Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

tai as nesakau,kad nuo pinigu prikaluse gimdymo sunkumas, rasau kad dawe tiek daug o gimdyma lengwas,mano manymu galejo duot ir maziau, bet cia ju reikalas mirksiukas.gif ir kai pinigu turi tai ir negalwoji tam pasilixiu ar anam rolleyes.gif kaip razmirskienei, drauge jau sawaite beweik po termino duoda simta litu sako gal cia skatinamuju ar ka rolleyes.gif tai ji sako ka jus galwojat as su simtu ne maximoi neapsipirxiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lejute @ 2009 03 03, 23:08)
kaip razmirskienei, drauge jau sawaite beweik po termino duoda simta litu sako gal cia skatinamuju ar ka  rolleyes.gif tai ji sako ka jus galwojat as su simtu ne maximoi neapsipirxiu blink.gif


blink.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2009 03 04, 01:15)

g.gif g.gif g.gif
na cia jau virsune....kaip daktarai gali is vis reikalauti pinigu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo colka: 04 kovo 2009 - 12:22
QUOTE(colka @ 2009 03 04, 13:21)
g.gif  g.gif  g.gif
na cia jau virsune....kaip daktarai gali is vis reikalauti pinigu...

Reikalauja ir dar kaip verysad.gif verysad.gif girdejau kad Tamosaitis vienai , kuri ikiso 200 sako" aciu as nerukau" blink.gif blink.gif Kazkaip pradedu bijot Marijampoles ligonines unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 04, 14:01)
Reikalauja ir dar kaip  verysad.gif  verysad.gif girdejau kad Tamosaitis vienai , kuri ikiso 200 sako" aciu as nerukau"  blink.gif  blink.gif  Kazkaip pradedu bijot Marijampoles ligonines  unsure.gif

susidaro toks vaizdas, kad jei duodi, tai duok normaliai... o jei normaliai neturi, tai neduok visai doh.gif
aš asmeniškai prieš davimą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaciorka @ 2009 03 04, 14:01)
Reikalauja ir dar kaip  verysad.gif  verysad.gif girdejau kad Tamosaitis vienai , kuri ikiso 200 sako" aciu as nerukau"  blink.gif  blink.gif  Kazkaip pradedu bijot Marijampoles ligonines  unsure.gif


o tai ka jis taip ir dave tuos pinigus kaip maximoj prie kasos g.gif man tai cia kazkaip smeizimu kvepia,juk jei kysi nesi tai visada bent jau i vokeli idedi, tai jau kai issikrapsto jie tai ateje nepasakys kad per mazai g.gif
o tarp kitko Tamosaitis ruko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2009 03 04, 14:28)
o tai ka jis taip ir dave tuos pinigus kaip maximoj prie kasos  g.gif  man tai cia kazkaip smeizimu kvepia,juk jei kysi nesi tai visada bent jau i vokeli idedi, tai jau kai issikrapsto jie tai ateje nepasakys kad per mazai  g.gif
o tarp kitko Tamosaitis ruko  lotuliukas.gif

na taip manau tikrai daug priklauso nuo pateikimo g.gif slaugei gali į kišenę įkišt bet ne daktarui lotuliukas.gif
Atsakyti
As daktarei kai gimdziau daviau 600 lt., o akuserei 200 lt. ax.gif ir manaiau , kad cia pakankamai daug g.gif o pasirodo yra zmoniu kur po 1000 lt. duoda. Tai jei cia taip, tai gal ir manoji daktare nusimine gavusi tik tiek schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte1983 @ 2009 03 04, 17:52)
As daktarei kai gimdziau daviau 600 lt., o akuserei 200 lt. ax.gif ir manaiau , kad cia pakankamai daug g.gif o pasirodo yra zmoniu kur po 1000 lt. duoda. Tai jei cia taip, tai gal ir manoji daktare nusimine gavusi tik tiek schmoll.gif  g.gif

ir kuri labiau padejo dakatre ar akusere, durnas gal klausimas, bet esu dar negimdzius tad... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2009 03 04, 18:55)
ir kuri labiau padejo dakatre ar akusere, durnas gal klausimas, bet esu dar negimdzius tad...  blush2.gif


Tiesa sakant, kiek dabar atsimenu, tai nei viena nepadekojo g.gif
dabar tik susimastau gal buvo per mazai g.gif
as pinigus padaviau po gimdymo, ne pries. bet per pati gimdyma tikrai tiek daktare tiek akusere labai rupinosi. daktare visa gimdyma nesitrauke, akusere taip pat visa laika beveik buvo. gal tikrai buvo joms mazai g.gif
Papildyta:
QUOTE(mergyte_ @ 2009 03 04, 18:55)
ir kuri labiau padejo dakatre ar akusere, durnas gal klausimas, bet esu dar negimdzius tad...  blush2.gif

mergyte, o pas ka tu planuoji gimdyti? ar su kuo nors jau tareisi?
Atsakyti
vat, kad mastau pas ka cia gimdyti...Rutkauskiene vieni giria bet ne vien is jusu girdziu, kad savaidgaliais neatsiliepia i skambucius tai ka reikes daryti, jei gimdysiu kaip tik per laisvas...kaip ir visos nenoriu Bieliauskienes jauciu atvaziavus tai nzn is kart pagimdyciau ja pamacius... doh.gif mirksiukas.gif pas Jusiene esu lankiusis kai moki pinigus ji gan maloni...bet va su tarimusi tai nzn ji jauciu is tu kur reiketu duoti apie 1000 o tiek man atrodo daugoka... blush2.gif tad neapsisprendziu man dar 2,5 men iki didziosios sventes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte_ @ 2009 03 04, 22:52)
vat, kad mastau pas ka cia gimdyti...Rutkauskiene vieni giria bet ne vien is jusu girdziu, kad savaidgaliais neatsiliepia i skambucius tai ka reikes daryti, jei gimdysiu kaip tik per laisvas...kaip ir visos nenoriu Bieliauskienes jauciu atvaziavus tai nzn is kart pagimdyciau ja pamacius...  doh.gif  mirksiukas.gif pas Jusiene esu lankiusis kai moki pinigus ji gan maloni...bet va su tarimusi tai nzn ji jauciu is tu kur reiketu duoti apie 1000 o tiek man atrodo daugoka...  blush2.gif tad neapsisprendziu man dar 2,5 men iki didziosios sventes  ax.gif

na as gimdziau tai pas juciene. visa nestuma vaiksciojau. daktare tai tikrai labai gera. thumbup.gif ir savaitgali nepaves jei reiktu gimdyti.as kai atvazevau gimdyti ji kaip tik turejo isvaziuoti i privacia klinika kur dirba, bet nevaziavo ir manes nepaliko smile.gif visa laika buvo salia..jei reiktu gimdyti antra karta tikrai eiciau pas ja...
rutkauskiene ir labai maloni daktare smile.gif
Atsakyti