gif  Tikrai, kai duodi gydytojui į kišenę tai tiesiog tiesiai savo leliukui lotuliukas.gif vienu žodžiu, kokių protingų mamyčių yra lotuliukas.gif  ir kiek daug skregų lotuliukas.gif


TAI DABAR MAN PASAKYK - KAS CIA PRIE KO KABINEJASI? lotuliukas.gif
JUOKINGA TU MAN!
SORRY VISOM MAMYTEM UZ MANO PASISAKYMUS, BET MEGSTU PAKOVOT UZ SAVE mirksiukas.gif , TIKIUOSI KITOMS NESUGADINAU NERVU IR NUOTAIKOS
O JAI TAIP, ATSIPRASAU LABAI LABAI, SIAIP SU NIEKUOM NESIPYKSTU IR NEMEGSTU.
RUG_GELE, SUTINKU SU TAVIMI 100%, MAN TAIP PAT JI PATIKO, TIKIUOSI JAI DIEVAS DUOS MUMS ANTRO SUSILAUKTI, TAI TIKRAI PAS JA VEL NORECIAU. thumbup.gif
Atsakyti
Gerai jau gal baigiam rolleyes.gif nematau čia dėl ko kovoti mirksiukas.gif Kiekviena turim savo supratimą ir tiek smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 29, 15:07)
as nebuvau prasius vienvietes palatos, bet dave. patariu mamytem 1,5 - 1 men likus iki gimdymo, paciom nuvaziuoti, pabendrauti su seselem, paprasyt, kad aprodytu palatas ir papasakotu kas ir kaip. jai viskas gerai, tada nusiziuret koki gydytoja arba jai nera noro, tai galima jug ir nesusitarus gimdyti. mirksiukas.gif
as pries gimdyma likus 1 men., nuvaziavau su vyru ir viska apsiziurinejau. blush2.gif

o tai tiesiog laba diena, norim apžiūrėt? g.gif ir viską su noru ir be problemų aprodo? g.gif 4u.gif

QUOTE(Gabi1985 @ 2009 03 29, 16:51)
sveikos merginos, noriu prisijungti prie jusu foriumuko  smile.gif  kaip supratau jau visos esat gana ilgai nestukes ar jau net ir mamytes, o man dar tik pati pradzi  ax.gif


ne visos mirksiukas.gif man ir viskas dar tolimoj ateityje rolleyes.gif bet jau dabar labai smalsu, nes nuo sūnaus gimimo daug kas pasikeitę unsure.gif o atrodo taip neseniai viskas buvo 4u.gif
Atsakyti
na mes nuvaziavom, nuejom i skyriu, susiradom sesele ir pasakem, jog noretumem suzinoti, kaip viskas vyksta kai atvaziuoja nescioji, kur yra gimdyklos, kokie gydytojai dirba, kokios yra palatos. mes atvaziave iskart pasakem, kad noretuem marijampoleje gimdyti, kad mum pirmas leliukas, tai isvis ant visko zali, tai buvo tokia faina sesute jauna, tai nuvede parodyt kur leliukai buna ir i palatas kur buvo neuzimtos. pasake, kad jai norim tartis, tai reikia susizinot kokios gydytosjos ar gydytoju norim - ar jaunesnes ir svelnesnes, ar vyresne su daugiau patirties ir grieztumo, ar vyro, ar moters. dar klause kokios priziurincio gydytojo isvados - ar vaikutis apsiverte, ar naturaliai gimdyt ruosiames arplanini cezari numato. tai va taip.
na sakau, reikia paciom nuvaziuoti, kitaip vistiek bus smalsu, nes is kitu pasakojimu, tai vistiek ne taip kaip paciom pamatyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 29, 21:42)
na mes nuvaziavom, nuejom i skyriu, susiradom sesele ir pasakem, jog noretumem suzinoti, kaip viskas vyksta kai atvaziuoja nescioji, kur yra gimdyklos, kokie gydytojai dirba, kokios yra palatos. mes atvaziave iskart pasakem, kad noretuem marijampoleje gimdyti, kad mum pirmas leliukas, tai isvis ant visko zali, tai buvo tokia faina sesute jauna, tai nuvede parodyt kur leliukai buna ir i palatas kur buvo neuzimtos. pasake, kad jai norim tartis, tai reikia susizinot kokios gydytosjos ar gydytoju norim - ar jaunesnes ir svelnesnes, ar vyresne su daugiau patirties ir grieztumo, ar vyro, ar moters. dar klause kokios priziurincio gydytojo isvados - ar vaikutis apsiverte, ar naturaliai  gimdyt ruosiames arplanini cezari numato. tai va taip.
na sakau, reikia paciom nuvaziuoti, kitaip vistiek bus smalsu, nes is kitu pasakojimu, tai vistiek ne taip kaip paciom pamatyt. mirksiukas.gif

labai ačiū už tokią išsamią info aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 29, 22:00)
o tai tiesiog laba diena, norim apžiūrėt?  g.gif  ir viską su noru ir be problemų aprodo?  g.gif  4u.gif

Na siaip kiekviena antradieni ir ketvirtadieni 16 val. akuseriniam skyriuj vyksta paskaitele apie zindyma, po kurio issamiai atsakoma i kiekviena rupima nesciosios klausima, aprodomas visas skyriu, palatos, gimdyklos ir t.t. papasakojama apie gydytojus ir pan. Siaip nuejus bet kokiu metu nemanau, kad kas isvytu, bet mano nuomone deretu eiti tam tikslui jau paskirtu laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne1984 @ 2009 03 30, 10:18)
Na siaip kiekviena antradieni ir ketvirtadieni 16 val.  akuseriniam skyriuj vyksta paskaitele apie zindyma, po kurio issamiai atsakoma i kiekviena rupima nesciosios klausima, aprodomas visas skyriu, palatos, gimdyklos ir t.t. papasakojama apie gydytojus ir pan. Siaip nuejus bet kokiu metu nemanau, kad kas isvytu, bet mano nuomone deretu eiti tam tikslui jau paskirtu laiku  4u.gif

ačiū už info 4u.gif o daug lankančių tokias paskaitas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 30, 11:25)
ačiū už info 4u.gif o daug lankančių tokias paskaitas? bigsmile.gif

Po kelias vistiek buna, gulincios skyriuj ateina ax.gif Aisku su kompanija smagiau mirksiukas.gif
uzsuk i Nestukiu pasnekesiu Marijampolieciu skyreli, kaip tik mergaites ketina kada nueit 4u.gif
Atsakyti