Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

sveikutės, gimdžiau sūnuką Marijampolėj, pas gydytoją Razmirskienę smile.gif, iš anksto nesitariau tai negaliu pasakyti kiek kainuotų jei reikėtų tartis (bet vistiek pagimdyti teks pačiai unsure.gif )...
bet labiausiai esu dėkinga akušeriai Rimai gerai nepamenu pavardės, bet super moteris! tikrai suprantanti ir atjaučianti ir priežiūra po gimdymo buvo labai super. Didžiausias AČIŪ akušeriai 4u.gif
Atsakyti
Labutis mamytes taip pat busimos smile.gif As gimdziau pas Valiukiene labai faina gydytoje, o akusere tai super buvo, bet va beda nepamenu nei vardo, nei pavardes, bet akusere labai super jai dar gimdysiu tai stenksiuosi su ja tartis. Labai priziurejo ir daug kuo padejo. Aciu jai smile.gif mano drauge gimde pas Razmirskiene tai sake taresi ir dave 400lt., bet cia kiek paklausai tai jai tariesi tai maziausiai reikia tiek duoti. smile.gif Na sekmes busimoms mamytems nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuxe @ 2008 05 04, 20:56)
Labutis mamytes taip pat busimos  smile.gif As gimdziau pas Valiukiene labai faina gydytoje, o akusere tai super buvo, bet va beda nepamenu nei vardo, nei pavardes, bet akusere labai super jai dar gimdysiu tai stenksiuosi su ja tartis. Labai priziurejo ir daug kuo padejo. Aciu jai smile.gif mano drauge gimde pas Razmirskiene tai sake taresi ir dave 400lt., bet cia kiek paklausai tai jai tariesi tai maziausiai reikia tiek duoti.  smile.gif  Na sekmes busimoms mamytems  nestuke.gif

o tu tareisi su valiukiene ar tik sutapimas? as pas lankausi, thumbup.gif gydytoja,o kaip gimdyme tai nzn,bet manu irgi thumbup.gif kiek buvau girdejus tai su ja tariesi tai 400lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre 2 @ 2008 05 04, 23:09)
o tu tareisi su valiukiene ar tik sutapimas? as pas lankausi, thumbup.gif  gydytoja,o kaip gimdyme tai nzn,bet manu irgi  thumbup.gif  kiek buvau girdejus tai su ja tariesi tai 400lt. g.gif

Su Valiukiene nesitariau man ji paprasciausiai papuole, nes ta diena jai reikejo dirbti. O as gulejau Rutkauskienes palatoje ji prieme gimdyma savo nuolatinei pasientei. Valiukienbei vyras dave pries gimdyma, bet ji neeme pasake jai noresim atsidekot tai tada po visko ir padave 200lt kaip ior visos. Bet jos darbu esu patenkinta. S\Atejo jau po gimdymo paziureti pasiteirauti. Zodziu as ja nesiskundziu visai noreciau antra prie jos gimdyti aisku jai bus smile.gif
Atsakyti
as irgi tartis neketinu,bet vis pasvajoju papult pas rutkauskiene arba valiukiene.bet esu girdejuskad ten viena yra labai bjauri,lygtais bieliauskiene? yra tokia? gal kas turejot su ja reikalu,tikrai ji bjauri? as kolkas jos vieninteles bijau g.gif rolleyes.gif blink.gif verysad.gif
Atsakyti
O gal kuri ką nors žinote apie daktarę Karaliūnaitę (jei tiksliai pavardę parašiau). Anksčiau jos Marijampolėje aš nemačiau, bet kai gulėjau nėštumo patologijoj, tai ji budėjo. Man labai maloni pasirodė, o ir palatos kaimynė gimdė pas ją. Kai nuėjau aplankyti jau pagimdžiusios labai džiaugėsi jos darbu. Gal kas daugiau apie ją ką žinot.
Atsakyti
QUOTE(lupita @ 2008 05 06, 10:30)
O gal kuri ką nors žinote apie daktarę Karaliūnaitę (jei tiksliai pavardę parašiau). Anksčiau jos Marijampolėje aš nemačiau, bet kai gulėjau nėštumo patologijoj, tai ji budėjo. Man labai maloni pasirodė, o ir palatos kaimynė gimdė pas ją. Kai nuėjau aplankyti jau pagimdžiusios labai džiaugėsi jos darbu. Gal kas daugiau apie ją ką žinot.

siaip pirma syk tokia girdziu,nu gal ir yra.as tai gulejau ginekologiniam pas kuraitiene tai thumbup.gif daktaryte,bet nzn ar ji priima gimdymus? skamba graziai pavarde,tai ir gydytoja nebloga,manau jauna ir svelni ir supratinga nestuke.gif lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre 2 @ 2008 05 05, 21:59)
as irgi tartis neketinu,bet vis pasvajoju papult pas rutkauskiene arba valiukiene.bet esu girdejuskad ten viena yra labai bjauri,lygtais bieliauskiene? yra tokia? gal kas turejot su ja reikalu,tikrai ji bjauri? as kolkas jos vieninteles bijau g.gif  rolleyes.gif  blink.gif  verysad.gif

Yra tokia Bieliauskiene.Bent jau kai as gulejau patologiniam tai ji dirbo.Manau dirba dar ir dabar. Na man ji taip pat nemaloni moteris schmoll.gif Bet nesijaudink gal gimdyme ji visai nebloga.O ir siaip manau siais laikais galima gydytoja pasirinkti. Taigi sekmes ir be baimiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre 2 @ 2008 05 06, 16:56)
siaip pirma syk tokia girdziu,nu gal ir yra.as tai gulejau ginekologiniam pas kuraitiene tai  thumbup.gif  daktaryte,bet nzn ar ji priima gimdymus?  skamba graziai pavarde,tai ir gydytoja nebloga,manau jauna ir svelni ir supratinga nestuke.gif  lotuliukas.gif  g.gif



Kuraitiene irgi priimineja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanku @ 2008 05 07, 12:13)
Yra tokia Bieliauskiene.Bent jau kai as gulejau patologiniam tai ji dirbo.Manau dirba dar ir dabar. Na man ji taip pat nemaloni moteris schmoll.gif Bet nesijaudink gal gimdyme ji visai nebloga.O ir siaip manau siais laikais galima gydytoja pasirinkti. Taigi sekmes ir be baimiu mirksiukas.gif

noreciau tuo tiket bet neiseina,kiek girdejau tai nuo jos ir nuo razmirskienes neviena moteryte liejo asaras.bet cia skaitau kad ta razmirskiene kai kuriom visai nieko g.gif biggrin.gif nestuke.gif ai man kai bus lemta taip,prie kurios papuls prie tos ir gimdysiu,o tas pasirinkimas gydytojo tai nemazus pinigelius kainuoja,o gimdyt vistiek reikia paciai nestuke.gif g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
apie Razmirskiene galiu pasakyti, kad tikrai jinai yra labai jau nuotaikos zmogelis. Mano puske prie jos gimde tai keikia iki po siai dienai, o va drauge tai giria, nes pries gimdyma pas ja vaiksciojo ir nese. tai va jai reikia prikist. O apie Bieliauskiene galiu pasakyti, kad tikrai britki daktare. Grubi neziuri nieko. Viena gydytoja yra nauja tamseis plaukais tikrai is bendravimo faina, o kaip gimdyme tai tikrai nezinau. Ji sake is Kauno atvazineja.
Atsakyti
O as vertinu gydytojos Linos Jucienes darba,nezinau gal ji kazkam atrodo megstanti pinigus,as tokiu pletkuciu girdejau,bet man ji SUPER!!! As pas ja gimdziau.Istikruju geresnes daktares nemacius,ji taip rupinosi visa nestuma,o per gimdyma buvo tik 5 min isejus,visa laika buvo salia.Gimdziau viena,be vyro,be nieko,Juciene buvo man kaip kokia mama,nes buvau pilna baimes tik ji kazkaip nuramino bigsmile.gif Turiu mergyte ir visa gyvenima dekosiu gydytojai rolleyes.gif Po gimdymo irgi pas ja lankausi
Atsakyti