Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

sveikos o as 8 men privaciai lankiausi pas juciene, kysius eme kiekviena karta apsilankant pas ja, o atejau kaip buvo likes menesis iki gimdymo ji pasake as jusu nepriimsiu gimdyt pas save, rizika vaisius didelis virs 4 kg, ir daugiau nesilankiau pas ja, nuvaziauvau i kauna susitariau su gyd.J.Gembeckiene, padare ekoskopija vaisius buvo apie 3.800kg ir kaip jum paklaida? sumokejau nemazus pinigus bet nesigailiu esu tuo patenkinta jos visu rupesciu ir darbu, lig siol lankausi pas ir jei gandras atnes sese ar broli suneliui tik pas ja ir gimdysiu!

P.S. ar vienai ar kitai reikia duoti pinigelius, bet kaunas yra kaunas! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gigute2 @ 2009 03 05, 09:46)
sveikos o as 8 men privaciai lankiausi pas juciene, kysius eme kiekviena karta apsilankant pas ja, o atejau kaip buvo likes menesis iki gimdymo ji pasake as jusu nepriimsiu gimdyt pas save, rizika vaisius didelis virs 4 kg, ir daugiau nesilankiau pas ja, nuvaziauvau i kauna susitariau su gyd.J.Gembeckiene, padare ekoskopija vaisius buvo apie 3.800kg ir kaip jum paklaida? sumokejau nemazus pinigus bet nesigailiu esu tuo patenkinta jos visu rupesciu ir darbu, lig siol lankausi pas ir jei gandras atnes sese ar broli suneliui tik pas ja ir gimdysiu!

P.S. ar vienai ar kitai reikia duoti pinigelius, bet kaunas yra kaunas! doh.gif


tai kaunas geriau? g.gif blush2.gif o kur ta gydytoja, kokioj ligoninėj?
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 05, 10:50)
tai kaunas geriau? g.gif  blush2.gif  o kur ta gydytoja, kokioj ligoninėj?

Nu as manau, kad Kaunas yra zymiai geriau smile.gif o tikra teisybe, ar ten ar ten vistiek reikia duot, tai geriau duot ten kur tikrai bus prieziura smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
apie tamosaiti ir jo pasakyma as nerukau ir buwau girdejus doh.gif nedywai ten su juo..ai tam kaune ir kai kam pasiseka, daruge ir isiusta buwo ikauna, sako krapsto ten ma ir sakau skauda,tai ta daktare jus cia wisos suwalkietes nepakancios skausmui, nu po to ji ten neisgimde ir cezari padare su wietine nejautra, ir ta daktare kai padare nu matai kaip gerai,nors aciu pasakytai -tokiu nekokiu tonu.pinigu norejo,bet ji kadangi nebuwo ne tarusis ne ka, tai tik taip saldainiu ,snabes dawe ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
Apie Kauno kliniku ginekologini skyriu tai girdejus daug negraziu istoriju. ne viena mama sakius kad ten viskas eina konvejeriu ir niekas sut avim ten nesicackina g.gif o jei neduodi pinigu (ir dar daug) tai isvis buna su tavim labai grubios, nedemesingos. Klinikas rinktis reikia tada kai jau komplikuotas gimdymas...o taip manau kad uz tuos pacius pinigus kuriuos duosite Kaune ar Marijampoleje, labiau ruoinsis Marijampoles daktarai.
Atsakyti
Jeigu nestumas normalus, vaisius irgi, savijauta normali, tai koks skirtumas kur g.gif as manau geriausia ten, kur paciai mamai atrodo geriau, tada ji saugiau jauciasi smile.gif
Jeigu yra itarimu, kad vaikui gali but kokiu problemu, tada be jokiu islygu geriau Kaune unsure.gif Ten pagalba nepalyginamai geresne ir svarbiausia, kad viskas bus daroma is karto cool.gif O cia jeigu kas nors netaip, tada kviecia konsultantus is Kauno, kurie atvaziave suteikia reikiama pagalba, o dazniausia pasiima pati naujagimi i Kauna doh.gif Tada vaikas Kaune, mama cia ligoninej ir t.t.

Gyd. Gembeckiene Kaune klinikose berods blush2.gif
Atsakyti
tai kaunas geriau? o kur ta gydytoja, kokioj ligoninėj?

aisku kad geriau prieziura nelygyt cia..o Gembeckiene kauno klinikose. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 04, 16:11)
susidaro toks vaizdas, kad jei duodi, tai duok normaliai... o jei normaliai neturi, tai neduok visai doh.gif
aš asmeniškai prieš davimą schmoll.gif

as taip pat pries davima...mano broliene pries menesi pasigimde pas razmirskiene,nedave ne lito o puikiai buvo priziureta ir aprupinta...kadangi ruosiuosi gimdyti kita savaite ir nesiruosiu duoti ne lito...isimeciau i tase pora saldainiu dezuciu sesutem ir tiek...
Papildyta:
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 05, 16:30)
Nu as manau, kad Kaunas yra zymiai geriau  smile.gif  o tikra teisybe, ar ten ar ten vistiek reikia duot, tai geriau duot ten kur tikrai bus prieziura  smile.gif  thumbup.gif

nesutinku kad visur reikia duoti...as pirma mergyte gimdziau Kaune,Mazylio klinikoje ir dedaviau ne cento niekam ir buvau puikiai priziureta...
mamytes tuos pinigelius vaikuciui paskirkit geriau,ar gi visos tokios turtingos esat,kad galit 600-800lt svaistyti...???
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2009 03 04, 15:11)
susidaro toks vaizdas, kad jei duodi, tai duok normaliai... o jei normaliai neturi, tai neduok visai doh.gif
aš asmeniškai prieš davimą schmoll.gif

Ne visada ir tas normaliai suveikia.. Nėštumą lankiausi pas Razmirskienę, tai nėštumo eigoje buvo paeiliui gavus 300Lt. Prieš pat gimdymą sumokėjome dar 400Lt, kad gerai pasirūpintų. Na savotiškai pasirūpino, bet nepatarčiau pas ją gimdyt toms, kurios eina už natūralumą.

Atvažiavau į ligoninę kai ji budėjo apie pusę keturių nakties. Skatino gimdymą, kaip supratau, tik todėl, kad spėčiau per jos pamainą pagimdyt. Nes sąrėmiai buvo kas 5min, sąrėmių stiprumas 98%, vandenys nenubėgę, atsidarymas kaklelio penki cm, vaikučio būklė gera.. Tai kam skatinti? Ir to pačio skatinimo nepaaiškino, neklausus pastatė lašelinę. O kai paklausiau kas joje, atkirto, kad nesakysim. Bet ir pati supratau kai sąrėmiai pasidarė nežmoniški. Kitas dalykas, kas nelabai patiko, tai kad po gimdymo nepadėjo vaikelio man ant krūtinės, kas manau svarbu tiek motinai, tiek vaikui (kas domisi žino kodėl). O kai paklausiau kodėl nepadėjo, tai kad pasiuto ir pradėjo aiškint, kad per daug SM skaitau, kad gydytojų pareigas žinau, o savo ne.
Aplamai ji nėštumo eigoje ėmė pykti ant manęs, nes buvau "per daug apsiskaičiusi", jos visko klausinėdavau ir savo nuomonę sakydavau.

Dar patarčiau gimdant rinktis jaunus gydytojus, o ne tuos kurie sako, kad jau trisdešimt metų gimdymus priiminėja ar pyksta už apsiskaitymus. Jaunesni gal daugiau žiūrės gimdyvės norų ir poreikių, o pastarieji viską daro mechaniškai, elgiasi ne kaip su žmogumi, o kaip su mėsos gabalu - ką nori, tą daro. O ir pyksta dėl apsiskaitymo greičiausiai todėl, kad nenori jog gimdančioji dar ką aiškintų, kad galėtų elgtis taip kaip įpratę ar kaip jiems patogiau, per daug nesigilindami ir nieko neaiškindami.
Papildyta:
QUOTE(gigute2 @ 2009 03 05, 19:31)
tai kaunas geriau?  o kur ta gydytoja, kokioj ligoninėj?


Geriausia atidžiai pasidomėti gydytojais, atsiliepimais apie juos, jų požiūrį į gimdymą, tartis su juo iš anksto, aptarti kokio gimdymo norite.
Atsakyti
QUOTE(agnyte1983 @ 2009 03 05, 16:30)
Apie Kauno kliniku ginekologini skyriu tai girdejus daug negraziu istoriju. ne viena mama sakius kad ten viskas eina konvejeriu ir niekas sut avim ten nesicackina g.gif o jei neduodi pinigu (ir dar daug) tai isvis buna su tavim labai grubios, nedemesingos. Klinikas rinktis reikia tada kai jau komplikuotas gimdymas...o taip manau kad uz tuos pacius pinigus kuriuos duosite Kaune ar Marijampoleje, labiau ruoinsis Marijampoles daktarai.

visiškia su Jumis sutinklu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte1983 @ 2009 02 18, 21:30)
As gimdziau pas Juciene. daktare tikrai nuostabi. Pas ja vaiksciojau visa nestuma, ir buvau is anksto susitarusi pas ja gimdyti. visa gimdyma nesitrauke nuo manes, labai palaike. tikrai nuostabi ir rupestinga daktare smile.gif  mirksiukas.gif

sveikos mergaitės 4u.gif .na mane taip pat labai domina gimdymas prie daktarės jucienės.nors dar laiko man daug,bet jau pagalvoju apie tai ax.gif .aš pas ją kartais apsilankau privačiai,kad apžiūrėtų.agnyte1983 gal gali papasakoti smulkiau,prieš kiek laiko su daktare susitarei,kiek mokėjai ir pan.būčiau labai dėkinga aciuks.gif .nes va kitos mergaitės atsiliepimai nekoki,kad jai reikėtu mokėt apie 1000lt blink.gif .o aš planavau daug pigiau prasisukti blush2.gif .kas ką galit papasakot apie šią daktarę,jos kainoraštį,laukiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 04, 15:01)
Reikalauja ir dar kaip  verysad.gif  verysad.gif girdejau kad Tamosaitis vienai , kuri ikiso 200 sako" aciu as nerukau"  blink.gif  blink.gif  Kazkaip pradedu bijot Marijampoles ligonines  unsure.gif



Bet kad rūko lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agnyte1983 @ 2009 03 05, 17:30)
Apie Kauno kliniku ginekologini skyriu tai girdejus daug negraziu istoriju. ne viena mama sakius kad ten viskas eina konvejeriu ir niekas sut avim ten nesicackina g.gif o jei neduodi pinigu (ir dar daug) tai isvis buna su tavim labai grubios, nedemesingos. Klinikas rinktis reikia tada kai jau komplikuotas gimdymas...o taip manau kad uz tuos pacius pinigus kuriuos duosite Kaune ar Marijampoleje, labiau ruoinsis Marijampoles daktarai.


drinks_cheers.gif
Atsakyti