Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

Savo rūbelių buvau pasiėmusi, bet mane atkalbėjo - sako namuose pasipuoši, čia juk tai nėra svarbiausia mirksiukas.gif . Tai aš ir paklausiau. Ir visai gražiai buvom pasipuošę ligoninės rūbeliais thumbup.gif ( tiesa vieną komplektą kai atnešė doh.gif , paprašiau, kad pakeistų, tai net dvejus davė )
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 09 01, 23:46)
Savo rūbelių buvau pasiėmusi, bet mane atkalbėjo - sako namuose pasipuoši, čia juk tai nėra svarbiausia  mirksiukas.gif . Tai aš ir paklausiau. Ir visai gražiai buvom pasipuošę ligoninės rūbeliais  thumbup.gif ( tiesa vieną komplektą kai atnešė  doh.gif , paprašiau, kad pakeistų, tai net dvejus davė )


Na as gimdziau Marijapoleje ir ne kiek nesigailiu tikrai viskas praejo sklandziai ir gerai rubelius gavom ligonines nors buvau savo pasemus bet taip pat atkalbejo ir gavom labai grazius tokius pukuotus geltonus tai mano pana kaip visciukas atrode biggrin.gif
Tik va vienas dalykas man nepatiko kad lelka reikia pastoviai savo lovoje laikyti y lovyte tik ekstra atvejais blink.gif tai tas tris naktis ir likau be miego unsure.gif baisu buvo mazes neuzgaut atsipalaidavus ir paciai is lovos neisgriut doh.gif
Bet diena pamiegodavau kai MB atvaziuodavo tai jis su lelyte pabudavo o as nusnausdavau wub.gif
Ir dar viena akusere vis man aiskino kad pastoviai duociau papa o nerikdyciau vaika o pasirodo kad as pieno turejau tik tris lasus verysad.gif tai kita kai atejo iskart sako kam ta vaika kankint ir dave misinuko tada socios miegodavom wub.gif
O pienelis atsirado tik y 6para 4u.gif
Bet viskas buvo OK smile.gif
Atsakyti
sveikinu tave živute susilaukus mergytės 4u.gif 4u.gif 4u.gif , žiūriu niekad neužsuki į Marijampolės nėštukes, o tu jau ir pasigimdžiusi. labai smagu
Atsakyti
QUOTE(keiraxxx @ 2007 09 06, 19:11)
sveikinu tave živute susilaukus mergytės  4u.gif  4u.gif  4u.gif , žiūriu niekad neužsuki į Marijampolės nėštukes, o tu jau ir pasigimdžiusi. labai smagu

Na uzsuku bet tik paskaitineju, nelabai ten ka ir pazystu blush2.gif blush2.gif
ACIU UZ SVEIKINIMUS wub.gif
Atsakyti
Sveikutės Marijampolės nėštukės 4u.gif
Aš gyvenu Kaune ir esu visai ne nėščia lotuliukas.gif , bet užsukau pas jus su klausimu - kokia Marijampolėje stavkė jei tariesi su gydytoju? Mano švogierka jūsų mieste gyvena, bet neturi intiko, tai prašė paklausti. Jai rugsėjo 18 d gimdymo laikas, tai nervuojasi biškutį, tai jos pirmas vaikiukas. Iš pradžių galvojo tartis, po to nebesitarti, o dabar vėl lyg nori su kokia nors daktare tartis. Nu vienžo, panikė giliam pasimetime. Paskaitinėjusi supratau, kad gyd Rutkauskienė ir Jucienė pačios geriausios biggrin.gif, bet kiek kaštuoja su jomis susitarti neradau. Būčiau begalo dėkinga mirksiukas.gif Jai
Beje, paskaičiau, kad Kaune kainuoja 500 eurų, tai tikrai nesąmonė, nu gal kokioj privačioj, bet aš prieš metus gimdžiau KGN, ten susitarimas kainuoja nuo 550 iki 650 lt. Kitose irgi panašiai, tikslios sumos negaliu įvardint. Gal dar kainuoja, jei nori vienvietės palatos, to tikrai nežinau, nes gulėjau bendroj.
Ačiū už informaciją ir lengvo jums visoms gimdymo mirksiukas.gif 4u.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Gimdžiau 2 kartus pas Rutkauskienę , thumbup.gif labai patiko

Sako "duoda" 200-400 Lt, priklauso koks gimdymas g.gif
Atsakyti
niu mes Marijampolėje kažkaip nebuvom tikri dėl patikimo gimdymo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2007 09 10, 20:33)
Gimdžiau 2 kartus pas Rutkauskienę ,  thumbup.gif  labai patiko

Sako "duoda"  200-400 Lt, priklauso koks gimdymas  g.gif

Ačiuks 4u.gif
Atsakyti
Labiau rekomenduociau Rutkauskiene nei Juciene. Pirmakart gimdziau pas Juciene, antrakart pas- Rutkauskiene.
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 09 11, 12:08)
Labiau rekomenduociau Rutkauskiene nei Juciene. Pirmakart gimdziau pas Juciene, antrakart pas- Rutkauskiene.

o tai pas Juciene negerai kas kiba buvo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2007 09 10, 18:53)
Sveikutės Marijampolės nėštukės 4u.gif
Aš gyvenu Kaune ir esu visai ne nėščia  lotuliukas.gif , bet užsukau pas jus su klausimu - kokia Marijampolėje stavkė jei tariesi su gydytoju? Mano švogierka jūsų mieste gyvena, bet neturi intiko, tai prašė paklausti. Jai rugsėjo 18 d gimdymo laikas, tai nervuojasi biškutį, tai jos pirmas vaikiukas. Iš pradžių galvojo tartis, po to nebesitarti, o dabar vėl lyg nori su kokia nors daktare tartis. Nu vienžo, panikė giliam pasimetime. Paskaitinėjusi supratau, kad gyd Rutkauskienė ir Jucienė pačios geriausios biggrin.gif, bet kiek kaštuoja su jomis susitarti neradau. Būčiau begalo dėkinga mirksiukas.gif Jai
Beje, paskaičiau, kad Kaune kainuoja 500 eurų, tai tikrai nesąmonė, nu gal kokioj privačioj, bet aš prieš metus gimdžiau KGN, ten susitarimas kainuoja nuo 550 iki 650 lt. Kitose irgi panašiai, tikslios sumos negaliu įvardint. Gal dar kainuoja, jei nori vienvietės palatos, to tikrai nežinau, nes gulėjau bendroj.
Ačiū už informaciją ir lengvo jums visoms gimdymo  mirksiukas.gif  4u.gif Sėkmės  4u.gif

Na as gimdziau pas Rutkauskiene ir daviau 500lt,bet prieziura buvo tai super thumbup.gif nereikejo nei vyro nes tuo metu jis sirgo neyleido i gimdykla verysad.gif
Papildyta:
Na o kad seseles neleidzia vaikuciu guldyti i lovyte tai yra teisybe verysad.gif man irgi neleido ir visas tas naktis likau be miego nes lova siaurute bijojau neuzgulti,jei dabar tokia situacija butu garyciau kitaip.Mum liepe mergaite kai grysim namo guldytis dar dvi savaites pas save y lova,tai pirma naktis po ligonines taip pat buvo be miego,o ant rytojaus kai atejo mergaites daktare y namus tai pradejo juoktis ir liepe guldyt y lovyte,sako ka tu darysi kai ji pripras miegot kartu,turi ji savo lovyte ten ir turi miegoti thumbup.gif nu zodziu maziau reikia klausyti tu seseliu nes viena atejus mokina vienaip o kai pasikeicia pamaina kita pradeda mokinti dar kitaip ir nezinai kurios klausyt,viena ant ktos sako kad ta mokino blogai verysad.gif nepykit jei nerisliai pasakoju blush2.gif
Atsakyti
ot raganos,tos seseles lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti