Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

Kad neskaudint vyro,jei jau saugojat ju ramybe, leiskit jiems but su jumis iki gimdymo (isvarymo), o per gimdyma lai pabuna uz duru.
Atsakyti
zinokit as ir taip galvojau kaip jus sakot. tegul pabuna, o paskui ir uz duru pastovi 4u.gif .
Atsakyti
Aš irgi taip galvojau...
Pirmą kartą taip ir buvo iki "to", o po to laukė už durų...
O va antrą kartą net nesuspėjo išeiti, kažkaip viskas gavosi savaime g.gif . Mes apie tai net nebuvome kalbėję, bus jis iki "galo" ar ne g.gif
Tarp kitko, abu labai tuo džiaugiamės wub.gif
Atsakyti
Puiku,jei vyras zino,ko atejo ir ka turi veikt.Bet jei tik del to,kad moteris reikalauja,o jis tik maisosi visiems po kojom - geriau tegul uz duru ar namie pergyvena smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
As ir pasisakysiu,nors gimdziau Kaune ax.gif

As buwau sakius,kad vyras nezino ar dalyvaus gimdyme. Vyras dalyvavo gimdyme,nes mate kad man labai skaudejo ir per asaras paprasiau kad liktu,ir liko. Padejo labai labai daug,nes per skausma negirdejau daktares tik ziurejau y vyra ir klausiau ka jis sako. Vyras sake net nesigailejo kad liko. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 08 28, 19:22)
Puiku,jei vyras zino,ko atejo ir ka turi veikt.Bet jei tik del to,kad moteris reikalauja,o jis tik maisosi visiems po kojom - geriau tegul uz duru ar namie pergyvena  smile.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*sinsiliuke* @ 2007 08 28, 22:23)
Sveikutes smile.gif
As  ir pasisakysiu,nors gimdziau Kaune ax.gif 

As buwau sakius,kad vyras nezino ar dalyvaus gimdyme.  Vyras dalyvavo gimdyme,nes mate kad man labai skaudejo ir per asaras paprasiau kad liktu,ir liko. Padejo labai labai daug,nes per skausma negirdejau daktares tik ziurejau y vyra ir klausiau ka jis sako. Vyras sake net nesigailejo kad liko. wub.gif



nieko cia gero,kad neklausei gydytojos.Juk ne vyras atsakingas,kad sekmingai pagimdytum
Atsakyti
O as jai gimdysiu antra karta velgi noreciau kad vyras butu.Man jis padejo ir masazuodamas ir gimdykloj laukt gimdymo buvo smagiau.Tarp saremiu prisijuokdavom abu.O ir siaip buvo labai gerai tas kad kai reikia ziuret kas kiek laiko saremiai kiek laiko saremiai trunka tai man uztekdavo tik pasakyt jau ir jis viska ziuredavo.Dabar galvoju kad pati kazin ar buciau ta laika taip jau nuziurejus.Budavo ieina gydytoja ar akusere paklausti ko nors tai jis viska pasako uz mane ir man apie nieka nereikejo galvoti tik ruostis maziukes atejimui ir viskas.Tai va man buvo labai gerai kad jis buvo.Ir beje buvo iki pat galo.As jo pasakytus zodzius iki siol atsimenu,jie buvo labai mieli...
Nors zinoma visokiu tu vyru yra.Vieni nori buti ir gali ,kiti nenori.O ir moterys ne visos nori kad vyras butu...
Atsakyti
MB irgi dalyvavo gimdyme, jei taip galima sakyti ax.gif Visas 14 valandų buvo šalia, bet mus išskyrė operacinės durys unsure.gif Bet labiausiai jo paramos ir pagalbos, bent jau man, reikėjo ne per sąrėmius, o po gimdymo 4u.gif Labai gerai tai, kad KMUK palatoje gali gyventi ir vyras, tam yra visos sąlygos thumbup.gif Kiek žinau Marijampolėje vyras kartu likti negali g.gif Nežinau kaip aš būčiau viena su vaiku ir prapjautu pilvu ten susitvarkius doh.gif unsure.gif baisu ir pagalvoti verysad.gif Todėl labiausiai dėkinga vyrui esu už tas 5 paras praleistas kartu klinikose wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rubelius vaikuciui i ligonine reikia veztis ar ligonineje duoda? Kai pries 4 metus gimdziau tai savais rubeliais leliaus rengti neleido, gal dabar kas pasikeite.
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 08 31, 14:19)
Rubelius vaikuciui i ligonine reikia veztis ar ligonineje duoda? Kai pries 4 metus gimdziau tai savais rubeliais leliaus rengti neleido, gal dabar kas pasikeite.



Duoda,tik sauskelniu reik pasiimt
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 08 31, 14:19)
Rubelius vaikuciui i ligonine reikia veztis ar ligonineje duoda? Kai pries 4 metus gimdziau tai savais rubeliais leliaus rengti neleido, gal dabar kas pasikeite.

Duoda, bet leidžia ir savais rengti jei turi noro 4u.gif
Atsakyti