Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

sveikos...kovo 8d. gime man sunus...teko mane operuoti.Operavo Juciene ir Tamosaitis...super daktarai...viskas truko 20min. ir as jau mazyli turejau savo rankose...nedaviau ne cento tik geliu ....
Bijojau Marijampoleje gimdyti,bet ne kiek nesigailiu,puiki prieziura tiek mamytem tiek leliukam...
Atsakyti

nesutinku kad visur reikia duoti...as pirma mergyte gimdziau Kaune,Mazylio klinikoje ir dedaviau ne cento niekam ir buvau puikiai priziureta...
mamytes tuos pinigelius vaikuciui paskirkit geriau,ar gi visos tokios turtingos esat,kad galit 600-800lt svaistyti...???
[/quote]

Man dar anksti, turiu dar nemazai laiko ir be to pirmas nestumas tai negaliu gincytis ax.gif ax.gif kai turesiu daugiau patirties tada gal kitaip galvosiu. Na kol kas manau bandysiu vaziuot i Kauna (misko gatvej) ir tartis is anksto. Bet kaip sakiau dar daug laiko tai dar gali viskas keistis smile.gif
Atsakyti
as pati is kazlu rudos, nuvaziavau pries gimdyma ieskodama pas kuria marijampoleje galiu gimdyti ir visi kaip tycia buvo begalo gerai apie rutkauskiene snekeje, tai va, galiu patvirtinti - ji yra 100% - ine gydytoja, begalo silta ir draugiska, kaip su zmogum elgesi, o ne kaip su mesos gabalu, esu jai begalo dekinga ir liksiu visa gyvenima, zemai jai lenkiuosi. tokiu profesionalu kaip ji, begalo mazai lietuvoje. puikiai atliko operacija, begalo priziurejo ir po operacijos nenorejo atsidekojimo paimt.
as uz tai, kad mamytes tegu buna saziningos - jai vaziuoji tartis, tai ir mokek, juk cia ne daikta perki, o gyvybe ir saugu vaikelio atejima i pasauli. mirksiukas.gif
man asmeniskai nebutu buve gaila ir visu mano ir vyro turimu pinigu, juk tai menkniekis palyginus su tai, kam ruosiesi. gimdymas neturi buti baisus prisiminimas, o nuostabi vaikelio atejimo svente visiems. tad kas tie keli simtai litu, niekada neskaiciuokit vaiku ir ju gyvybes saskaita! mirksiukas.gif
visom pagimdziusiom ir ju leliukam linkiu augti diduciais ir stipruciais 4u.gif , o nestukem, kad nebijotu graziausios gyvenimo dienos. nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 25 kovo 2009 - 00:25
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 05, 15:30)
Nu as manau, kad Kaunas yra zymiai geriau  smile.gif  o tikra teisybe, ar ten ar ten vistiek reikia duot, tai geriau duot ten kur tikrai bus prieziura  smile.gif  thumbup.gif


nesutinku, mano nestumas buvo begalo komplikuotas, pastoviai lankiausi kauno klinikose pas ginekologe - genetike d.simanaviciute, na tikrai puiki gydytoja, bet gimdyti grieztai atsisakiau kaune, ten tiesiog prievarta tau bruka lapus, kad tikstudentai galetu tave kaip mokymosi iranki tirti, dar kaip konvejeris visos gimdo ir nezinai kada 1 is 7 gimdyklu bus laisva, be to visos gydytojos pastoviai uzsieme, o akuseres taip pat. doh.gif nera ramybes, pastovus chaosas.
trumpiau tariant, man priimtiniau buvo 100% prieziura - kada gydytojos nelekia viena per kita, kada ramybe ir vaikiukai girdisi tyluteliai verkia, o tu sau ramiai nauja gyvybe supuoja nesibaimindama jog per duris ivirs goveda studentu ir neprades taves nagrinet kaip mesinej mesininkas.
sutinku, kad klinikose daugiau profesionalu ir geros technikos, bet ir marijampolej begalo viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 25, 01:20)
man asmeniskai nebutu buve gaila ir visu mano ir vyro turimu pinigu, juk tai menkniekis palyginus su tai, kam ruosiesi. gimdymas neturi buti baisus prisiminimas, o nuostabi vaikelio atejimo svente visiems. tad kas tie keli simtai litu, niekada neskaiciuokit vaiku ir ju gyvybes saskaita! mirksiukas.gif
visom pagimdziusiom ir ju leliukam linkiu augti diduciais ir stipruciais 4u.gif , o nestukem, kad nebijotu graziausios gyvenimo dienos. nestuke.gif  4u.gif

ne visada. tariausi su razmirskiene, ir per nestuma gavo 300lt, ir pries gimdyma dar gavo 400, bet man gimdymas kaip baisus prisiminimas paliko. nors aisku abi su dukryte sveikos, bet daugiau pas ja negimdyciau ir kitas dar atkalbeciau. O ar mokesi, ar ne - vistiek paciai reiks gimdyt. maniau, kad moku bent uz gera gimdymo priemima ir uz malonu elgesi - ne to nesulaukiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 03 25, 14:49)
ne visada. tariausi su razmirskiene, ir per nestuma gavo 300lt, ir pries gimdyma dar gavo 400, bet man gimdymas kaip baisus prisiminimas paliko. nors aisku abi su dukryte sveikos, bet daugiau pas ja negimdyciau ir kitas dar atkalbeciau. O ar mokesi, ar ne - vistiek paciai reiks gimdyt. maniau, kad moku bent uz gera gimdymo priemima ir uz malonu elgesi - ne to nesulaukiau  schmoll.gif


as tau tiesa pasakysiu - 800lt vien uz gimdyma marijampoleje (susitarus), yra maziausia stafke. o ka duodi nestumo eigoje nesiskaito.
gaila, kad nezinojai, o razmirskiene dabar mazai kas renkasi, ji yra labai grubi, tad gaila jog nepasiseke - ta prasme del graziu prisiminimu (gimdymo prasme). verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 25 kovo 2009 - 16:55
QUOTE(zazuna @ 2009 03 25, 17:54)
as tau tiesa pasakysiu - 800lt vien uz gimdyma marijampoleje (susitarus), yra maziausia stafke. o ka duodi nestumo eigoje nesiskaito.

blink.gif blink.gif blink.gif jau cia is padebesiu tokias kainas kabinat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agne1984 @ 2009 03 25, 20:59)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  jau cia is padebesiu tokias kainas kabinat doh.gif

tai jau tikrai..
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 25, 17:54)
as tau tiesa pasakysiu - 800lt vien uz gimdyma marijampoleje (susitarus), yra maziausia stafke. o ka duodi nestumo eigoje nesiskaito.
gaila, kad nezinojai, o razmirskiene dabar mazai kas renkasi, ji yra labai grubi, tad gaila jog nepasiseke - ta prasme del graziu prisiminimu (gimdymo prasme). verysad.gif

na as su kuo kalbejau pries gimdyma, tai ir girdejau, kad marijampolej 400, o kaune 800. o as kazkaip ir nelabai pas ja norejau, bet kaip ir per pazinti gavosi.. tai va..
o gimdyme ne tik kad geru prisiminimu nera. ji man skatino tik kad i pamaina jos speciau, pati rankom kakleli atidarinejo, sukarpe, issikankinau nezmoniskai. o kai gime vaikelis - nepadejo ant krutines. kai paklausiau kodel - tai dar apreke, kad as per daug skaitau.. na zodziu.. po tokio gimdymo tik kai isprievartauta jauciausi.. jokio zmoniskumo pas ja, elgiasi ne kaip su zmogum, o kaip su mesos gabalu..
issiliejau..
Atsakyti
Niu ziauru, cia kiap varzybos, kas daugiau duos tam geriau pasiseks, bet juk vaiko ir mamos sveikata ir visa kita nepriklauso nuo pinigu.
Aplamai, neisivaizduoju, kaip reikes apsisprest, man ir siaip rupi pakeist ginekologe, kazkaip nebepasitikiu Berziniene, tai net nesuvokiu ka geriau rinktis, kaip gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 03 25, 21:51)
na as su kuo kalbejau pries gimdyma, tai ir girdejau, kad marijampolej 400, o kaune 800. o as kazkaip ir nelabai pas ja norejau, bet kaip ir per pazinti gavosi.. tai va..
o gimdyme ne tik kad geru prisiminimu nera. ji man skatino tik kad i pamaina jos speciau, pati rankom kakleli atidarinejo, sukarpe, issikankinau nezmoniskai. o kai gime vaikelis - nepadejo ant krutines. kai paklausiau kodel - tai dar apreke, kad as per daug skaitau.. na zodziu.. po tokio gimdymo tik kai isprievartauta jauciausi.. jokio zmoniskumo pas ja, elgiasi ne kaip su zmogum, o kaip su mesos gabalu..
issiliejau..


moterys ir merginos - tokiu kainu jau nera! kaune maziausiai 1200 (1000lt gydytojai, o 200 lt akuseriai). marijampolej tikrai 800 lt (gydytoja pati paskirsto veliau kam kas). man pasiseke, kad mano mama ten dirbo (kaune, tai zino), o marijampolej mano pusesere dirba, nemanau, kad meluotu. be to, kokios jus skregos - negi leliukui gaila!man geda ziuret kai kitos paskui verkia kruvinom asarom, nes gailisi, kad pas ta ar ana gimde, tipo daviau ir vistiek nepriziurejo, arba kaip mesa! jus nepagalvojat, kad gal gydytoja isizeide pamaciu pinigus? be to gera gydytoja, niekad neima pries, visada tik po, o kartais dar pagrazina pinigu - leliukui dovanoja.
mamos mamos - ar jum negeda! sovietiniai laikai praejo, o jus vis dar tom nuotaikom gyvenat! doh.gif
nu, kad ir kaip ten bebutu - sveiku jums vaikuciu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2009 03 27, 15:01)
moterys ir merginos - tokiu kainu jau nera! kaune maziausiai 1200 (1000lt gydytojai, o 200 lt akuseriai). marijampolej tikrai 800 lt (gydytoja pati paskirsto veliau kam kas). man pasiseke, kad mano mama ten dirbo (kaune, tai zino), o marijampolej mano pusesere dirba, nemanau, kad meluotu. be to, kokios jus skregos - negi leliukui gaila!man geda ziuret kai kitos paskui verkia kruvinom asarom, nes gailisi, kad pas ta ar ana gimde, tipo daviau ir vistiek nepriziurejo, arba kaip mesa! jus nepagalvojat, kad gal gydytoja isizeide pamaciu pinigus? be to gera gydytoja, niekad neima pries, visada tik po, o kartais dar pagrazina pinigu - leliukui dovanoja.
mamos mamos - ar jum negeda! sovietiniai laikai praejo, o jus vis dar tom nuotaikom gyvenat! doh.gif
nu, kad ir kaip ten bebutu - sveiku jums vaikuciu!  mirksiukas.gif

o dieve, tokios mamos kaip tu ir sugadina gydytojus doh.gif
Pritariu tik tam, kad gera gydytoja niekad neims pries gimdyma schmoll.gif

O bendru atveju ar duosi, ar neduosi - gimdyti vistiek reikes pacioms. Zinau, kad dar ir siais laikais yra gydytoju, kurie dirba is idejos ir neima is viso.

O jei gydytoja susireiksmintu ir isizeistu uz "per maza" davima (nors beje duoti neprivaloma, jos uz tai gauna pinigus, toks ju darbas), tai vistiek kas butu per gydytoja, kur samoningai kenktu (pvz skatintu kai nera reikalo, nes skatinamieji gali sutrikdyti vaiko vystymasi, be to issaukia nezmoniskai stiprius saremius), ir kai gimdancioji kankinasi, sau vos ne anegdotius su akusere gale uodegos pasakotusi..

Aisku, mano klaida buvo, kad pasirinkau ne ta gydytoja, mano klaida buvo, kad jei buvo sumoketa iki gimdymo. Nes gal tikrai pagalvojo, kad "tik del tokios sumos as cia su tavim nezaisiu" ir pasigreitino sau pagimdyma iki savo pamainos galo. Gal butu nezinojus kokia suma jos laukia, gal butu elgusis kaip tikra daktare ir kaip zmogus. Nors mano nuomone, ar per daug, ar per mazai, ar mokama, ar ne, su gimdyve negalima nesiskaityti, negalima kenkti, nes gydytojas turi buti gydytojas, zmogus kuris padeda, gydo..
Atsakyti