Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

Duodi tam su kuo tariesi, jei nesitari isvis neduodi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 10 29, 16:54)
Duodi tam su kuo tariesi, jei nesitari isvis neduodi g.gif



tai gal kas ima pinigus tas tegul ir gimdyma priima tada? ax.gif smile.gif
Atsakyti
tai taip ir turetu buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 10 29, 18:19)
tai taip ir turetu buti ax.gif




turetu,bet..
gydytoja pasisamdom,o akusere tinka ir valdiska lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siglara: 29 spalio 2007 - 19:30
QUOTE(Siglara @ 2007 10 25, 22:01)
O jus tik gydytojom duodat??Akuserem nereik?? smile.gif

O aš apskritai nelabai supratu kam duoti pinigus?
Aš pavyzdžiui gimdžiau nesitarus (nes mano gydytoja pas kurią lankausi, gimdymuose nedalyvauja), ir niekam pinigų nedaviau, o vistiek pagimdžiau ir priežiūra buvo labai gera. Čia tik įsitikinimas, kad jeigu duosiu pinigų, tai bus geriau - manot, kad pinigai palengvina gimdymą, juk jos už jus nepagimdys vistiek. Aš taip sakau, nes turiu realų pavyzdį. Su manim palatoje gulėjo moteris, kuri su Juciene tarėsi. na ir kas - kai ji gimdė, buvo ne Jucienės pamaina, tai kas per nauda, kai Jucienė tik šalia pastovėjo per gimdymą, o viską darė kita gydytoja. O paskui po gimdymo užėjo į palatą ir paklausė kaip jaučiatės? ir už tai reikėjo sumokėti 400 litų....Ta moteris paskui pati sakė, kad nesamonę padarė, kad tarėsi ir pinigus išmetė kaip į balą, nes jokios naudos tikrai iš to nebuvo.
Tad siūlau, per daug tais pinigais nesišvaistyti. Nes taip tik patys pripratiname tuos gydytojus imti kyšius, o paskui patys ir bambame, kad šiais laikais be pinigų nieko gero nebūna.
Atsakyti
QUOTE(gitcka @ 2007 10 31, 10:48)
O aš apskritai nelabai supratu kam duoti pinigus?
Aš pavyzdžiui gimdžiau nesitarus (nes mano gydytoja pas kurią lankausi, gimdymuose nedalyvauja), ir niekam pinigų nedaviau, o vistiek pagimdžiau ir priežiūra buvo labai gera. Čia tik įsitikinimas, kad jeigu duosiu pinigų, tai bus geriau - manot, kad pinigai palengvina gimdymą, juk jos už jus nepagimdys vistiek. Aš taip sakau, nes turiu realų pavyzdį. Su manim palatoje gulėjo moteris, kuri su Juciene tarėsi. na ir kas - kai ji gimdė, buvo ne Jucienės pamaina, tai kas per nauda, kai Jucienė tik šalia pastovėjo per gimdymą, o viską darė kita gydytoja. O paskui po gimdymo užėjo į palatą ir paklausė kaip jaučiatės? ir už tai reikėjo sumokėti 400 litų....Ta moteris paskui pati sakė, kad nesamonę padarė, kad tarėsi ir pinigus išmetė kaip į balą, nes jokios naudos tikrai iš to nebuvo.
Tad siūlau, per daug tais pinigais nesišvaistyti. Nes taip tik patys pripratiname tuos gydytojus imti kyšius, o paskui patys ir bambame, kad šiais laikais be pinigų nieko gero nebūna.


Labai teisingai pasakyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai apie ka ir kalba.Jei jau duodat pinigus(niekas juk neliepia duot) ,bent pamastykit kam ir uz ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siglara: 31 spalio 2007 - 13:24
As kai pagalvoju, tai juokas ima smile.gif Juk dauguma duoda del to, kad tipo geriau priziuretu, ir dar kazkas geriau butu, bet kas turima minty "geriau"? Gal daktare geriau pagimdys uz pacia, o gal nusisuks ir iseis kai galvyte islys? biggrin.gif Juk jei jau duodami pinigai po gimdymo, tai juk jom visos pacientes vienodos, daktares juk nezino kuri cia duos kuri ne, ir elgiasi taip, kaip turi elgtis daktaras per gimdyma. Marijampoleje isvis nesitarus gimdyciau, nematau reikalo su kazkuo tartis. Vat jei pavyks mano planas, tai as gimdysiu Kaune, ir tarsiuosi su netradicine gydytoja, kuriai tikrai negaila bus sumoketi, nes galesiu gimdyti nebutinai guledama, o taip, kaip mano kunasir organizmas nores ir jausis geriausiai- ar tupedama, ar stovedama, ar vandeny, na kaip poreikis bus. Va tada matau uz ka moketi, o cia...
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 10 31, 14:24)
Tai apie ka ir kalba.Jei jau duodat pinigus(niekas juk neliepia duot) ,bent pamastykit kam ir uz ka.

Vat sutinku, kad paskui po gimdymo galima nunešti gėlių gydytojai ir padėkoti ar kažką panašaus (jeigu tikrai norisi ačiū tai gydytojai ar akušerei pasakyti). O ne, kad įbrukti vokelį su pinigais vien dėlto kad visos "duoda", kad taip geriau...

QUOTE(lapkrituke @ 2007 10 31, 14:49)
As kai pagalvoju, tai juokas ima smile.gif Juk dauguma duoda del to, kad tipo geriau priziuretu, ir dar kazkas geriau butu, bet kas turima minty "geriau"? Gal daktare geriau pagimdys uz pacia, o gal nusisuks ir iseis kai galvyte islys?  biggrin.gif  Juk jei jau duodami pinigai po gimdymo, tai juk jom visos pacientes vienodos, daktares juk nezino kuri cia duos kuri ne, ir elgiasi taip, kaip turi elgtis daktaras per gimdyma. Marijampoleje isvis nesitarus gimdyciau, nematau reikalo su kazkuo tartis.

Sutinku 100 proc. thumbup.gif
Atsakyti
man tai negaila tu pinigeliu
Atsakyti
QUOTE(valldute @ 2007 11 02, 16:50)
man tai negaila tu pinigeliu

Čia ne apie pinigų gailėjimą kalba. ax.gif
O apie tai, kad aš nematau prasmės dėl ko juos duoti. Kitaip sakant, pinigų metimas į balą. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitcka @ 2007 11 04, 23:18)
Čia ne apie pinigų gailėjimą kalba. ax.gif
O apie tai, kad aš nematau prasmės dėl ko juos duoti. Kitaip sakant, pinigų metimas į balą. doh.gif




Yra keli mokejimo variantai:
1.Kai mokami pinigai uz tai,kad butent tas gydytojas ar butent ta akusere butu,kai gimdysi (galbut tai zmogus,kuriuo pasitikima.Juk kiekviena turim ir savo kirpeja,ir siuveja,ir stomatologa.O mokama uz darba,kuri dazniausiai jos atlieka ne savo darbo metu,o bet kada,kai tik prireiks).
2.Kai mokami pinigai,norint atsidekot (kiekvienas padeka suvokia savaip)
3.Kai pinigai brukami pries gimdyma,su viltim,kad kazkas padarys stebukla ir nejausi,kaip pagimdysi.
Todel sakyti,kad nera uz ka moket ne kiekvienu atveju gali...Juk jei issikvieti ne darbo laiku zmogu dirbti jam uztai manau reik moket,nes medikai irgi zmones,kurie turetu gauti pinigus uz padaryta darba...
Atsakyti