Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

pirmąją dukrą gimdžiau pas Rutkauskienę, tada dar buvo jauna gydytoja tai labai faina pasirodė 4u.gif , o kai gulėjau su antru nėštumu patologiniam tai nelabai ji man patiko, antra leliuką gimdžiau KMUK ax.gif , nes buvo labai sunkus nėštumas galvojau jei ir gimdymas toks doh.gif , paprasčiausiai nenorėjau rizikuoti rolleyes.gif
Atsakyti
na sveikutes,as irgi jau supuoju savo lelyte.o atvaziavau gimdyti tai budejo mano gine valiukiene,super moteris,maniau tikras stebuklas,svajones kartais irgi pildosi,bet iki jos galo pamainos taip ir nepagimdziau,pamaina pereme juciene,super moteryte irgi,bet ledai nejudejo iprieki,teko operuoti,juciene ir operavo.su nieko nebuvau tarusis,ir esu labai patenkinta gydytoju darbu,nzn ar su visom taip,o gal cia kad vyras visada buvo salia.
Atsakyti
QUOTE(gudre 2 @ 2008 05 20, 09:39)
na sveikutes,as irgi jau supuoju savo lelyte.o atvaziavau gimdyti tai budejo mano gine valiukiene,super moteris,maniau tikras stebuklas,svajones kartais irgi pildosi,bet iki jos galo pamainos taip ir nepagimdziau,pamaina pereme juciene,super moteryte irgi,bet ledai nejudejo iprieki,teko operuoti,juciene ir operavo.su nieko nebuvau tarusis,ir esu labai patenkinta gydytoju darbu,nzn ar su visom taip,o gal cia kad vyras visada buvo salia.

Sveikinu wub.gif , sėkmės auginant
Atsakyti
Sveikutes esamos ir busimos mamytes notworthy.gif , gal kuri man gali atsakyti, kaip ten su tais cezariais Marijampoles ligonineje? Mane gasdina, kad reikia kentet iki paskutiniuju, tik tada daro, nors ir vaikelis sedi arba jo svoris 5 kg. doh.gif Pradedu bijoti gimdymo blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2008 06 09, 13:24)
Sveikutes esamos ir busimos mamytes notworthy.gif , gal kuri man gali atsakyti, kaip ten su tais cezariais Marijampoles ligonineje? Mane gasdina, kad reikia kentet iki paskutiniuju, tik tada daro, nors ir vaikelis sedi arba jo svoris 5 kg.  doh.gif  Pradedu bijoti gimdymo  blink.gif  verysad.gif

laba 4u.gif man cezarį planinį darė ir tikrai nelaukė net 40 sav.
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2008 06 09, 14:26)
laba  4u.gif  man cezarį planinį darė ir tikrai nelaukė net 40 sav.

As pati is Kazlu Rudos, tad net nezinau kada ten nuvaziuost apsiziuret, nes mano gydytoja dar nenori rasyt siuntimo, sako ateis laikas ir pati nuvaziuosi gimdyt, nors mano "maziuke" zada 5 kg, o ir kiek kartu beziuri, tai vis sedi (dar yra laiko apsiverst - tikiuosi apsivers).
Noreciau nuvaziuot pasikonsultuot kas ir kaip, bet 3 gimdyves pazystu, kur Marijampolej gimde (beja visom 100 % turejo daryt cezari jau iskart kai atvaziavo, bet deja), tai lauke iki paskutiniuju ( viena 18 val. prasikankino, kita 7 val., o dar kita 22 val.). Tad jios visos mane gasdida. blink.gif verysad.gif doh.gif
Patarkit kaip daryt. Ar planinio cezario siuntima gali israsyt mano gine? Ar kai nuvaziuosiu nuspres Marijampoles gydytojai? g.gif
Cia mano pirmasis gimdymas, tad esu zalia. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre 2 @ 2008 05 20, 11:39)
na sveikutes,as irgi jau supuoju savo lelyte.o atvaziavau gimdyti tai budejo mano gine valiukiene,super moteris,maniau tikras stebuklas,svajones kartais irgi pildosi,bet iki jos galo pamainos taip ir nepagimdziau,pamaina pereme juciene,super moteryte irgi,bet ledai nejudejo iprieki,teko operuoti,juciene ir operavo.su nieko nebuvau tarusis,ir esu labai patenkinta gydytoju darbu,nzn ar su visom taip,o gal cia kad vyras visada buvo salia.

sveikinu 4u.gif

aš irgi planuoju Marijampolėj gimdyt... ax.gif man čia labiau patikima, viskas sava... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2008 06 10, 12:31)
As pati is Kazlu Rudos, tad net nezinau kada ten nuvaziuost apsiziuret, nes mano gydytoja dar nenori rasyt siuntimo, sako ateis laikas ir pati nuvaziuosi gimdyt, nors mano "maziuke" zada 5 kg, o ir kiek kartu beziuri, tai vis sedi (dar yra laiko apsiverst - tikiuosi apsivers).
Noreciau nuvaziuot pasikonsultuot kas ir kaip, bet 3 gimdyves pazystu, kur Marijampolej gimde (beja visom 100 % turejo daryt cezari jau iskart kai atvaziavo, bet deja), tai lauke iki paskutiniuju ( viena 18 val. prasikankino, kita 7 val., o dar kita 22 val.). Tad jios visos mane gasdida.  blink.gif  verysad.gif  doh.gif
Patarkit kaip daryt. Ar planinio cezario siuntima gali israsyt mano gine? Ar kai nuvaziuosiu nuspres Marijampoles gydytojai?  g.gif
Cia mano pirmasis gimdymas, tad esu zalia.  blush2.gif


Kažin ar gydytoja, pas kurią lankaisi rašo tokius siuntimus, nebent kažkoks konkretus būna atvejis, kai jau tikrai nieko pakeist negalima. Mano draugės leliukas jau stiprių sąrėmių metu nekeitė padėties, bet kai jau lyg ir pradėjo ruošt cezariui, jis ėmė ir atsistatė į reikiamą padėtį... Ir kuo gražiausiai pasigimdė pati, truputį, jos žodžiais tariant, pasikankino, bet neišgąsdino visai jos gimdymas. Ji laukė kažko baisiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PMS @ 2008 06 18, 14:49)
Kažin ar gydytoja, pas kurią lankaisi rašo tokius siuntimus, nebent kažkoks konkretus būna atvejis, kai jau tikrai nieko pakeist negalima. Mano draugės leliukas jau stiprių sąrėmių metu nekeitė padėties, bet kai jau lyg ir pradėjo ruošt cezariui, jis ėmė ir atsistatė į reikiamą padėtį... Ir kuo gražiausiai pasigimdė pati, truputį, jos žodžiais tariant, pasikankino, bet neišgąsdino visai jos gimdymas. Ji laukė kažko baisiau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Sveikute, dziugu kai viskas gerai baigiasi ir neprireikia cezario, bet pas mane truputi kita situacija, mano "mazute" greit auga ir zada, kad bus 5 kg ar daugiau (3 gydytojai jau sake), tad naturaliai gimdyti butu didele rizika lelytei - jai kas atsitiktu, tai niekada sau neatleisciau. doh.gif schmoll.gif Be to maniske visada spardo man i desini sona, tad kai ziuri echo vis mato, kad arba sedi arba istrizai guli ( o, tai jau pavojus). Kai buna planinis cezaris, tai visada anksciau ( apie 38 sav.), tad dar reikia lankytis pas savo gine ir nuvaziuot i kitur konsultuotis tikrai niekas nepriima - reikia siuntimo. Tad ir klausiu: AR PRASYTI SIUNTIMO IS SAVO GINEKOLOGES? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2008 06 19, 14:17)
Sveikute, dziugu kai viskas gerai baigiasi ir neprireikia cezario, bet pas mane truputi kita situacija, mano "mazute" greit auga ir zada, kad bus 5 kg ar daugiau (3 gydytojai jau sake), tad naturaliai gimdyti butu didele rizika lelytei - jai kas atsitiktu, tai niekada sau neatleisciau.  doh.gif  schmoll.gif Be to maniske visada spardo man i desini sona, tad kai ziuri echo vis mato, kad arba sedi arba istrizai guli ( o, tai jau pavojus). Kai buna planinis cezaris, tai visada anksciau ( apie 38 sav.), tad dar reikia lankytis pas savo gine ir nuvaziuot i kitur konsultuotis tikrai niekas nepriima - reikia siuntimo. Tad ir klausiu: AR PRASYTI SIUNTIMO IS SAVO GINEKOLOGES? blink.gif


Na, o tpkioj situacijoj, tai aš net nesvarstyčiau, tik cezarį planuočiau sau ramiausiai ir viskas. Eik, kalbėk su savo daktare, tarkis. Sakyk, kad nori cezario ir viskas. Juk viskas šiais laikais įmanoma. Aš,kai laukiausi tai svaigau apie cezarį, nes žiauriai bijojau gimdymo, bet savo giniaus nedrįsau to prašyt ax.gif biggrin.gif biggrin.gif Galvojau sakys kokia ištižėlė biggrin.gif nes šiaip nestuke.gif buvo thumbup.gif
Atsakyti
na neseniai teko gimdyti marijampoles ligoninele,buwau prisiklausius iwairiausiu istoriju,kad baisu buwo net pagalwot apie gimdyma blush2.gif bet mamytes labai jau daug daktarem duoda verysad.gif man teko gimdyti prie daktares jucienes,dawem daktarei ir akuserei po 100lt ir seselem po 50lt,likau labai patenkinta prieziura.nors nebuwo jokiu komplikaciju ir gimdziau wiso net nepilnai walanda laiko,bet kaktare buwo wisada salia ir labai jau wisos sokinejo ax.gif manau,kad jei yra mamyciu kurios neisgali duot daktarei pinigeliu gimdant prie jucienes ir nereikia,nes ji buwo labai maloni ir rupestinga net tada kai dar nebuwo duoti pinigeliai ir net nezinojom,kad jau po keliu minuciu busiu siunciama i gimdykla thumbup.gif
Atsakyti
kadagi arteja gimdymo data, tai reikia apsispresti, kur gimdyti. Pirma gimzdiau mazyli ir tikrai buvau patenkita buvau susitarusi is anksto su gyd Rimaitiene, paskutius kartus pas ja ir lankiausi ji atvazineja i kersackienes klinika. Suma pasake is karto 450 ir 200 nuskausminimas, jei nori. As gimdziau su nuskausminimu. Gimdziau sestadienio vakara ir 2 sav anksciau, bet paskambinau isvaziuodama is mares ir gyd atvaziavo, nes jai nebuvo darbo diena. Kadangi, cia kazkas rase, kad gyd Rutkauskiene neatsiliepe i skambuti, kai jau prasidejo gimdymas tai as girdejau, kad ji ne viena karta taip yra padariusi, jei gimdyti papuola savaitgali. Tai nezinau, kam tada isviso sutikti tartis, jei tu paskui nekeli tel, o gi tai busimai mamai ir taip streso yra pakankamai.
Tai va renkuosi gyd pradzioj is marijampoles nueisiu pasisneketi, paziuresiu gimdyklas, palatas, o paskui apsipresiu manau.
Atsakyti