Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(*sinsiliuke* @ 2007 07 03, 18:50)
verta eiti? a man geda kazkaip eiti  ax.gif nedrasi as cia tokia mamuke esu jau labai  ax.gif
Beje tikrai siandien suzinojau kad gimdysiu mrj smile.gif Issiemiau is daktares pazyma ir nunesiau vid.daktariai smile.gif tai sake nu wa nereikes Kauno  thumbup.gif



na tik drasiai zygiuok, niekas ten nemusa lotuliukas.gif lotuliukas.gif kad ir kokios legendos sklistu apie Mrj ligonine. Busi priimta tikrai, ir vyra gali vestis kartu, abiem nauda bus
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 07 04, 12:36)
na tik drasiai zygiuok, niekas ten nemusa  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kad ir kokios legendos sklistu apie Mrj ligonine. Busi priimta tikrai, ir vyra gali vestis kartu, abiem nauda bus




Niu but gerai nueiti y ten,nes biskiuka jau kaip ir baisoka darosi,jau nedaug liko.... doh.gif
Atsakyti
as gimdziau abudu savo vaikus Marijampoleje ir likau LABAI patenkinta. personalas thumbup.gif . nors man atliko cezarius (pirmas neplanuotas, o antras is karto pjove), bet atliko puikiai ir jauciuosi puikiai. as niekur nevaziuociau i joki Kauna, kur gimdymas kainuoja 500 EUR doh.gif . neapsimoka, cia puiku ir pigu (vienas gimdymas 100 EUR, kt 150 EUR).
Atsakyti
O as su SB nusprendeme,kad neduosime daktarams pinigu.... nejaugi jeigu neduosiu nepriims gimdymo g.gif wat. As sakiau duosiu tik akuserei kuria kaip ir "uzsisakiau " lotuliukas.gif ir wsio...
Atsakyti
QUOTE(regina75 @ 2007 07 05, 15:39)
as niekur nevaziuociau i joki Kauna, kur gimdymas kainuoja 500 EUR  doh.gif .

negirdėjau tokių kainų schmoll.gif g.gif Čia kur, gal "Motinos ir vaiko" klinikoje? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2007 06 19, 12:48)
Labuka,noriu pasigirti kad jau pas mus namuose mazas stebuklelis 4u.gif Gime mergyte birzelio 14d.
Papildyta:
ir as noriu pritarti,kad tik vandenuku uzpakaliuka plauti...tai pats geriausias variantas smile.gif


Sveikinam labai 4u.gif Aukit sveikos ir drutos mirksiukas.gif

QUOTE(regina75 @ 2007 07 05, 14:39)
as gimdziau abudu savo vaikus Marijampoleje ir likau LABAI patenkinta. personalas  thumbup.gif . nors man atliko cezarius (pirmas neplanuotas, o antras is karto pjove), bet atliko puikiai ir jauciuosi puikiai. as niekur nevaziuociau i joki Kauna, kur gimdymas kainuoja 500 EUR  doh.gif . neapsimoka, cia puiku ir pigu (vienas gimdymas 100 EUR, kt 150 EUR).


Ohoho, perlenkei lazda, man rodos blink.gif blink.gif blink.gif Tikrai ne tokios kainos nei cia, nei Kaune schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As taip pat gimdziau Marijampolej ir tikrai niekam nieko nedaviau.Per gimdyma tikrai labai nusilpau tai man uz dideli aciu net buvo ir kojas nusluoste,nes pati nepajegiau.Tiesiog labai padekojau ir turbut to ir uzteko smile.gif
Atsakyti

na va perskaičiau straipsnį apie gimdymus, nežinau kiek tiesos ir kaip taikoma konkrečioje ligoninėje, bet nukopinau smile.gif


Didžiausias valstybinių gimdymo stacionarų privalumas, lyginant su privačiais – visos arba beveik visos paslaugos, susijusios su gimdymu, čia yra nemokamos.

Tiesa, kai kuriose valstybinėse ligoninėse teikiama papildoma individuali priežiūros ir slaugos gimdymo skyriuje paslauga, kuri yra mokama - pacientė pati renkasi gydytoją ir akušerę. Paprastai ne tuo metu budinčio, o pasirinkto gydytojo dalyvavimas gimdymo metu kainuoja 460,88 Lt; akušerės – 230,44 Lt.

Tuo tarpu privačiuose gimdymo namuose gimdymas kainuoja nuo 3900 Lt (normalus gimdymas) iki 6500 Lt (Cezario pjūvio ar kitų komplikacijų atveju). Tokia jaukesnės aplinkos, didesnio konforto, kartais – didesnio gydytojų dėmesingumo kaina.
Atsakyti
QUOTE(keiraxxx @ 2007 07 20, 13:05)
gimdymas kainuoja nuo 3900 Lt (normalus gimdymas) iki 6500 Lt (Cezario pjūvio ar kitų komplikacijų atveju).

blink.gif Tuoj pradėsiu gailėtis, kad į mediciną neįstojau. Mano svajonių profesija akušerė, o dar pasirodo ir aukso kasykla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2007 07 20, 22:34)
blink.gif  Tuoj pradėsiu gailėtis, kad į mediciną neįstojau. Mano svajonių profesija akušerė, o dar pasirodo ir aukso kasykla  doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia ikainiai,kuriuos gauna ligonine, ne akusere ar gydytojas lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip ,kad nesigailek smile.gif jokia ten ne kasykla
Atsakyti
QUOTE(keiraxxx @ 2007 07 20, 12:05)
Tuo tarpu privačiuose gimdymo namuose gimdymas kainuoja nuo 3900 Lt (normalus gimdymas) iki 6500 Lt (Cezario pjūvio ar kitų komplikacijų atveju). Tokia jaukesnės aplinkos, didesnio konforto, kartais – didesnio gydytojų dėmesingumo kaina.


blink.gif blink.gif nu geras doh.gif tokios kainos dar Lietuvoj yra???
Atsakyti
gimdysiu kt menesi Marijampoleje, jei nebus jokiu komplikaciju, kaip ir per pirma gimdyma labai lengvai ir greitai pagimdziau, beje, pirmakart mokejom, nes tariausi su gydytoja, tai sikart niekam nieko nemokesiu, geriau uz tuos pinigus vaikuciui ka nors nupirksiu smile.gif nepatinka man tie pinigu davimai, pats jau reikalas kistipinigus i kisene gydytojui složnas man reikaliukas lotuliukas.gif
Atsakyti