Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

o pries kiek laiko reikia tartis su gydytoja???
kad nebutu ir per anksti ir per velai.... esu 25sav. gal jau pats laikas? kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(colka @ 2008 11 25, 18:18)
o pries kiek laiko reikia tartis su gydytoja???
kad nebutu ir per anksti ir per velai.... esu 25sav. gal jau pats laikas? kaip manot?

na siaip as turiu savo gine pas kuria lankausi nuo pastojimo pirmos dienos tongue.gif pas ja ir gimdysiu. tartis galima kada tik nori, nors manau gimdyti geriausiai pas ta gine kuri tave ir priziuri...ji juk zino tavo padeti taip sakant nuo A iki Z
Atsakyti
QUOTE(colka @ 2008 11 25, 18:18)
o pries kiek laiko reikia tartis su gydytoja???
kad nebutu ir per anksti ir per velai.... esu 25sav. gal jau pats laikas? kaip manot?

Aš ėjau tartis išėjusi į dekretą. Nuo to laiko ir pradėjau jau lankytis pas gydytoją su kuria susitariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 12 08, 18:14)
na siaip as turiu savo gine pas kuria lankausi nuo pastojimo pirmos dienos  tongue.gif  pas ja ir gimdysiu. tartis galima kada tik nori, nors manau gimdyti geriausiai pas ta gine kuri tave ir priziuri...ji juk zino tavo padeti taip sakant nuo A iki Z

ne visi daktarai kurie priziuri nestukes dirba ligonineje (pvz. Kersanskas)
Atsakyti
QUOTE(colka @ 2008 11 25, 18:18)
o pries kiek laiko reikia tartis su gydytoja???
kad nebutu ir per anksti ir per velai.... esu 25sav. gal jau pats laikas? kaip manot?

Labas, as tariausi pries menesi su puse iki gimdymo. Man atliko cezari, bet manau, kad uztenka pries tiek laiko susitarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivgute @ 2008 12 11, 16:14)
Labas, as tariausi pries menesi su puse iki gimdymo. Man atliko cezari, bet manau, kad uztenka pries tiek laiko susitarti  smile.gif

pas kokia daktare tareisi?
Atsakyti
QUOTE(colka @ 2008 11 22, 17:37)
aciu labai-taip ir padarysiu:)smile.gifsmile.gif


Man gyd. Jucienė darė CP. Viskas pavyko sklandžiai ir gerai thumbup.gif Tariausi priėš mėnesį.
Atsakyti
4u.gif laba,
man jau paskutines savaites, galvojau jau siom dienom gimdysiu, bet leliukas dar nenori, tai tikriausia laiku- sausio pradzioj.
as nuo pat pradzios lankaus pas razmirskiene, pas ja tikriausia ir gimdysiu, nebent kazkas bus nenumatyto. specialiai nesitariau, bet uzuominu buvo. kai reikia, as jai pasiskambinu, visada maloni, nueinu ir y klinika ir y skyriu iskilus neaiskumams. du kart gulejau ligoninej, ji labai gerai priziurejo.
pirma gimdziau labai komplikuotai ir sunkiai, gimdziau pas kazkokia gyd. is Z raides, tokios gal jau nera, dar tamosaitis padejo, kiek tada vyras dave, nezinau, buvo neydomu, norejosi, kad viskas but gerai. gimdziau 3 sav. anksciau, kankinaus 12 val.
dabar gydytoja sako, kad taip nebus.
tik man viena neramu, juk dabar klizmukiu tai nestato, jau teiravaus, o jei nelaime 4u.gif yvyktu?
su gydytoja atsiskaityti tikrai planuoju, bet kiek zinau atsiskaitymas 400 lt ir po visko jau.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2008 12 22, 16:31)
4u.gif laba,
man jau paskutines savaites, galvojau jau siom dienom gimdysiu, bet leliukas dar nenori, tai tikriausia laiku- sausio pradzioj.
as nuo pat pradzios lankaus pas razmirskiene, pas ja tikriausia ir gimdysiu, nebent kazkas bus nenumatyto. specialiai nesitariau, bet uzuominu buvo. kai reikia, as jai pasiskambinu, visada maloni, nueinu ir y klinika ir y skyriu iskilus neaiskumams. du kart gulejau ligoninej, ji labai gerai priziurejo.
pirma gimdziau labai komplikuotai ir sunkiai, gimdziau pas kazkokia gyd. is Z raides, tokios gal jau nera, dar tamosaitis padejo, kiek tada vyras dave, nezinau, buvo neydomu, norejosi, kad viskas but gerai. gimdziau 3 sav. anksciau, kankinaus 12 val.
dabar gydytoja sako, kad taip nebus.
tik man viena neramu, juk dabar klizmukiu tai nestato, jau teiravaus, o jei nelaime 4u.gif  yvyktu?
su gydytoja atsiskaityti tikrai planuoju, bet kiek zinau atsiskaitymas 400 lt ir po visko jau.

Sveika,aš ir lankausi pas ja,pirma vaikuti papuoliau pas Tamošaitį schmoll.gif ,tai gerai kad sulaukiau pamainos keitimo (mat buvau nesitarus ir manau kad žiaurei klydau)ir ji priėmė vaikuti, ta prasme cezari darė,ir man ji patiko.Nežinau kaip bus dabar,bet nesiskundžiu nes pas ja lankausi beveik kas savaite(sunkus nėštumas).Taip tu neklysti,atsiskaito po visko,ir klizmu nestato,bent jau man prieš tris metus nestatė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ranila: 23 gruodžio 2008 - 19:49
QUOTE(kruopa12 @ 2008 10 19, 12:05)
kai tariausi su gyd ji iskarto susitare ir del epidurio, atvaziavau diena pries i patologini padare visus tyrimus, o isryto jau i gimdykla. Kainos nesake kiek nori tiek duodi, o ar esi tikra, kad gausi epidura tai jei prasidetu gimgymas staiga ir nakti, tai tikriausiai ir negautai nors ir nusitarusi butai. Man del jo susitare pries geras 3 sav butent ta diena, jei nepagimdziusi buciau anksciau. Stai tokia pas mus sistemele ligonineje, kaip kaune gimdziau tai ten bet kada gali gauti nejautra.


Oho blink.gif Nemaniau, kad reikia tartis is anksto blink.gif Kai pirma kart laukiausi, is vakaro apziurejo, buvo viskas gerai - liepe po savaites ateit. Bet sekancia diena jau gimdziau, tai tokiu atveju pas mus ligoninej be epiduro buciau likus doh.gif Gimdziau Kaune Mazylyje, ten visada buna anesteziologas. Davem 150Lt uz epidura, nes tokia buvo oficiali kaina. Be to iki galo nebuvau nusprendus ar noresiu epiduro kol neprasidejo skausmeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2008 12 22, 14:31)
4u.gif laba,
as nuo pat pradzios lankaus pas razmirskiene, pas ja tikriausia ir gimdysiusu gydytoja atsiskaityti tikrai planuoju, bet kiek zinau atsiskaitymas 400 lt ir po visko jau.



QUOTE(ranila @ 2008 12 23, 19:47)
Sveika,aš ir lankausi pas ja,pirma .Taip tu neklysti,atsiskaito po visko,ir klizmu nestato,bent jau man prieš tris metus nestatė.


Aš abu savo vaikiukus pas ją gimdžiau. Ji man thumbup.gif . Dėl atsiskaitymo tai jūs irgi esate teisios. Ramaus laukimo 4u.gif
Atsakyti
manau marijampoleje visos neblogos daktares...
Atsakyti