Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(panteRa25 @ 2007 05 20, 11:17)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif  tiesiog pasaka, atradimas  thumbup.gif  drinks_cheers.gif



nu ok ok,tada pamastysiu apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 16, 19:27)
Turiu klausima marijampolietems mamytems:
Ar reikalinga Marijampolej nesciuju mokyklele, kuria galetu lankyti mamos per nestuma.?? Ir jei ji butu mokama - kokia kaina sutiktumet moketi?
Is anksto aciu ,kurios atsakys



Manau,kad tikrai geras dalykas būtų,aš 100 proc.už tai drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasidomejau kituose miestuose esanciu mamyciu mokyklu kainomis. Paskaitu mazdaug po 3 ciklus, kiekvienas ciklas - apie 5 akademines valandas. Visu ciklu kaina bendrai gaunasi apie 300 lt.
Marijampolietems tai gali pasirodyt daug, nemanot? Vistik suvalkietes lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu aš irgi pritariu, kad būtų tokia mokyklėlė Marijampolėje thumbup.gif
Manau, tokio dalyko nauda tikrai akivaizdi , o Marijampolėje šito nėra... Žoddžiu aš 100 proc. UŽ
Papildyta:
O kaina aišku, galėtų labai negąsdinti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 21, 07:47)
Pasidomejau kituose miestuose esanciu mamyciu mokyklu kainomis. Paskaitu mazdaug po 3 ciklus, kiekvienas ciklas - apie 5 akademines valandas. Visu ciklu kaina bendrai gaunasi apie 300 lt.
Marijampolietems tai gali pasirodyt daug, nemanot? Vistik suvalkietes  lotuliukas.gif

Nu 300 tai jau daugoka g.gif Bet jei nenori į visus ciklus eiti, tai ir kaina mažesnė. Kaip suprantu ciklas po 100 lt. g.gif Bet ir tai daug, aš tokiu atveju rinkčiausi Kauną nemokamai blush2.gif bet ir ten sakė apmokestins ateityje rolleyes.gif tik vat įdomu kiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 21, 06:47)
Pasidomejau kituose miestuose esanciu mamyciu mokyklu kainomis. Paskaitu mazdaug po 3 ciklus, kiekvienas ciklas - apie 5 akademines valandas. Visu ciklu kaina bendrai gaunasi apie 300 lt.
Marijampolietems tai gali pasirodyt daug, nemanot? Vistik suvalkietes  lotuliukas.gif


Niu 300 lt gal i daugokai, ne kiekviena nestuke.gif galetu sau leisti toki malonuma... o dar vis delto cia Suvalkija lotuliukas.gif

QUOTE(Daina @ 2007 05 22, 08:12)
Nu 300 tai jau daugoka  g.gif  Bet jei nenori į visus ciklus eiti, tai ir kaina mažesnė. Kaip suprantu ciklas po 100 lt.  g.gif  Bet ir tai daug, aš tokiu atveju rinkčiausi Kauną nemokamai  blush2.gif  bet ir ten sakė apmokestins ateityje  rolleyes.gif  tik vat įdomu kiek  g.gif


Kaune Mazylio gimdymo namuose tos paskaiteles JAU apmokestinamos, nepamenu dabar kiek, uz 3 val paskaita gal 15 lt g.gif Baikos tokia suma palyginus uz tuo metu suteikiamos informacijos svarbuma. thumbup.gif
O kinikose rodos dar nemokamai vyskta.
Atsakyti
QUOTE(panteRa25 @ 2007 05 23, 12:54)
O kinikose rodos dar nemokamai vyskta.

Aš klinikose ir buvau rolleyes.gif sakė, kad ateityje apmokestins, tik nesakė nei kada nei kiek kainuos ax.gif
Atsakyti
Anksciau buvo ir Marijampoles poliklinikoj,gal dar tebevyksta.Tik aplinka, kokybe, patogumas - jau jusu pasirinkimo reikalas smile.gif O kai uz dyka,tai ir paskaitas skaito kaip uz dyka smile.gif Bet cia Suvalkija, kaip panteRa sako, zmones mieliau investuos i nagus,ragus,plaukus, drapanas,nei i savo zinias smile.gif
Daina,tu teisi,galima ne i visus ciklus eiti.
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2007 05 23, 21:37)
Aš klinikose ir buvau  rolleyes.gif sakė, kad ateityje apmokestins, tik nesakė nei kada nei kiek kainuos  ax.gif


Labuka, busimos ir esamos mamytes.Rasau pirma karta,bet ir noreciau prisideti prie akcijos ikurti nestuke.gif mokyklele. Ir labai noreciau suzinoti,gal kuri nors lankesi tose paskaitelese,kur vyksta Marijampoles ligonineje. Mano stebukliukas turetu pasirodyti uz 2-3 savaiciu,tai noreciau apsiziureti kur gimdysiu. Labai aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolkute @ 2007 05 24, 19:14)
Labuka, busimos ir esamos mamytes.Rasau pirma karta,bet ir noreciau prisideti prie akcijos ikurti  nestuke.gif mokyklele. Ir labai noreciau suzinoti,gal kuri nors lankesi tose paskaitelese,kur vyksta Marijampoles ligonineje. Mano stebukliukas turetu pasirodyti uz 2-3 savaiciu,tai noreciau apsiziureti kur gimdysiu. Labai aciu uz atsakyma smile.gif


Sveikute, as buvau toj paskaitelej, ji pagrinde apie sekminga zindyma, veda labai faina leliuku sesute, ji rodo filma, papasakoja apie leliuku prieziura, ji ir ekskursija padaro po akuserijos skyriu, i gimdykla nuveda... niu geriau negu nieko mirksiukas.gif o kada vyksta, nepamenu blush2.gif doh.gif zinau, kad 16 val. lyg antradieniais ir ketvirtadieniais. Siglara, gal pameni tu?

Sekmes ir lengvo tau gimdymo, jolkute 4u.gif mirksiukas.gif Beje, yra Kaimynuose Marijampolieciu uzeigele, ten irgi laukiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panteRa25 @ 2007 05 24, 21:20)
16 val. lyg antradieniais ir ketvirtadieniais.

Tu teisi 4u.gif
Jei reikės kokios pagalbos kuriant nestuke.gif mokyklėlę brūkštelkit mirksiukas.gif su malonumu padėsiu kiek galėsiu 4u.gif
O paskaitos už dyką nepasakyčiau, kad labai jau nekiokios jos ten buvo rolleyes.gif bent jau mudu su MB viską supratom ir pateikta informacija buvom patenkinti ax.gif kiek gi ten gali papasakoti per kelias val 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu uz atsakyma,butinai reikes si antradieni nueiti ir apsiziureti....vis drasiau jausiuos. O gal is jusu kuri zinote kiek Marijampoleje kainuoja epiduras ir ar verta ji darytis? Sekmes visoms nestuke.gif per nezmoniskus karscius!
Atsakyti