Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(Demokratija @ 2007 07 23, 17:02)
gimdysiu kt menesi Marijampoleje, jei nebus jokiu komplikaciju, kaip ir per pirma gimdyma labai lengvai ir greitai pagimdziau, beje, pirmakart mokejom, nes tariausi su gydytoja, tai sikart niekam nieko nemokesiu, geriau uz tuos pinigus vaikuciui ka nors nupirksiu smile.gif nepatinka man tie pinigu davimai, pats jau reikalas kistipinigus i kisene gydytojui složnas man reikaliukas lotuliukas.gif


Na aš gimdysiu šį menesį bet LT teks duoti nes kaip ir tariausi 4u.gif
Atsiliepimus butinai parašysiu kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Sekmes visoms mamytems, kurios labai labai laukia susitikimo su savo stebukleliais.

Neverta vaziuoti i kitus miestus, cia puikus personalas ir viskas vyksta skaldziai, nezinau kaip kitos gudytojos, as gimdziau pas Rutkauskiene ir likau begalo patenkina thumbup.gif iki sios dienos prisimeu tik siltus ir grazius prisiminimus apie sia gydytoja ir apie sunelio gimima.
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2007 08 07, 09:10)
Sekmes visoms mamytems, kurios labai labai laukia susitikimo su savo stebukleliais.

Neverta vaziuoti i kitus miestus, cia puikus personalas ir viskas vyksta skaldziai, nezinau kaip kitos gudytojos, as gimdziau pas Rutkauskiene ir likau begalo patenkina thumbup.gif  iki sios dienos prisimeu tik siltus ir grazius prisiminimus apie sia gydytoja ir apie sunelio gimima.


As irgi buvau tarusis su sia gydytoja, bet likimas vis delto nuveze i Kauna. Bet apie sia gydytoja tik geri prisiminimai, labai rupestinga, svelni, maloni.
Sekmes visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena mamytes, norejau paklausti gal kas gimdete pas Juciene ?
cia vis gyrete daktarus, tai sugalvojau paklausti gal ka girdejote. ax.gif
nes galvoju tartis del gimdymo, nors cia jau ir antras leliukas, bet gimdyti kaip pirma gimdziau tikrai nenoriu schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 08 18, 16:31)
Laba diena mamytes, norejau paklausti gal kas gimdete pas Juciene ?
cia vis gyrete daktarus, tai sugalvojau paklausti gal ka girdejote.  ax.gif
nes galvoju tartis del gimdymo, nors cia jau ir antras leliukas, bet gimdyti kaip pirma gimdziau tikrai nenoriu schmoll.gif .




o pas ka pirma gimdei??ir kas ten tau negerai buvo?
Atsakyti
QUOTE
o pas ka pirma gimdei??ir kas ten tau negerai buvo?


nu zinokit, kaip pirma gimdziau, viskas prasidejo prie daktares Rutkauskienes, bet paskui pasikeite pamaina, ir buvo kita daktare, tai nepasakysiu pavardes, nes netas galvoje buvo ir net neklausiau doh.gif . nu zinokit bijau kad vel nepapulciau ant poamainos pakeitimo, ir man gimdyma skatino, tai kaip pastate lasaline tai tik atejo paziureti kaip baige laseti. suprantu kad neturi sedeti kartu su manimi, bet galejo nors paklausti kaip laikausi. nes kelis kartus buvo taip bloga, jok galvojau kad nualpsiu. ir va liko ta baime dabar .
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2007 08 20, 16:39)
nu zinokit, kaip pirma gimdziau, viskas prasidejo prie daktares Rutkauskienes, bet paskui pasikeite pamaina, ir buvo kita daktare, tai nepasakysiu pavardes, nes netas galvoje buvo ir net neklausiau  doh.gif .  nu zinokit bijau kad vel nepapulciau ant poamainos pakeitimo, ir man gimdyma skatino, tai kaip pastate lasaline tai tik atejo paziureti kaip baige laseti. suprantu kad neturi sedeti kartu su manimi, bet galejo nors paklausti kaip laikausi. nes kelis kartus buvo taip bloga, jok galvojau kad nualpsiu. ir va liko ta baime dabar .



o ka? akuseres nebuvo???
Atsakyti
QUOTE
o ka? akuseres nebuvo???


buvo, kaip be jos. bet ji atejo, kaip gimdyti reikejo. atsimenu kad ji tai labai maloni buvo, jei net padekojau. bet gaila ir pavardes nzn, va beda, kaip nepasiklausiau tuo metu (zioplas daiktas ) lotuliukas.gif . tik atsimenu kad buvo auksta ir tamsiais , trumpais plaukais. blush2.gif
Atsakyti
Na jei tarsies su Juciene tai ji ir zinokit nesedes prie jusu per gimdyma. Per pirmaji gimdyma tariausi butent su ja, atejo pradzioje gimdymo pasiziureti, nuleido vandenis ir paskiau jau atbego kai rasidejo stangos. Pakilnojo koja ir graziai pasnekejo, o siaip tai nera griezta, apsukri gydytoja. Nei blogu nei labai geru zodziu apie ja pasakyti negaleciau.
Atsakyti
QUOTE
Na jei tarsies su Juciene tai ji ir zinokit nesedes prie jusu per gimdyma. Per pirmaji gimdyma tariausi butent su ja, atejo pradzioje gimdymo pasiziureti, nuleido vandenis ir paskiau jau atbego kai rasidejo stangos. Pakilnojo koja ir graziai pasnekejo, o siaip tai nera griezta, apsukri gydytoja. Nei blogu nei labai geru zodziu apie ja pasakyti negaleciau.


na nesitariau, bet galvojau tai daryti, o dabar tai nzn g.gif
Atsakyti
As tai siulyciau tau tartis su gyd.Rutkauskiene.Va apie ja tai tik geri atsiliepimai.Ir isvis tokia gera ir jaunatviska gydytoja.Asmeniskai as su niekuo nesitariau.Irgi zinok visai neblogai isejo.Nes pagalvojus juk nei vienas gydytojas neneori kazko blogo kad nutiktu.Bet jeigu tau ramiau susitarus tai tarkis su ja.Nors siaip daugiausia darbo padaro akusere todel isvis geriausia sakyciau tartis su kokia nors akusere.Man atrodo kad Siglara taip pat akusere tarkis su ja jau pazystamos siek tiek blush2.gif smile.gif
Atsakyti
nu net nzn, gal palikti kaip yra viska ax.gif . juk vistiek nepaliks likomo valei smile.gif .
Atsakyti