Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(Gintarex @ 2007 06 19, 13:48)
Labuka,noriu pasigirti kad jau pas mus namuose mazas stebuklelis 4u.gif Gime mergyte birzelio 14d.

Sveikiname 4u.gif Labai gražus mergytės vardas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2007 06 19, 13:48)
Labuka,noriu pasigirti kad jau pas mus namuose mazas stebuklelis 4u.gif Gime mergyte birzelio 14d.
Papildyta:
ir as noriu pritarti,kad tik vandenuku uzpakaliuka plauti...tai pats geriausias variantas smile.gif



Sveikinimai 4u.gif vardas tikrai labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Gintarex,2007 06 19, 13:48]
Labuka,noriu pasigirti kad jau pas mus namuose mazas stebuklelis 4u.gif Gime mergyte birzelio 14d.
Papildyta:
ir as noriu pritarti,kad tik vandenuku uzpakaliuka plauti...tai pats geriausias variantas smile.gif

Didžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz sveikinimus smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos,

Labai negražu, bet vis dėl to paklausiu. 4u.gif Jei iš anksto susitari su gydytoja dėl gimdymo, tai kiek reikia duoti pinigų jai už tai kad ji atvažiuoja kai jau prasideda sąrėmiai. Kokios kainos dabar šiais laikais?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Norejau pasiklausti jusu. ax.gif

Ar pries gimdyma buwote gimdymo palatose apziureti,pasikalbeti su gydytoja. Pasiklausineti kas neaisku? g.gif
Nu man kaip ir baisoka ten eiti,kazkaip atrodysiu kaip durne.... doh.gif as cia tep galvoju,kad jos mane tokia palaikys. ax.gif nes noriu paklausti ar dar pirma mane prisiims cia gimdyti.

O beje kazin merginos teisybe kad jeigu paprasai Berzinienes, tai ji priimtu gimdyma g.gif ?
Atsakyti
labukas biggrin.gif
man irgi labai idomu ar Berziniene priimtu gimdyma...nes man tai jinai geriausia gydytoja kiek as cia buvus Marijampoleje
Atsakyti
Berziniene ligoninej nedirba ir gimdymo nepriims.

Ligonines akuserijos skyriuje vyksta paskaitele apie maitinima ir po jos parodo visa skyriu, man atrodo antradienio pavakre vyksta,pasitikslinkit paskambine i skyriu
Atsakyti
Labuka,tikrai vyksta tos paskaiteles antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16 val.Ten papasakoja apie maitinima,parodo gimdyklas ir palatas,kur busit su mazyliais.O jei kas neaisku,tai galit pasiklausti sesutes,kuri veda paskaitas,ji tikrai jums viska paaiskins.
Tikrai verta nueiti,nes tada truputi buna ramiau....na bent jau man taip buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarex @ 2007 07 03, 12:14)
Labuka,tikrai vyksta tos paskaiteles antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16 val.Ten papasakoja apie maitinima,parodo gimdyklas ir palatas,kur busit su mazyliais.O jei kas neaisku,tai galit pasiklausti sesutes,kuri veda paskaitas,ji tikrai jums viska paaiskins.
Tikrai verta nueiti,nes tada truputi buna ramiau....na bent jau man taip buvo smile.gif




Sveikute smile.gif

O kur ten reikia eiti? Na kur vyksta tos paskaiteles kuriam auskte ar kaip cia paklausus smile.gif nes as tai nieko nzn,buka mamuke doh.gif o ne per velai as cia pradejau dometis?
Atsakyti
QUOTE(*sinsiliuke* @ 2007 07 03, 14:12)
Sveikute smile.gif

O kur ten  reikia eiti? Na kur vyksta tos paskaiteles kuriam auskte ar kaip cia paklausus  smile.gif  nes as tai nieko nzn,buka mamuke  doh.gif  o ne per velai as cia pradejau dometis?



Akuserijos skyriuj, pacios pirmos durys iejus i ji. Rasi
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 07 03, 17:27)
Akuserijos skyriuj, pacios pirmos durys  iejus i ji. Rasi




verta eiti? a man geda kazkaip eiti ax.gif nedrasi as cia tokia mamuke esu jau labai ax.gif


Beje tikrai siandien suzinojau kad gimdysiu mrj smile.gif Issiemiau is daktares pazyma ir nunesiau vid.daktariai smile.gif tai sake nu wa nereikes Kauno thumbup.gif
Atsakyti