Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

Už 200 Lt pas Rutkauskienę priežiūra taip pat buvo super thumbup.gif , nemanau, kad gali būti dar geresnė ? g.gif Na , o kas liečia seseles, tai tikra tiesa : labai jau daug moko,bet pačios nelabai ką išmano... Aš tai jau su šiokia tokia patirtim -praktiškai viską žinojau (trečias vaikas-manęs mokyti nereikėjo), tik taip užknisa su savo durnais pamokymais, bet aš viską dariau pagal save lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas,nu marijampolej tai geriuasia gymdyti prie razmirskienes labai gera gydytoja!seip as gimdziau pries 3 men,norejau epidura darytis bet dar butu reikeja laukti 2 dienas.nes nebuvo kam daryti,bet as nelaukiau,nes ir taip uznesiojusi nemazai buvau.pinigeliu turesi tai saremiu skausma sumazins.as asmeniskai tai nedaviau nei cento nors buvau pasiruosusi nemazai ikisti!todel dziaugiuosi kad pas ta gydytoja gimdziau mane ir mano dukra isteisu geriau ziurejo nei tu kurios sukiso nezmoniskus pinigutaip kad tau spresti,istiesu cia tik vienas minusas kad nera kam epiduro darti.o seip viskas normaliai.
Atsakyti
QUOTE(svedyjona @ 2007 09 19, 14:33)
labukas,nu marijampolej tai geriuasia gymdyti prie razmirskienes labai gera gydytoja!seip as gimdziau pries 3 men,norejau epidura darytis bet dar butu reikeja laukti 2 dienas.nes nebuvo kam daryti,bet as nelaukiau,nes ir taip uznesiojusi nemazai buvau.pinigeliu turesi tai saremiu skausma sumazins.as asmeniskai tai nedaviau nei cento nors buvau pasiruosusi nemazai ikisti!todel dziaugiuosi kad pas ta gydytoja gimdziau mane ir mano dukra isteisu geriau ziurejo nei tu kurios sukiso nezmoniskus pinigutaip kad tau spresti,istiesu cia tik vienas minusas kad nera kam epiduro darti.o seip viskas normaliai.


o tai kuo sąrėmių skausma malšina, be epidūro g.gif
Atsakyti
QUOTE(svedyjona @ 2007 09 19, 15:33)
labukas,nu marijampolej tai geriuasia gymdyti prie razmirskienes labai gera gydytoja!seip as gimdziau pries 3 men,norejau epidura darytis bet dar butu reikeja laukti 2 dienas.nes nebuvo kam daryti,bet as nelaukiau,nes ir taip uznesiojusi nemazai buvau.pinigeliu turesi tai saremiu skausma sumazins.as asmeniskai tai nedaviau nei cento nors buvau pasiruosusi nemazai ikisti!todel dziaugiuosi kad pas ta gydytoja gimdziau mane ir mano dukra isteisu geriau ziurejo nei tu kurios sukiso nezmoniskus pinigutaip kad tau spresti,istiesu cia tik vienas minusas kad nera kam epiduro darti.o seip viskas normaliai.

na jeigu su daktare susitari is anksto tai ji pasirupina ir kad butu kam ta epidura suleisti,gi anesteziologas ligoninej visada buna,o jei daktare suteria tai ji ir nakti is namu atvaziuoja jei reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keiraxxx @ 2007 09 19, 22:39)
o tai kuo sąrėmių skausma malšina, be epidūro  g.gif

tai juoko duoda,i vonia guldo
Papildyta:
[quote=krista85,2007 09 20, 17:48]
na jeigu su daktare susitari is anksto tai ji pasirupina ir kad butu kam ta epidura suleisti,gi anesteziologas ligoninej visada buna,o jei daktare suteria tai ji ir nakti is namu atvaziuoja jei reikia mirksiukas.gif
[/tai jo kai susitares tai ir pinigeliu ikises tai susitars,bet jai nebuni susitares,tai nebus kam padaryti!jai staigiai atvaziuosi gimdyti.as kis daug ko girejau kad bent jau razmirskiene pries visus epidurus!
Papildyta:
QUOTE(krista85 @ 2007 09 20, 17:48)
na jeigu su daktare susitari is anksto tai ji pasirupina ir kad butu kam ta epidura suleisti,gi anesteziologas ligoninej visada buna,o jei daktare suteria tai ji ir nakti is namu atvaziuoja jei reikia mirksiukas.gif
tai taip jai susitari is anksto tai padarys,bet jai netiketai atvaziuoji?nebus kam padarti.
Atsakyti
Sveikos Marijampolės mamytės 4u.gif
Aš jau su geromis naujienomis 4u.gif Mano švogierka šiąnakt pagimdė sūnelį wub.gif Nieko daug nežinau, nei pas ką gimdė, nei kaip ten kas, nes vargšei teko daryti cezarį verysad.gif Matyt pati jau neišgimdė verysad.gif Jaučiu vargšė prisikankino verysad.gif
Taigi kai sužinosiu daugiau parašysiu mirksiukas.gif
Ate 4u.gif
P.S. Ačiū visoms už suteiktą informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2007 09 21, 07:51)
Sveikos Marijampolės mamytės 4u.gif
Aš jau su geromis naujienomis 4u.gif Mano švogierka šiąnakt pagimdė sūnelį wub.gif Nieko daug nežinau, nei pas ką gimdė, nei kaip ten kas, nes vargšei teko daryti cezarį verysad.gif Matyt pati jau neišgimdė  verysad.gif Jaučiu vargšė prisikankino verysad.gif
Taigi kai sužinosiu daugiau parašysiu mirksiukas.gif
Ate 4u.gif
P.S. Ačiū visoms už suteiktą informaciją 4u.gif



Luaksim daugiau žinių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 09 21, 08:35)
Luaksim daugiau žinių  thumbup.gif

Tai va, pagimdė 51 cm, 3800 g gražuoliuką berniuką, dideliais pūcukais bigsmile.gif Gydytojos pavardės, pas kurią gimdė neprisimenu doh.gif , kažkas iš R..., nu pas tą, kur dvynukus nudegino. Bet sakė viskas tvarkoj, daktarė visai nieko. O cezarį darė, nes nebuvo gimdos veiklos. Tai tiek žinių. Tiesa, kiek davė - neišdrįsau paklausti. Įsivedė jau intiką, tai gal kada užbėgus ir pati papasakos. Tiek žinių. Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(justagnė @ 2007 09 24, 07:39)
Tai va, pagimdė 51 cm, 3800 g gražuoliuką berniuką, dideliais pūcukais bigsmile.gif Gydytojos pavardės, pas kurią gimdė neprisimenu  doh.gif , kažkas iš R..., nu pas tą, kur dvynukus nudegino. Bet sakė viskas tvarkoj, daktarė visai nieko. O cezarį darė, nes nebuvo gimdos veiklos. Tai tiek žinių. Tiesa, kiek davė - neišdrįsau paklausti. Įsivedė jau intiką, tai gal kada užbėgus ir pati papasakos. Tiek žinių. Sėkmės visoms 4u.gif

Atsakyti
Ar tikrai vyksta kursai neščioms antradienį ir ketvirtadienį gimdymo skyriuj? As norėčiau nueiti pasiklausyti. Gal kuri žinot tai parašykit.
Atsakyti
mirksiukas.gif Pati nėjau, tai ir nežinau. Poliklinikoj tai kažkokie vyksta, o ligoninėj g.gif .....
Gal reiktų pačiai nueiti ir pasidomėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Skambinau i polikliniką. Ten vyksta tik pas juos registruotom moterim. Ir sakė kad kitom tai skyriuj reikia pasidomėti. Kažkokie vyksta.
Atsakyti