Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

as gimdziau marijampole pas rutkauskiene lb patiko si man gydytoja viskas tiko ir patiko mum su dukryte 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vajhdute19 @ 2009 01 09, 18:15)
as gimdziau marijampole pas rutkauskiene lb patiko si man gydytoja viskas tiko ir patiko mum su dukryte  4u.gif  smile.gif


o pas ja ir lankeisi ar tik tareisi del gimdymo?
Atsakyti
o kas pas Juciene gimdete?
Atsakyti
Gimdžiau pas Tamošaitį ir man viskas buvo thumbup.gif Neturiu nusiskundimų ax.gif
Atsakyti
labuka,norejau paklaust,gal zinot,ar dabar dar Bieliauskiene priima gimdymus,nes as galvoju nesitarti ir labai nenoreciau pas ja papulti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cherryvanilla @ 2009 01 18, 12:28)
labuka,norejau paklaust,gal zinot,ar dabar dar Bieliauskiene priima gimdymus,nes as galvoju nesitarti ir labai nenoreciau pas ja papulti  rolleyes.gif


Nzn... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cherryvanilla @ 2009 01 18, 10:28)
labuka,norejau paklaust,gal zinot,ar dabar dar Bieliauskiene priima gimdymus,nes as galvoju nesitarti ir labai nenoreciau pas ja papulti  rolleyes.gif


Ji kiek zinau budedavo naktim ligonineje,tai gal ir priima gimdymus g.gif As pas ja papult gimdyti taip pat nenorejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(remonda @ 2009 01 18, 21:34)
Ji kiek zinau budedavo naktim ligonineje,tai gal ir priima gimdymus g.gif  As pas ja papult gimdyti taip pat nenorejau doh.gif


Ir nepapuolei? biggrin.gif
Atsakyti
o Bieliauskiene daro cezari???
Atsakyti
Wat kad nieks nezino unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
girdejau kad dakteres be 1000lt net nesitaria
ar tikrai jos tiek daug praso???
gal kuri taretes su kuria daktare?
Atsakyti
QUOTE(colka @ 2009 01 22, 18:45)
girdejau kad dakteres be 1000lt net nesitaria
ar tikrai jos tiek daug praso???
gal kuri taretes su kuria daktare?

cia turbut Kaune tokios kainos blink.gif Marej 400-600 mirksiukas.gif vienas vyriskis 800 nori mirksiukas.gif
Atsakyti