Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

sveikos. smile.gif gal kuri zino kiek uz gimdyma ima gydytoja razmirskiene , jaigu ja kvietiesi is namu?
Atsakyti
QUOTE(gintare20 @ 2008 03 04, 17:49)
sveikos. smile.gif  gal kuri zino kiek uz gimdyma ima gydytoja razmirskiene , jaigu ja kvietiesi is namu?

sveikutes,na cia klausimelis jau esamom mamytem.ka reikia tureti vaziuojant gimdyti? kokiu rubeliu ir po kiek? sau,leliukui? vyrui ir ko dar be rubeliu?
Atsakyti
ka cia nieks nebedrauja? nenori pasidalinti savo patirtimi?
Papildyta:
g.gif gathering.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 09 01, 21:46)
Savo rūbelių buvau pasiėmusi, bet mane atkalbėjo - sako namuose pasipuoši, čia juk tai nėra svarbiausia  mirksiukas.gif . Tai aš ir paklausiau. Ir visai gražiai buvom pasipuošę ligoninės rūbeliais  thumbup.gif ( tiesa vieną komplektą kai atnešė  doh.gif , paprašiau, kad pakeistų, tai net dvejus davė )



QUOTE(*Živutė* @ 2007 09 05, 13:18)
Na as gimdziau Marijapoleje ir ne kiek nesigailiu tikrai viskas praejo sklandziai ir gerai rubelius gavom ligonines nors buvau savo pasemus bet taip pat atkalbejo ir gavom labai grazius tokius pukuotus geltonus tai mano pana kaip visciukas atrode biggrin.gif
Tik va vienas dalykas man nepatiko kad lelka reikia pastoviai savo lovoje laikyti y lovyte tik ekstra atvejais blink.gif  tai tas tris naktis ir likau be miego unsure.gif  baisu buvo mazes neuzgaut atsipalaidavus ir paciai is lovos neisgriut doh.gif
Bet diena pamiegodavau kai MB atvaziuodavo tai jis su lelyte pabudavo o as nusnausdavau wub.gif
Ir dar viena akusere vis man aiskino kad pastoviai duociau papa o nerikdyciau vaika o pasirodo kad as pieno turejau tik tris lasus verysad.gif  tai kita kai atejo iskart sako kam ta vaika kankint ir dave misinuko tada socios miegodavom wub.gif
O pienelis atsirado tik y 6para 4u.gif
Bet viskas buvo OK smile.gif


Sau tai turėjau savo naktinius(po visko nuėjau į dušą ir apsirengiau savais thumbup.gif ), chalatą, šlepetes, higienos priemones, tepaliuką ir kompresiukų thumbup.gif speneliams , aišku pampersų, drėgnų servėtėlių, vaikučio užpakaliukui tepaliukas -labai geras "seba- med" atrodo vadinasi , rankšluoščių bent 2. Vyrui tai atrodo nieko nereikėjo- davė jam ir šlepetes, ir chalatą...
Bet visų svarbiausia manau, kad geras nusiteikimas, ramybė, o po to didžiulis džiaugsmas
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 04 08, 09:48)
Sau tai turėjau savo naktinius(po visko nuėjau į dušą ir apsirengiau savais thumbup.gif ), chalatą, šlepetes, higienos priemones, tepaliuką ir kompresiukų  thumbup.gif speneliams , aišku pampersų, drėgnų servėtėlių, vaikučio užpakaliukui tepaliukas -labai geras "seba- med" atrodo vadinasi , rankšluoščių bent 2. Vyrui tai atrodo nieko nereikėjo- davė jam ir šlepetes, ir chalatą...
Bet visų svarbiausia manau, kad geras nusiteikimas, ramybė, o po to didžiulis džiaugsmas

na pagaliau sulaukiau atsakymo,uzklydo gyva dvasia isi puslapiuka,aciu uz uz atsakyma nestuke.gif tik mandar klausimeliu kyla? na as gimdysiu geguzes men. tai kokius rubelius susiruosti lelytei parsivesti,kaip renkti?
Papildyta:
bet del tu rubeliu tai kategoriskai nedraude,ar neleidzia,nes kiek as girdejau tai kategoriskai neleidzia kad kokios bacilos neuznest,nes ju ten tie rubeliai dezinfekuoti.o siaip jie normalus nesuskalbti,labai nesudeveti? nes kiek girdziu tai dauguma gauna klaikius tease.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre 2 @ 2008 04 08, 09:20)
na pagaliau sulaukiau atsakymo,uzklydo gyva dvasia isi puslapiuka,aciu uz uz atsakyma nestuke.gif tik mandar klausimeliu kyla? na as gimdysiu geguzes men. tai kokius rubelius susiruosti lelytei parsivesti,kaip renkti?
Papildyta:
bet del tu rubeliu tai kategoriskai nedraude,ar neleidzia,nes kiek as girdejau tai kategoriskai neleidzia kad kokios bacilos neuznest,nes ju ten tie rubeliai dezinfekuoti.o siaip jie normalus nesuskalbti,labai nesudeveti? nes kiek girdziu tai dauguma gauna klaikius tease.gif  g.gif
Kiek girdėjau, tai tikrai leidžia rengti savus, aš turėjau kelis komplektukus. Nors gimė sūnus 3730 g(netoks jau mažas), vistiek savuose paskendo. Todėl ir nerengiau savų rūbelių. Kas liečia leliuko rūbelius, aišku jie nėra kažkokie ypatingi, juos gi kiekvieną kartą dezinfekuoja, bet aš kažkaip to visiškai nesureikšminau. Juk gimus palatoje būna tik mama su mažyliu, aplanko tik labai artimi žmonės. Ir nemanau, kad jie ateina į ligoninę pažiūrėti rūbelių, juk pats leliukas daug svarbiau. O ir dėl bacilų manau bus geriau, jei naudositės dezinfekuotais rūbeliai. Grįžę į namus , galėsite puoštis mirksiukas.gif , juk ligoninėje būsite tik kokias 3-4 dienas. Beja, kai atnešė vienus baisius doh.gif , gražiai paprašiau (daviau šokolado plytelę) ir gavau net dvejus labai neblogus thumbup.gif . Žinau yra dar tokia labai jau doh.gif "priekabi" vaikučių daktarė, manau jai tai tikrai labai užkliūtų leliukas su "neligoninės" rūbeliais. Ji visada ieško prie ko prisikabinti blink.gif ir randa doh.gif .
Nors ir gegužės mėnuo, vistiek leliuką reikia po truputį pratinti prie naujos aplinkos, juk jam pilvelyje buvo taip saugu, pastovu, šilta... Todėl , nors ir būtų labai šilta, aprengti reiktų pakankamai šiltai. Aš aprengus apatinius rūbelius, aprengiau nestoru kombinezonu ir po to dar į adijaliuką arba galima į vežimėlio lopšį (dabar labai daug kas taip parsiveža-lopšyje).
Jei dar kils kokių klausimų, rašyti į až mirksiukas.gif
Atsakyti
kovo 5 diena pagimdziau suneli prie gyd. Rutkauskienes esu labai patenkinata thumbup.gif viskas praejo sklandiai ir gerai tiek su pirmu vaikeliu tiek dabar.
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2008 04 12, 14:35)
kovo 5 diena pagimdziau suneli prie gyd. Rutkauskienes esu labai patenkinata thumbup.gif viskas praejo sklandiai ir gerai tiek su pirmu vaikeliu tiek dabar.

sveikutes,o pats naujausias stebuklelio atejimas 4u.gif biggrin.gif sveikinam. na o kaip is tiesu su tais rubeliais leidzia savais renkti ar ligonines? ko ligoninej prireike tureti o ko visai nereike,cia tiek mamytes tiek leliuko atveju? labai laukiam atsakymo mes su lelyte,aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre 2 @ 2008 04 08, 10:20)

bet del tu rubeliu tai kategoriskai nedraude,ar neleidzia,nes kiek as girdejau tai kategoriskai neleidzia kad kokios bacilos neuznest,nes ju ten tie rubeliai dezinfekuoti.o siaip jie normalus nesuskalbti,labai nesudeveti? nes kiek girdziu tai dauguma gauna klaikius tease.gif  g.gif


Gavom visiškai naują rožinį drabužėlių komplektėlį, su juo ir gryžome namo wub.gif mūsiškiai buvo toookie mažyčiai, bet vistiek leliukė buvo paskendus smile.gif
Atsakyti
Labuka,mano grazuoliuke pirmiausia aprenge ligonines rubeliais,beje gana graziais Coccadrillo,o kita dienuke jau savais rengiau ir niekas nieko nesake.
O mamytei reikia naktinuku per prieki uzsegamu,liemeneles maitinimui, higieniniu iklotu iv dydziu, slepeciu, chalato.
Sekmes busimoms mamytems!
Atsakyti
Jei norit but su savais naktiniais-pasiimkit kelis,nes ir isskyros,ir begantis pienas vers jus daznai juos keist...Arba bent ikloteliu i liemeneles pasiimkit. Pirma para siulau but su ligonines naktiniais- didziausias pavojus susitepliot,kam savus gadint?
Kas del leliuko- jam irgi daznai reiks keist, tai atplis,tai gal prabegs pro sauskelnes.Todel ar tikslinga veztis visa krepsi savu rubeliu? Ligonines rubeliai pakankamai grazus,naudokites, kad jau duoda smile.gif
Atsakyti
Labukas
QUOTE(Gintarex @ 2008 01 08, 16:43)
As tai gimdziau pas gyd. Razmirskiene ir esu labai patenkinta jos prieziura.Lankiausi visa nestuma ir po jo,tikrai  thumbup.gif gydytoja. O atsidekot tikrai yra ivairiu budu,o ypac jei tariesi is anksto,tai butina atsidekot. Tai mano tokia nuomone,nors gal kitos ir kitaip galvoja smile.gif
Sekmes visoms busimoms ir esamoms mamytems 4u.gif

pirmą gimdžiau pas ją ir likau labai patenkinta, dabar vėl galvoju pas ją gimdyti.

QUOTE(gintare20 @ 2008 03 04, 16:49)
sveikos. smile.gif  gal kuri zino kiek uz gimdyma ima gydytoja razmirskiene , jaigu ja kvietiesi is namu?

gal jau pati žinai atsakymą. Mane jis irgi domintų 4u.gif
Atsakyti