Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(Siglara @ 2007 05 03, 16:02)
Sveika ir dideliausia sveikinimai 4u.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif  dziaugiuosi,kad tau viskas laimingai ir gerai pavyko,esi saunuole mirksiukas.gif

Mergytes, smagu,kad visos gydytojas renkates, svarstot, o ar jums neaktualu,kokia akusere priims jusu vaikeli???? Kieno rankos pirmos ji palies??? Kazkaip pasigendu jusu postuose ispudziu apie akuseres  ax.gif  Nejau svarbu tik tie zmones, kam mokat,o kiti - ne?  smile.gif



Aciu aciu user posted image Kokia cia as saunuole rolleyes.gif viska uz mane padare operacineje buve medikai thumbup.gif
Ir beje, musu turtuka daktaro Kliucinsko rankos pirmos paliete, ta proga ir apsiusiojo Gabrielius dar ji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panteRa25 @ 2007 05 04, 19:18)
ta proga ir apsiusiojo Gabrielius dar ji  lotuliukas.gif

Nieko irnesakyk.gif maniškis daktarą ir apkakinti sugebėjo hihihi.gif
Atsakyti
Isdyke tie vaikai siais laikais lotuliukas.gif lotuliukas.gif na pasaulio pazinimas per siusiojima visai neblogai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 05, 21:21)
Isdyke tie vaikai siais laikais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  na pasaulio pazinimas per siusiojima visai neblogai  thumbup.gif  lotuliukas.gif



Aha lotuliukas.gif is viso nezinia kas cia su tuo pasauliu darosi ir kas toliau bus , jei vaikai gimsta apie 5 kg ir jau tik gime galvele laiko, akytes ispute ziuri ir t.t. doh.gif doh.gif gal veliau ir vaiskcioti pilvuky ismoks ir koks dancius isdigs ten tuos vaisiaus vandenis begeriant doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Daina @ 2007 05 05, 10:38)
Nieko  irnesakyk.gif  maniškis daktarą ir apkakinti sugebėjo  hihihi.gif



Matai, mano Gabrieliukas tik pasisiusino viesai lotuliukas.gif , nes kakuciu dar ne laikas buvo daryti, nors pagal mediku apskaiciavimus mudu baiginejom 42 nestumo savaite doh.gif ...bet jokiu pernesiojimo zymiu nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos aš ne iš marijampolės, todėl gal man padėsite, nes aš išvis nepažįstu šio miesto doh.gif blink.gif Taigi man reikia sužinoti kokią gerą dermatologę ar kosmetologę iš marijampolės 4u.gif gal galite rekomenduoti labai labai prašau 4u.gif lauksiu jūsų ats wub.gif (nepykite kad biškutį ne į temą,nes tik užmečiau akį į temos pavadinimą "Marijampolė:ligoninė,gydytojai", o kad čia apie nėštumą nepastebėjau doh.gif ) bet nepykite stipriai blink.gif nes jūs iš marijampolės tai gal visdėlto galite ką nors rekomenduoti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramele: 12 gegužės 2007 - 13:09
Turiu klausima marijampolietems mamytems:
Ar reikalinga Marijampolej nesciuju mokyklele, kuria galetu lankyti mamos per nestuma.?? Ir jei ji butu mokama - kokia kaina sutiktumet moketi?
Is anksto aciu ,kurios atsakys
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 16, 19:27)
Turiu klausima marijampolietems mamytems:
Ar reikalinga Marijampolej nesciuju mokyklele, kuria galetu lankyti mamos per nestuma.?? Ir jei ji butu mokama - kokia kaina sutiktumet moketi?
Is anksto aciu ,kurios atsakys

Man buvo reikalinga, bet deja teko į Kauną važinėti. Manau kiek reikėtų tiek mokėčiau, bet ne daugiau 100 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Caramele @ 2007 05 12, 13:03)
Sveikos aš ne iš marijampolės, todėl gal man padėsite, nes aš išvis nepažįstu šio miesto doh.gif  blink.gif  Taigi man reikia sužinoti kokią gerą dermatologę ar kosmetologę iš marijampolės 4u.gif  gal galite rekomenduoti labai labai prašau 4u.gif  lauksiu jūsų ats wub.gif (nepykite kad biškutį ne į temą,nes tik  užmečiau akį į temos pavadinimą "Marijampolė:ligoninė,gydytojai", o kad čia apie nėštumą nepastebėjau doh.gif ) bet nepykite stipriai blink.gif nes jūs iš marijampolės tai gal visdėlto galite ką nors rekomenduoti wub.gif



Sveikute, as rekomenduoju Birute Stelioraitiene (super kosmetologe, dirba su "Dalton" produktais, isbandytas reikalas), ja galima rasti Vasario 16-osios g. tel. 52715; ir taip pat rekomenduoju kosmetologe Irma, ji dirba Glorijos salone, jos tel. 867105865.
Sekmes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Siglara @ 2007 05 16, 18:27)
Turiu klausima marijampolietems mamytems:
Ar reikalinga Marijampolej nesciuju mokyklele, kuria galetu lankyti mamos per nestuma.?? Ir jei ji butu mokama - kokia kaina sutiktumet moketi?
Is anksto aciu ,kurios atsakys


Labai pagirtinas susidomejimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tiesiog butina tokia mokyklele, nes nestumo metu tiek daug klausimu ir nezinomybiu gimsta galveleje doh.gif rolleyes.gif Mokestis manau turetu atitikti suvalkiecio "islaiduma" biggrin.gif t.y. minimalus lotuliukas.gif Neuztenka vienos pamokeles apie maitinima ir ekskursijos po gimdymo skyriu, reikia kur kas daugiau. Man teko vaziuoti i Kauno Mazylio gimdymo namuose organizuojama paskaita apie gimdyma ir pasiruosima jam. Labai patiko.
Taigi as UZ sios mokykleles ikurima ir iskart registruojuosiu i ateiti mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 16, 18:27)
Turiu klausima marijampolietems mamytems:
Ar reikalinga Marijampolej nesciuju mokyklele, kuria galetu lankyti mamos per nestuma.?? Ir jei ji butu mokama - kokia kaina sutiktumet moketi?
Is anksto aciu ,kurios atsakys

manau būtų thumbup.gif na o kaina g.gif net nežinau, kuo mažiau tuo geriau ax.gif
Atsakyti
Tai nebutu tik paskaitele apiegimdyma,o paskaitu ciklas nuo pastojimo,iki naujagimio prieziuros. Gal dar maksteles nestutems, gal net baseinas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 17, 21:39)
Tai nebutu tik paskaitele apiegimdyma,o  paskaitu ciklas nuo pastojimo,iki naujagimio prieziuros. Gal dar maksteles nestutems, gal net baseinas  ax.gif

Jaučiu super būtų bigsmile.gif thumbup.gif Aš irgi iš anksto užsirašau 4u.gif labai mūsų miestui trūksta tokių vietų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 05 17, 20:39)
Tai nebutu tik paskaitele apiegimdyma,o  paskaitu ciklas nuo pastojimo,iki naujagimio prieziuros. Gal dar maksteles nestutems, gal net baseinas  ax.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif tiesiog pasaka, atradimas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti