Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(Siglara @ 2007 11 05, 08:57)
Yra keli mokejimo variantai:
1.Kai mokami pinigai uz tai,kad butent tas gydytojas ar butent ta akusere butu,kai gimdysi (galbut tai zmogus,kuriuo pasitikima.Juk kiekviena turim ir savo kirpeja,ir siuveja,ir stomatologa.O mokama uz darba,kuri dazniausiai jos atlieka ne savo darbo metu,o bet kada,kai tik prireiks).
2.Kai mokami pinigai,norint atsidekot (kiekvienas padeka suvokia savaip)
3.Kai pinigai brukami pries gimdyma,su viltim,kad  kazkas padarys stebukla ir nejausi,kaip pagimdysi.
Todel sakyti,kad nera uz ka moket ne kiekvienu atveju gali...Juk jei issikvieti ne darbo laiku zmogu dirbti jam uztai manau reik moket,nes medikai irgi zmones,kurie turetu gauti pinigus uz padaryta darba...

1. Nu suprantu, gal kam ir ramiau kai šalia yra "savas" žmogus, bet tam atvejui puikiausiai gali pabūti šalia ir vyras. O ir pinigų atliks... rolleyes.gif
2. Nu čia tikrai kaip kas supranta padėką.
3. O vat šiuo atveju stebuklų nebūna, vienaip ar kitaip vistiek tenka pačiai gimdyt. g.gif
Aišku, čia dėl to pinigų davimo tik mano tokia nuomonė, visada atsiras kas juos duoda... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gitcka @ 2007 11 05, 10:15)
1. Nu suprantu, gal kam ir ramiau kai šalia yra "savas" žmogus, bet tam atvejui puikiausiai gali pabūti šalia ir vyras. O ir pinigų atliks... rolleyes.gif
2. Nu čia tikrai kaip kas supranta padėką.
3. O vat šiuo atveju stebuklų nebūna, vienaip ar kitaip vistiek tenka pačiai gimdyt. g.gif
Aišku, čia dėl to pinigų davimo tik mano tokia nuomonė, visada atsiras kas juos duoda... ax.gif



kai eini pas stomatologa - eini pas bet ka,svarbu vyras butu salia??? lotuliukas.gif
kalbejau apie profesini pasitikejima zmogum
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siglara: 05 lapkričio 2007 - 10:40
QUOTE(Siglara @ 2007 11 05, 10:40)
kai eini pas stomatologa - eini pas bet ka,svarbu vyras butu salia??? lotuliukas.gif
kalbejau apie profesini pasitikejima zmogum

Mano nuomone, čia labai du skirtingi atvejai, kai būni pas stomatologą ir kai gimdai. Čia net nėra ko lyginti. g.gif
O tas profesinis pasitikėjimas - aš jau nenoriu kartotis, bet tik tiek kad šone pastovėtų kažkokia gydytoja ir jai mokėti nemažus pinigus tik už tai, ką žinau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gitcka @ 2007 11 05, 16:11)
Mano nuomone, čia labai du skirtingi atvejai, kai būni pas stomatologą ir kai gimdai. Čia net nėra ko lyginti. g.gif
O tas profesinis pasitikėjimas -  aš jau nenoriu kartotis, bet tik tiek kad šone pastovėtų kažkokia gydytoja ir jai mokėti nemažus pinigus tik už tai, ką žinau... rolleyes.gif



Va ir pasirink tokia,kuriai mokesi ne uz stovejima sone.arba nemokek.
Kiekvieno teise rinktis,o ne smerkt kitu poelgius
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 11 05, 15:23)
Va ir pasirink tokia,kuriai mokesi ne uz stovejima sone.arba nemokek.
Kiekvieno teise rinktis,o ne smerkt kitu poelgius

Šiaip jau tai aš čia nieko nesmerkiu. Tik išsakiau savo nuomonę apie pinigų davimą gimdant.
Atsakyti
1 atveju pinigu davimas- tai uzmokestis uz darba,
2 atveju - padeka
3 atveju - kysis
Atsakyti
Man atrodo, kad diskusija ne į temą prasidėjo poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(gitcka @ 2007 11 05, 10:15)
1. Nu suprantu, gal kam ir ramiau kai šalia yra "savas" žmogus, bet tam atvejui puikiausiai gali pabūti šalia ir vyras. O ir pinigų atliks... rolleyes.gif
2. Nu čia tikrai kaip kas supranta padėką.
3. O vat šiuo atveju stebuklų nebūna, vienaip ar kitaip vistiek tenka pačiai gimdyt. g.gif
Aišku, čia dėl to pinigų davimo tik mano tokia nuomonė, visada atsiras kas juos duoda... ax.gif



Papildyta:
QUOTE(gitcka @ 2007 11 05, 10:15)
1. Nu suprantu, gal kam ir ramiau kai šalia yra "savas" žmogus, bet tam atvejui puikiausiai gali pabūti šalia ir vyras. O ir pinigų atliks... rolleyes.gif
2. Nu čia tikrai kaip kas supranta padėką.
3. O vat šiuo atveju stebuklų nebūna, vienaip ar kitaip vistiek tenka pačiai gimdyt. g.gif
Aišku, čia dėl to pinigų davimo tik mano tokia nuomonė, visada atsiras kas juos duoda... ax.gif



Labas. rasau pirma karta tad truputi nepataikiau.
Manau pinigus galima duoti tada kai moteris jauciasi nesaugiai. Nes gimdymo metu gera savijauta yra svarbiausia. Man geriausi vaistai buvo vyras, kuriam dar visa savaite po gimdymo skaudejo ranka ir nugara. Anot jo , vyrui neuztenka tik sedeti salia, reikia dirbti.
Pinigu gydytojai negavo ir per pirma gimdyma,tiesiog is principo as ju nedalinu. Viskas praejo kuo puikiausiai.
Siandiena auginu sunu, kuriam 16 ir dukra. Mazylei2 menesiai.
Atsakyti
Man gimdyti kitą savaitę. Nežinau ar duosiu, nes iš tikrųjų aš nusistačiusi prieš pinigų davimą. Neseniai pagimdė bendradarbė, tai Jucienei davė 100 EUR ir po to dar dadėjo 100 Lt., nes ji pati pasakė kad kaina 400 Lt., o akuserei (nesitarta su ja) 50 Lt. Jucienę ji atsivežė iš namų ne darbo metu.
Mane tai erzina komercija medicinoje. Kai aš atlieku savo darbą tai niekas papildomai nemoka, kad jį atlikčiau gerai.
Gal jei pajėgsiu parašysiu savo įspūdžius po gimdymo.
Atsakyti
Labas vakarelis smile.gif
Kuo maziau laiko lieka iki gimdymo,tuo labiau imu galvot apie nuskausminima ax.gif norejau paklaust mamyciu kurioms dare epidura Marijampoles ligoninej,ar gerai viskas praejo,ar nebuvo paskum kokiu komplikaciju g.gif o gal geriau viska iskesti ir gimdyti naturaliai g.gif ar davet pinigeliu epidura dariusiai gydytojai?
Atsakyti
smile.gif Na mergaitės jūs ir stahanovietės,gal dar negimdžiusios,kad taip šnekat.Nors gimdžiau Marikėj prieš gerą 10 metų gytojai daviau400lt,buvau tarusis ,mat bijojau kad kas blogo neatsitiktų.Gerai padariau, gimdymas buvo labai sunkus,niekas taip neplanavo,ir vyras buvo salia .bet buvau pamatyta ir vaikų kaip tų žymių dvynukų nenudegino,ir po gimdymo siuvo mane ta pati gydytoja,iki šiol problemų nėra. IR po gimdymo sanitarė apiprausdavo sakysit pasidergiau, deja ne nepaėjau sunkiai gimdžiau,ogretimai gimdė ir pogimdyvinėj gulėjo kita tai ji vargo ,o mano gydytoja ateidavo ir duodavo sesutėm pizdy tai jos ėjo kaip vėjas.Tai jei klausiat mano nuomonės--duoti-- juk nežinai kaip viskas bus juk aukoji ne tik savo ,bet ir vaikelio sveikatą.Išvis tas gimdymas brr doh.gif doh.gif doh.gif dar babar baisu,duočiau dabar kiek galėčiau kad tik vaiką išpjautų Ir visos kalbos apie natūralizmą man dabar tik juoką kelia.Paskaitykite literatūros ,kiek kaklų nulaužtų,galvų suspaustų,o paskui stebimės,vaikai nekalba,blogai mokosi,ar hiper aktyvūs.SEKMĖS GIMDYMUOSE MERGINOS.tikiuosi kam nors padėjau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiekvienas gimdymas yra individualus ir nereiketu nuteikineti pries naturalizma smile.gif
Atsakyti