Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

Na va, is tikruju galejau pamastyt ir apie gimdyma Marijampoleje, bet kazkaip drauges perkalbejo, kai tik uzsiminiau apie tai. Taip kad jau senokai susitarus su Kauno Mazylio gydytoja. Beje, jei gali, atsiusk man i asmenine gyd. Valiukienes telefona. Mano drauge laukiasi ir noretu susitart del gimdymo Marijampolej, o man rodos, kad si gydytoja butu jai thumbup.gif .
Atsakyti
Netodel kad netureciau kur pinigu dete, bet klausinejausi "kolegiu",kurios Kaune gimde,tai sake; gydytojui 800Lt.ir apie 200Lt.akuserei.Kazkodel butent is Marijampoleiciu ima vos nedvigubai daugiau tik nezinau kodel-gal jie galvoja kad suvalkietes pinigais apteke?? (Nes kitos duoda apie 500-600Lt.)
Atsakyti
QUOTE(Spirgutis @ 2005 02 27, 22:10)
Netodel kad netureciau kur pinigu dete, bet klausinejausi "kolegiu",kurios Kaune gimde,tai sake; gydytojui 800Lt.ir apie 200Lt.akuserei.Kazkodel butent is Marijampoleiciu ima vos nedvigubai daugiau tik nezinau kodel-gal jie galvoja kad suvalkietes pinigais apteke?? (Nes kitos duoda apie 500-600Lt.)



Tai priklauso nuo to, kur Kaune gimdo. Sakykim, mano drauge pries menesi gimde klinikose. Jai gimdymas + epiduras kainavo 500 Lt. Kita pazystama klinikose mokejo pries pusmeti 400 Lt. Mazylyje gydytojai duoda 400-500 Lt + uz epidura reikia moketi oficialiai i kasa 200 Lt. Taigi, gaunasi is viso 600-700 Lt. Nors kai gulejau ten pataloginiam skyriuje, buvo nesciuju, kurios ruosesi duoti gydytojai ne daugiau, kaip 200 Lt. Va taip tongue.gif . Beje, as cia kalbu apie tuos atvejus, kai buna is anksto susitare. O jei tos "koleges" dave 800 Lt ir daugiau - tai pacios kaltos smile.gif , nes TIKRAI gydytojas nepasako konkrecios sumos, kuria jis noretu is gimdyves gauti. Bet aisku kaip diena, kad ne vienas gydytojas nepasakys, kad per daug mirksiukas.gif. Kita vertus, nemanau, jog gailiesi, kad tiek pinigeliu palikai - matyt buvo verta, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asMona: 27 vasario 2005 - 22:58
Sveikutes

Kiek daug patarimu ir nuomoniu, kad net apsimeciau unsure.gif Beje, koks ten gydytojas spabego i Kauno klinikas?

Pati nezinau ka daryti. Bijau gimdyti Marijampoleje, o be to ir kaip jau cia minejo, esant neaiskumui ar sunkesniam gimdymui vis triek i Kauna ves g.gif O kaunas nelabai toli atrodo, tai turbut apsispresiu i Klinikas lekt.
Atsakyti
As irgi is pradziu niekaip neapsisprendziau, kur gimdyt g.gif . Mano pirmasis gimdymas nebuvo sunkus, tai kazkaip masciau, kad ir antras bus panasus (taip ir buvo!), todel gal galejau niekur nevaziuot ir gimdyt Marijampoleje, bet TIKRAI nesigailiu, kad gimdziau Kaune. O jei tai butu buves pirmas gimdymas - tikrai net nebuciau abejojus, ka rinktis ir vaziavus i Kauna mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(asMona @ 2005 03 09, 10:07)
As irgi is pradziu niekaip neapsisprendziau, kur gimdyt  g.gif . Mano pirmasis gimdymas nebuvo sunkus, tai kazkaip masciau, kad ir antras bus panasus (taip ir buvo!), todel gal galejau niekur nevaziuot ir gimdyt Marijampoleje, bet TIKRAI nesigailiu, kad gimdziau Kaune. O jei tai butu buves pirmas gimdymas - tikrai net nebuciau abejojus, ka rinktis ir vaziavus i Kauna  mirksiukas.gif .


Sveikinu, Mona, pagimdzius dukryte 4u.gif 4u.gif Aukit sveikos biggrin.gif

As ir abejojau gimdyti Kaune tik del vieno dalyko, tai yra atstumo. Taciau Kaunas tikrai yra tik ranka pasiekiamas, ir vyras pas mane atvaziuodavo kiekviena diena, taigi net nesijaute, kad esu vienisa. O tas "pabeges" gydytojas, tai Mindaugas Kliucinskas. Labai nuosirdus, profesionalus, nuovokus ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwuce @ 2005 03 09, 16:18)
Sveikinu, Mona, pagimdzius dukryte  4u.gif  4u.gif Aukit sveikos biggrin.gif



Aciu!!!
Atsakyti
tai va mamukes o as gimdziau pas visu ispeikta Bieliauskiene
jau kiek prisiklausiau nescia budama apie ja siaubu visokiu unsure.gif
su niekuo buvau nesusitarus bet Bieliauskiene man tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
jai ir akuseriai daviau po 50 litu iviskas buvo ciki biggrin.gif
per gimdyma buvo komplikaciju liko placenta tai ji pas mane po gimdymo ir operacijos kol gulejau ligoninej kasdien ateidavo paklaust kaip laikausi o jai pinigelius padave mano vyras kai atvaziavom gimdyt
ir as buvau 2 palatoj tai duso pilvukas gavo thumbup.gif vinu zodziu viskas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Norejau paklausti tu, kas gimdet Marijqmpolej. Kai nesitarus gimdai, ar naudoja nuskausminamus vaistus? Ta prasme ar stato laseline?
Atsakyti
QUOTE(jurka2 @ 2005 06 28, 09:54)
Norejau paklausti tu, kas gimdet Marijqmpolej. Kai nesitarus gimdai, ar naudoja nuskausminamus vaistus? Ta prasme ar stato laseline?


Stato stato visoms manau smile.gif tik ten nenuskausminamieji o magnezija, kad pilvukui lengviau būtų, o kitoms sktinančiuosius lašina smile.gif o tu marijampolietė ar ne ? ax.gif
Atsakyti
na as kazkaip svarsciau, kur geriau ir patikimiau butu gimdyti, drauges patarinejo vaziuoti i Kauna, bet apsisprendziau, kad geriau arciau namu ir nepasigailejau thumbup.gif Gydytojai ir kitas prieziuros personalas SUPER. Jei nera jokiu nestumo komplikaciju, manau neverta pinigu svaistyti ir pergyventi, kad atejus lemiamam momentui gali nespeti kaliones iveikti blink.gif Geriau "saviems" atsidekoti tongue.gif 4u.gif Tikrau zinau, kad ir si karta liksiu Marijampolej clap_1.gif good.gif
Atsakyti
Laba,na saunu girdeti,kad taip maloniai priziurimos nestuke.gif ,nes anksciau tai sakydavo tragedija...,aisku as pati negimdziau - nezinau.Ir tiesa pasakius nesiruosiu kolkas gimdyti Lt.Aisku kaip kam jau lemta nutikt tai nutiks bet kuriam pasaulio kraste...,bet visada reik tiketis pacio geriausio.. smile.gif Saunu,kad Marijampole kelia savo reputacija...
Atsakyti