Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

na nemanau, kad cia mano kalte, kad as tiek daviau ir nemanau, kad tai daug - pvz kas gimdo baltijos amerikos klinikoje, tai apie 6000lt moka, dar ir daugiau. man pasake kiek reikes moket, bet ne pati gydytoja, as jos to ir neklausiau - manau, tai butu nekorektiska, kelios drauges gimde marijampolkej, be to ten turiu giminiu, tad ir suzinojau.
dabar jau saukstai po pietu, kad rietis del pinigu. jai jums mamos atrodo, kad tiek uztenka kiek duodat ar isvis neduodat, tai jau jums spresti, kiekvienai pagal save.
man buvo super gerai, operacija tobulai atlikta, vienviete palata ir nebendras wc + dusas, seseles kas vakara atsiraportuodavo, kad va tipo as siandien jusu pupa saugosiu ir apskritai jauciausi pasakiskai - nei kiek nesigailiu. kai zinai, kad taves laukia ne paprastas gimdymas, o sudetinga operacija (genetika nuleme), tada negaila visu pinigu, as nuo nestumo pradzios kovojau uz savo princeses gyvybe, tad daryciau viska taip pat - nesu turtuole ir negadinu gydytoju, cia juk ne koja gipsuot ar ampendicita pjaut, juk 2 gyvybes gelbsti, tad ACIU JUMS NUOSTABI GYDYTOJA, ZEMAI JUMS LENKIUOSI 4u.gif thumbup.gif bis.gif bis.gif
izolda - nepyk ant manes, as juk nepiktybiskai, balioniukas tau 4u.gif
Atsakyti
As nepykstu, tiesiog mano kitokia nuomone. O tu mokejai aisku po operacijos?

Ir buvo mano klaida duoti pries gimdyma. Nes gal tikrai butu nezinojusi, kiek jos laukia, gal butu zmoniskiau elgusis. O juk daktarai gauna po gimdymo, tai bet kokiu atveju gal stengiasi, nes zino, kad gali gauti, jei bus gerai, gali negauti. Na bet savo gydytojos neteisinu. Galejo atsisakyt imti pinigus pries gimdyma. O jei ten jai buvo per maza suma, tai tikrai galejo atsisakyti, ir sau ramiausiai pasibaigus pamainai perleist mane kitai. O ne sau sumastyt - na vistiek pinigas, bet jau uztiek nesicaskinsiu.. Na zodziu, siiap ar taip viskas praeity, mes su dukrele sveikos, bet isgyvenimai patys nemaloniausi liko.
O beje as ir daug klausinejausi pries gimdyma apie stafkes, daug pazistamu gimdziusiu marej, uosve darbe klausinejosi, ir kazkaip patvirtino visi ta 400Lt. Bet uz toki gimdymo priemima buciau ne lito nedavusi. schmoll.gif
Atsakyti
Na aš kiek klausinėjau, tai ne daugiau kaip 400lt. Apie tūkstančius niekas neužsiminė biggrin.gif Jau jeigu grėstų labai sudėtinga operacija tikrai negimdyčiau Marijampolėj schmoll.gif Ne pinigai sveikatą lemia unsure.gif O šeip tai manau, kad jeigu viskas bus gerai ir jokių grėsmių nenusimatys, gimdysiu čia ir nesitarsiu nei su viena, nebent Bieliauskienė vis dar dirba fear.gif tada teks kažką rinktis smile.gif Ir nemanau, kad jei neduosiu 800lt tai niekas nesiskaitys schmoll.gif Iš vis, kam čia skleist tokias nesąmoningas kalbas, davė daug tai jau vaje vaje kaip rūpinosi cool.gif Man pvz. nereikia nupirkto švelnumo ir veidmainiavimo, apsieisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 27, 15:01)
moterys ir merginos - tokiu kainu jau nera! kaune maziausiai 1200 (1000lt gydytojai, o 200 lt akuseriai). marijampolej tikrai 800 lt (gydytoja pati paskirsto veliau kam kas). man pasiseke, kad mano mama ten dirbo (kaune, tai zino), o marijampolej mano pusesere dirba, nemanau, kad meluotu. be to, kokios jus skregos - negi leliukui gaila!man geda ziuret kai kitos paskui verkia kruvinom asarom, nes gailisi, kad pas ta ar ana gimde, tipo daviau ir vistiek nepriziurejo, arba kaip mesa! jus nepagalvojat, kad gal gydytoja isizeide pamaciu pinigus? be to gera gydytoja, niekad neima pries, visada tik po, o kartais dar pagrazina pinigu - leliukui dovanoja.
mamos mamos - ar jum negeda! sovietiniai laikai praejo, o jus vis dar tom nuotaikom gyvenat! doh.gif
nu, kad ir kaip ten bebutu - sveiku jums vaikuciu!  mirksiukas.gif


O kas tas kainas nustatė, kur galima kainoraštį rasti? bigsmile.gif Tikrai, kai duodi gydytojui į kišenę tai tiesiog tiesiai savo leliukui lotuliukas.gif vienu žodžiu, kokių protingų mamyčių yra lotuliukas.gif ir kiek daug skregų lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, as manau, jog jeigu jus nesamdote jokio gydytojo, o gimdote prie to, kuris tuo metu budi, tai turetu dziaugtis tiek, kiek gavo, kad ir 50 ar 100 litu. Juk vistiek tai papildomai prie atlyginimo. Kitas reikalas, jei tariates, jog gydytojas atvaziuos bet kada ir ne savo budejimo metu - tada jau reiketu tartis su gydytoju ir klausti kiek busite skolinga. jeigu per didele suma pasirodys, galite gimdymui prasidejus neskambinti, o tiesiog vaziuoti pas ta, kuris tuo metu budi. O jeigu jau susitarete, tai nesiskuskite, kad per didele suma ir nesakykite, jog jie dirba savo darba, todel nepriklauso duoti. Juk jeigu einate pas mokytoja papildomai mokytis, niekam net minties nekyla, jog jam moketi nereikia. Dirba gi papildomai. Tad jeigu norite, kad gydytojas dirbtu papildomai, tai ir mokekite, o jei gaila pinigeliu- gimdykite pas ta, kas budi. Juk skyriuje visada budi koks nors gydytojas, jis nebuna tuscias.
Uch, na ir prirasiau, nepykite, jeigu kam nors nepatiko mano issakytos mintys. Sekmes visoms nestuolems bei gimdyvems. biggrin.gif
O del kainu- Marijampoleje gimdymo samdant gydytoja kainos- 800- 1000lt. Kauno klinikose- 1000-2000lt.(priklausomai pas ka ir ar gimdymas normalus ar cezario pjuvio operacija).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lupita: 28 kovo 2009 - 17:19
O kaip palatos ligonineje? ar daug vienvieciu? dabar renkuosi tarp kauno kliniku ir marijampoles,tai manau kad cia dar taip gydytojai neitikeje i pinigus. ar as klystu? kaune man tas netinka kad studentai gali dalyvauti gimdyme. marij.taip nera? kitas dalykas kaune konvejeriu varo kiek skaiciau buna kad net issiuncia i kita ligonine jei nera vietu. o kaip cia??? ar irgi issiucia? o gal cia nebuna konvejerio???
Atsakyti
[quote=l.buz,2009 03 28, 15:32]Na aš kiek klausinėjau, tai ne daugiau kaip 400lt. Apie tūkstančius niekas neužsiminė biggrin.gif  Jau jeigu  grėstų labai sudėtinga operacija tikrai negimdyčiau Marijampolėj schmoll.gif  Ne pinigai sveikatą lemia unsure.gif  O šeip tai manau, kad jeigu viskas bus gerai ir jokių grėsmių nenusimatys, gimdysiu čia ir nesitarsiu nei su viena, nebent Bieliauskienė vis dar dirba fear.gif tada teks kažką rinktis smile.gif  Ir nemanau, kad jei neduosiu 800lt tai niekas nesiskaitys schmoll.gif  Iš vis, kam čia skleist tokias nesąmoningas kalbas, davė daug tai jau vaje vaje kaip rūpinosi cool.gif  Man pvz. nereikia nupirkto švelnumo ir veidmainiavimo, apsieisiu smile.gif
[/quote]

paskaitykit ponia visa temele ir pastebesit, kad cia tikrai niekas nesigyre! nereikia cia priesisku nuotaiku skleisti. cia mes dalinames patirtimi, o ne kandziojam gerkles. mirksiukas.gif be to ne tik kaune puikus gydytojai!
Papildyta:
[quote=Izolda,2009 03 28, 11:46]As nepykstu, tiesiog mano kitokia nuomone. O tu mokejai aisku po operacijos?

Ir buvo mano klaida duoti pries gimdyma. Nes gal tikrai butu nezinojusi, kiek jos laukia, gal butu zmoniskiau elgusis. O juk daktarai gauna po gimdymo, tai bet kokiu atveju gal stengiasi, nes zino, kad gali gauti, jei bus gerai, gali negauti. Na bet savo gydytojos neteisinu. Galejo atsisakyt imti pinigus pries gimdyma. O jei ten jai buvo per maza suma, tai tikrai galejo atsisakyti, ir sau ramiausiai pasibaigus pamainai perleist mane kitai. O ne sau sumastyt - na vistiek pinigas, bet jau uztiek nesicaskinsiu.. Na zodziu, siiap ar taip viskas praeity, mes su dukrele sveikos, bet isgyvenimai patys nemaloniausi liko.
O beje as ir daug klausinejausi pries gimdyma apie stafkes, daug pazistamu gimdziusiu marej, uosve darbe klausinejosi, ir kazkaip patvirtino visi ta 400Lt. Bet uz toki gimdymo priemima buciau ne lito nedavusi.  schmoll.gif
[/quote]

taip, as daviau po operacijos, dar vyras pries operacija norejo paduot, bet gydytoja grieztai pasake, jog pirma leliukas sveikas ir mama laiminga tada atlygis.
Papildyta:
[quote=l.buz,2009 03 28, 16:16]O kas tas kainas nustatė, kur galima kainoraštį rasti? bigsmile.gif  Tikrai, kai duodi gydytojui į kišenę tai tiesiog tiesiai savo leliukui lotuliukas.gif vienu žodžiu, kokių protingų mamyčių yra lotuliukas.gif  ir kiek daug skregų lotuliukas.gif
[/quote]
visada reikia isitikinti kiek ta gydytoja ar gydytojas ima, nes kiekviena skirtingai.
be to, kai mamos pasako, kad va butent tiek jau as uz gimdyma nemokesiu, tai gal noretu pacios pabandyti priimti gimdyma? nesuprantu bejausmiu motinu! matosi, kad gimdymas kaikurioms, kaip 2 pirstus ap.... kitos isvis negali naturaliai gimdyti, tad prasau isiskaityt i tai ka parasiau ir apskritai ne jums ponia mane teisti!
as pasipiktinusi, kaip sitaip galima!
jai nepatinka kiek kokia ima, tai ieskokit uz maziau arba isvis neduokit ir nereikia teisti kitu mamyciu, kurios duoda kiek tinkamos, ar kiek nori! o jai dar jum protingos mamytes uzkliuva, tai prasau pasitikrinti savo psichine busena - pavydas vardu!

[/quote]

tiek, kiek gavo, kad ir 50 ar 100 litu. Juk vistiek tai papildomai prie atlyginimo. Kitas reikalas, jei tariates, jog gydytojas atvaziuos bet kada ir ne savo budejimo metu - tada jau reiketu tartis su gydytoju ir klausti kiek busite skolinga. jeigu per didele suma pasirodys, galite gimdymui prasidejus neskambinti, o tiesiog vaziuoti pas ta, kuris tuo metu budi. O jeigu jau susitarete, tai nesiskuskite, kad per didele suma ir nesakykite, jog jie dirba savo darba, todel nepriklauso duoti. Juk jeigu einate pas mokytoja papildomai mokytis, niekam net minties nekyla, jog jam moketi nereikia. Dirba gi papildomai. Tad jeigu norite, kad gydytojas dirbtu papildomai, tai ir mokekite, o jei gaila pinigeliu- gimdykite pas ta, kas budi. Juk skyriuje visada budi koks nors gydytojas, jis nebuna tuscias.
Uch, na ir prirasiau, nepykite, jeigu kam nors nepatiko mano issakytos mintys. Sekmes visoms nestuolems bei gimdyvems. biggrin.gif
O del kainu- Marijampoleje gimdymo samdant gydytoja kainos- 800- 1000lt. Kauno klinikose- 1000-2000lt.(priklausomai pas ka ir ar gimdymas normalus ar cezario pjuvio operacija).
[/quote]
aciu dievui as ne viena, tai gal nevadins kas , jog nesamones sakau, aciu tau uz pasisakyma. 4u.gif

Papildyta:
[quote=bezdzionele,2009 03 28, 20:06]O kaip palatos ligonineje? ar daug vienvieciu? dabar renkuosi tarp kauno kliniku ir marijampoles,tai manau kad cia dar taip gydytojai neitikeje i pinigus. ar as klystu? kaune man tas netinka kad studentai gali dalyvauti gimdyme. marij.taip nera? kitas dalykas kaune konvejeriu varo kiek skaiciau buna kad net issiuncia i kita ligonine jei nera vietu. o kaip cia??? ar irgi issiucia? o gal cia nebuna konvejerio???
[/quote]
is savo patirties, tai zinau, kad kaune ir studentai ir konvejeriu eina ir i kitas ligonines jaigu kas, siuncia, man taip sake mane priziurinti gydytoja d.simonaviciute (kauno klinikose dirba genetike ir priima gimdymus).
as asmeniskai, tai issiklausinejau kuri svelniausia gydytoja, tai man marijampoleje rekomendavo rutkauskiene. palatu vienvieciu yra na tiksliai nepasakysiu kiek, bet tikrai daugiau kaip 4, po to niekas nesius i kita ligonine, nu nebent is ties blogai butu - tfu tfu tfu. siaip patarciau nuvazaziuoti ir pasiklausinet, bei viska apsiziurinet, kad nelikciau melage lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 28 kovo 2009 - 20:07
o kaip su tom vienvietėm palatom? g.gif jas gauni susitarus su gydytoju, ar g.gif ir taip galima, gal kokie įkainiai yra? g.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, atsiprašau doh.gif koks čia gali būti pavydas? Įsivaizduoji, kad jeigu žmogus nesamdo gydytojo tai jau reiškia gal ubagas? biggrin.gif Ir ne Jums, "ponia", vertinti kitų jausmus rolleyes.gif O savo nuomonę gali pareikšti kiekvienas tongue.gif
Sutinku, kad jeigu kvietiesi iš namų gydytoją tai reikia ir mokėti smile.gif ir manau, kad tikrai galima pasiklausti kiek tai kainuoja pačio gydytojo.
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 29, 08:45)
o kaip su tom vienvietėm palatom? g.gif jas gauni susitarus su gydytoju, ar  g.gif ir taip galima, gal kokie įkainiai yra? g.gif  4u.gif  4u.gif

ir mane tas domina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2009 03 29, 11:42)
Na, atsiprašau doh.gif  koks čia gali būti pavydas? Įsivaizduoji, kad jeigu žmogus nesamdo gydytojo tai jau reiškia gal ubagas? biggrin.gif  Ir ne Jums, "ponia", vertinti kitų jausmus  rolleyes.gif O savo nuomonę gali pareikšti kiekvienas  tongue.gif
Sutinku, kad jeigu kvietiesi iš namų gydytoją tai reikia ir mokėti smile.gif  ir manau, kad tikrai galima pasiklausti kiek tai kainuoja pačio gydytojo.

o jus poniute turbut telepate, nes zinot ka kiti ISIVAIZDUOJA lotuliukas.gif , nereikia cia prikisti savo nuomones, o apie ubagavima isvis kalbos nebuvo, jai jus galvojat, kad jums galima cia sita arogancija ir susireiksminimas, nes laukiates, tai labai klystat, nes kas jus do viena, kad gadintumet kitiem zmonem nuotaika.
gimdykit kaip jus norit ir pas ka norit - cia niekam neidomu! mamytes sitam skyrelyje dalinasi savo isgyvenimais, o jai jums tik rupi kabinetis, tai pasikabinekit prie ko nors kita! duodu du.... kelia! prasom!
Papildyta:
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 29, 10:45)
o kaip su tom vienvietėm palatom? g.gif jas gauni susitarus su gydytoju, ar  g.gif ir taip galima, gal kokie įkainiai yra? g.gif  4u.gif  4u.gif

as nebuvau prasius vienvietes palatos, bet dave. patariu mamytem 1,5 - 1 men likus iki gimdymo, paciom nuvaziuoti, pabendrauti su seselem, paprasyt, kad aprodytu palatas ir papasakotu kas ir kaip. jai viskas gerai, tada nusiziuret koki gydytoja arba jai nera noro, tai galima jug ir nesusitarus gimdyti. mirksiukas.gif
as pries gimdyma likus 1 men., nuvaziavau su vyru ir viska apsiziurinejau. blush2.gif
Atsakyti
O kas jūs čia do viena, kad reguliuojat ką kam rašyt? blink.gif Jei nepastebėjot tai jūs čia viena visa gerkle plyšaujat apie bejausmes moteris, kurios turėtų pabusti iš sovietinių laikų ir t. t. Ir aiškinat, kad turi būti gėda dėl to ar ano doh.gif Aš taip pat kaip ir kitos moterys čia išreiškiau savo nuomonę ir savo planus ir jūs man neaiškinkit, kad čia rašom apie tą ar apie aną. Kaip jums neįdomi mano nuomonė, taip man juo labiau neįdomūs jūsų išgyvenimai su "gerais" pamokymais lotuliukas.gif
Atsakyti