Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(agnyte1983 @ 2008 09 21, 16:41)
labukas mamytes mirksiukas.gif ,
laukiuosi pirmo vaikelio, tad labai daug jau nezinomybes, klausimu ir baimes smile.gif .norejau pasiteirauti jusu nuomones apie epidurini gimdyma? gal kas daresi? ar girdejo kokius nors atsiliepimus?
labai laukiu pasisakymu ax.gif


mano nuomone cia labiau mados reikalas dabar pasidare ax.gif net negalvojau apie epidura, nes pirmas kartas, norisi viska patirt paciai kaip kas vyksta wub.gif bet kai reikes gimdyt antra karta, tikrai nesirinksiu, nera tas gimdymas toks baisus blush2.gif
dar esu girdejus, kad po epidurinio gimdymo kai kurie leliukai uzdusta doh.gif (bet cia tik girdejus taip)
Atsakyti
Gal žinot ar priima privačiai ir jei prima tai kur, gydytoja Rutkauskienė ar gyd. Valiukienė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2008 10 12, 14:41)
Gal žinot ar priima privačiai ir jei prima tai kur,  gydytoja Rutkauskienė ar gyd. Valiukienė 4u.gif

Priima Rutkauskiene O. Gurevicienes seimos klinikoj, o Valiukiene Marimedoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne1984 @ 2008 10 12, 17:36)
Priima Rutkauskiene O. Gurevicienes seimos klinikoj, o Valiukiene Marimedoj mirksiukas.gif

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte1983 @ 2008 09 21, 16:41)
labukas mamytes mirksiukas.gif ,
laukiuosi pirmo vaikelio, tad labai daug jau nezinomybes, klausimu ir baimes smile.gif .norejau pasiteirauti jusu nuomones apie epidurini gimdyma? gal kas daresi? ar girdejo kokius nors atsiliepimus?
labai laukiu pasisakymu ax.gif

as dariausi epidura su abiem vaikais, pirma gimdziau kaune, antra pas mus ligonineje. abu kartus epiduri padare gerai, taigi jokiu komplikaciju nebuvo galva nesvaigo, kojos netirpo lotuliukas.gif cia kiekvienos reikalas, kaip gimdyti as is karto buvau susitarusi del epiduro, nes pas mus marej paskui gali jo negauti, jei tuo momentu nebus anesteziologo lotuliukas.gif ir nemanau, kad jei jau skauda taip, kad mastyti negali, o tu vaizduoji mama didvyre tai jau cia super, niekas tau uz tai paminklo nepastatys, o kad se epiduriu vaikai mirsta tai jau is pasaku pasaulio, juk gali visko buti ir be epidurio. taigi cia tavo apsisprendimo reikalas mirksiukas.gif ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa12 @ 2008 10 16, 11:34)
as dariausi epidura su abiem vaikais, pirma gimdziau kaune, antra pas mus ligonineje. abu kartus epiduri padare gerai, taigi jokiu komplikaciju nebuvo galva nesvaigo, kojos netirpo lotuliukas.gif cia kiekvienos reikalas, kaip gimdyti as is karto buvau susitarusi del epiduro, nes pas mus marej paskui gali jo negauti, jei tuo momentu nebus anesteziologo lotuliukas.gif ir nemanau, kad jei jau skauda taip, kad mastyti negali, o tu vaizduoji mama didvyre tai jau cia super, niekas tau uz tai paminklo nepastatys, o kad se epiduriu vaikai mirsta tai jau is pasaku pasaulio, juk gali visko buti ir be epidurio. taigi cia tavo apsisprendimo reikalas mirksiukas.gif ir sekmes 4u.gif


o su kuo reikia tartis g.gif kiek kainuoja? o susitarus gali būt tikra kad bus anesteziologas? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*sanel* @ 2008 10 17, 11:49)
o su kuo reikia tartis  g.gif kiek kainuoja? o susitarus gali būt tikra kad bus anesteziologas? g.gif  4u.gif

kai tariausi su gyd ji iskarto susitare ir del epidurio, atvaziavau diena pries i patologini padare visus tyrimus, o isryto jau i gimdykla. Kainos nesake kiek nori tiek duodi, o ar esi tikra, kad gausi epidura tai jei prasidetu gimgymas staiga ir nakti, tai tikriausiai ir negautai nors ir nusitarusi butai. Man del jo susitare pries geras 3 sav butent ta diena, jei nepagimdziusi buciau anksciau. Stai tokia pas mus sistemele ligonineje, kaip kaune gimdziau tai ten bet kada gali gauti nejautra.
Atsakyti
As gimdziau Pas Gyd.Rutkauskiene. smile.gif niekam nemokejau,nieko nesitariau.. jokiose konsultacijose pas ja nebuvau.. pagimdziau gerai ir greitai , prieziura buvo puiki.. viska padejo , nuramino, palaike 4u.gif aciu jai ir dirbusiam personaluj. nusikundimu neturiu .. thumbup.gif
Atsakyti
As pirma karta gimdziau Mazylio klinikoje,teko daryti cezario pjuvi..
ten nuostabi ligonine ir personalas itin paslaugus ir nemokejau ne vienai ne cento,,,dabar laukiuosi antrojo mazylio ir manau vel darys cezari.noreciau Marijampoleje bandyti gimdyti bet nenoriu palata su kuo dalintis-ar palatu mokamu???kad joje butu visi patogumai..Gal kas zinote?
Papildyta:
Apie daktare Juciene as taip pat turiu geru atsiliepimu,kadangi su abiem nestumais turiu problemu vis tenka i ligonine atsigulti arba su siuntimu apziurai nueiti,tai kiek pas ja esu pakliuvusi tai super daktare-silta ,maloni,visda pataria klausia domisi...manau eisiu pas ja tartis,kad mano leliuka priimtu-tikiuosi ji cezario operacijas daro???
Atsakyti
QUOTE(colka @ 2008 11 17, 20:41)
As pirma karta gimdziau Mazylio klinikoje,teko daryti cezario pjuvi..
ten nuostabi ligonine ir personalas itin paslaugus ir nemokejau ne vienai ne cento,,,dabar laukiuosi antrojo mazylio ir manau vel darys cezari.noreciau Marijampoleje bandyti gimdyti bet nenoriu palata su kuo dalintis-ar  palatu mokamu???kad joje butu visi patogumai..Gal kas zinote?

jeigu tariesi su kuria nors gydytoja, dazniausiai gauni vienviete palata su atskiru dusu ir tualetu, aisku jei tuoj metu ji laisva, pas mus ligoninej tokios yra tik 2 rolleyes.gif pries pusmeti buvo kalbu apie seimynine mokama palata, gal siuo metu tokia jau ir yra, net nezinau, reiketu pasidometi ax.gif galima bet kuri antradieni ar ketvirtadieni 16 val. nueit i akuserijos skyriuje vykstancias paskaiteles apie zindyma, ir po ju gali visko issiklausinet bei apziuret palatas ir gimdyklas mirksiukas.gif sekmingo finiso rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agne1984 @ 2008 11 21, 14:07)
jeigu tariesi su kuria nors gydytoja, dazniausiai gauni vienviete palata su atskiru dusu ir tualetu, aisku jei tuoj metu ji laisva, pas mus ligoninej tokios yra tik 2 rolleyes.gif pries pusmeti buvo kalbu apie seimynine mokama palata, gal siuo metu tokia jau ir yra, net nezinau, reiketu pasidometi ax.gif  galima bet kuri antradieni ar ketvirtadieni 16 val. nueit i akuserijos skyriuje vykstancias paskaiteles apie zindyma, ir po ju gali visko issiklausinet bei apziuret palatas ir gimdyklas mirksiukas.gif  sekmingo finiso rolleyes.gif

aciu labai-taip ir padarysiu:)smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(colka @ 2008 11 17, 19:41)
Apie daktare Juciene as taip pat turiu geru atsiliepimu,kadangi su abiem nestumais turiu problemu vis tenka i ligonine atsigulti arba su siuntimu apziurai nueiti,tai kiek pas ja esu pakliuvusi tai super daktare-silta ,maloni,visda pataria klausia domisi...manau eisiu pas ja tartis,kad mano leliuka priimtu-tikiuosi ji cezario operacijas daro???

as apie ja galiu pasakyti, tik pacius geriausius zodzius 4u.gif
Atsakyti