Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

ligoninej vyksta,as pati ejau viena karta.pasiteiraukit savo gydytojos ji turetu zinoti
Atsakyti
Labas rytas,

norejau paklausti, ar gimdete kas nors pas Narusiene? Kokie butu atsiliepimai?

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2007 10 05, 09:33)
Labas rytas,

norejau paklausti, ar gimdete kas nors pas Narusiene? Kokie butu atsiliepimai?

Aciu smile.gif



as gimdziau viena smile.gif puiki gydytoja thumbup.gif
Atsakyti
Narušienė nebloga gydytoja, pas ją mano sesuo gimdė thumb_yello.gif O šiaip man labai patinka gydytoja Jucienė, pas ją gimdyti neteko, nes kol sugalvojau pirmą mergaitę gimdyti jai pamaina pasikeitė hihihi.gif Bet šiaip turėjusi problemų, tai ne kartą gulėjau pas ją, džiaugiausi jos darbu, man patiko. O šiaip marijampolės ligonone nesiskundžiu abi pagimdžiau, su abiem problemų jokių neiškilo.
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2007 10 05, 09:33)
Labas rytas,

norejau paklausti, ar gimdete kas nors pas Narusiene? Kokie butu atsiliepimai?

Aciu smile.gif

aš pas Narušienę negimdžiau, bet šiaip teko su ja susidurti - tai galiu pasakyti, kad man ji labai faina pasirodė... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(palmal @ 2007 10 02, 11:10)
Ar tikrai vyksta kursai neščioms antradienį ir ketvirtadienį gimdymo skyriuj? As norėčiau nueiti pasiklausyti. Gal kuri žinot tai parašykit.


Labukas,

as ginekologiniam skyriuje pragulejau 2 savaites, tai mane per ta laika 1-a karta pakviete i gimdymo skyriu pasiklausyti kursu, rodo filmuka apie maitinima, papasakoja, parodo gimdykla.... tiek as ja ir temaciau..... daugiau ko gero neteks matyti..... na, bet nesvarbu....
ar yra tiems kursams tiksliaia nustatytos dienos, tai nezinau, bet buvo apie 16 val... zinau, kad po termometru.... buvo atejusiu ir ,,is gatves".... zodziu, ne tik is skyriu... ir dar kartu su vyrais....
sekmes klausant kursus ir nesiojant atzalele 4u.gif
Atsakyti
as pas Narusiene gulejau iki gimdymo tai tikrai labai faina gydytoja.O ir mano mama visada sakydavo kad geriausia gydytoja Narusiene.Zodziu is mano pazystamu ir artimuju apie ja tik kuo griausi atsiliepimai.As pas ja negimdziau gimdziau pas ta kuri tuo metu budejo,nes su nieko nesitariau.O jeigu tarciausi tai tik arba pas Narusiene arba pas Rutkauskiene.
Atsakyti
Sveikos,
turiu klausimeli. Gal kuri mamyte neseniai gimde ar rusiasi gimdyti Marijampoleje ir is anksto taresi su gydytoja. Idomu, kokie cia ikainiai smile.gif Ruosiuosi tartis su gydytoja Rukauskiene (pati mano gine ja pasiule), tai galvoju apie 500 Lt turetu buti gana?
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2007 10 21, 19:11)
Sveikos,
turiu klausimeli. Gal kuri mamyte neseniai gimde ar rusiasi gimdyti Marijampoleje ir is anksto taresi su gydytoja. Idomu, kokie cia ikainiai smile.gif Ruosiuosi tartis su gydytoja Rukauskiene (pati mano gine ja pasiule), tai galvoju apie 500 Lt turetu buti gana?


Oj, tikrai gana... thumbup.gif
Tiesa, aš du kartus gimdžiau pas Rutkauskienę...Abu truko apie pusę valandos užtruko (dar net mažiau), tai tik 200 Lt daviau. Ir tikrai užteko, ir priežiūra buvo super thumbup.gif .
Aišku galima duoti ir 1000 schmoll.gif
Atsakyti
man ir neuzilgo teks gimdyti, susitarus esu su Juciene, o duosiu sakiau 500lt. blush2.gif
Atsakyti
Juciene pinigeli megsta bet 500 sakyciau per daug g.gif ziurint koks gimdymas, jei lengvai pagimdysi tai tikrai neduok tiek geriau leliui skirk tuos pinigelius. Per pirmaji gimdyma kai buvau susitarusi su ja i gimdykla atleke tik gimdymo pradzioje ir kai pradejau gimdyti tai koks cia palaikymas is jos puses.
Atsakyti
O jus tik gydytojom duodat??Akuserem nereik?? smile.gif
Atsakyti