Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolė: ligoninė, gydytojai

QUOTE(elinga N @ 2007 03 29, 17:12)
868686103 Rutkauskienes telef.



mazule,gal neatsiklausus gydytojos nereiketu taip viesint jos asmeninio - mobilaus - telefono???
Norint susirast gydytoja galima skambint i ligonine ar nueit.O rasyt telefona,kuri tau dave asmeniskai - labai negrazu.
Atsakyti
galima ir asmeniskai tel.nr.parasyti. Bet jei si numeriuka gydytoja pasako savo pacientams, tai dideles nuodemes kaip ir nera manyciau. Kitaip ir nurodytu visoms savo darbo tel. Ne batu ismiera aptarinejama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslana @ 2007 04 05, 00:08)
galima ir asmeniskai tel.nr.parasyti. Bet jei si numeriuka gydytoja pasako savo pacientams, tai dideles nuodemes kaip ir nera manyciau. Kitaip ir nurodytu visoms savo darbo tel. Ne batu ismiera aptarinejama  blush2.gif



noretum,kad tau skambintu bile kada bile kas??????nemanau.O numeri duoda toms,su kuriom tariasi,o ne visoms
Atsakyti
norejau zmogiskai padeti unsure.gif .tiesiog zinau, kaip sunku paskutinem dienom po svieta bastytis nestuke.gif .beto nemanau,kad cia lankosi blogos mamos ir panaudos telef. blogais tikslais.beje as ir pati taip gavau jos numeri ir buvau labai dekinga.as net nezinojau,kad ji dirba ligoninej ar dar kur.tiesiog girdejau atsiliepimus.ir nesusipratimu neatsitiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elinga N @ 2007 04 05, 18:19)
norejau zmogiskai padeti unsure.gif .tiesiog zinau, kaip sunku paskutinem dienom po svieta bastytis nestuke.gif .beto nemanau,kad cia lankosi blogos mamos ir panaudos telef. blogais tikslais.beje as ir pati taip gavau jos numeri ir buvau labai dekinga.as net nezinojau,kad ji dirba ligoninej ar dar kur.tiesiog girdejau atsiliepimus.ir nesusipratimu neatsitiko 4u.gif



geri daktarai turetu buti prieinami visa para... aisku ir jie zmones, ir jiems reikia poilsio, bet jei jau karta pasirinko tokia profesija.... o jei dar buna i kiseniu pamaloninti... o taip buna dauguma ir daugumos.... Kai Kaune gulejau viena para, dar nekraujavau, bet jau sekancia diena turejo daryti valyma, tai daktaras liepe skambint, kad ir nakti, jei kas blogai... kazin ar taip buciau darius... nu gal... Juk ir gimdymai buna bet kuriuo paros metu... bet ne visi daktarai atsiliepia pamate nepazistama numeri...
siaip tai as megeja eiti tiesiai pas daktara, aisku, jei galiu laukti, tai uzisregistruoju... nemegstu pokalbiu telefonu... bet visko buna...
sekmes jums maloniai bendraujant su Marijampoles ginekologais...
beje buvau pas Kersanska... pirma karta... ir gal paskutini... supyko, kad einu nuo vieno daktaro prie kito, kad nesu jo nuolatine kliente... bet kad mano situacija tokia, kad jau nebezinau kur daugiau kreiptis, o Kersanskas juk taip isgirtas Marijampoleje... nesakau, gal geras daktaras, bet kaip pirmam kartui nemaloniai bendravo... zadejo pasiteirauti del mano bedu Vilniuje pas pazistama profesoriu, tai bus matyt po kiek laiko, kaip ispildys savo pazada... matot is mano konsultacijos nembuvo jokios naudos, nes zodine konsultacija- nemokama...
sekmes, jums merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidrutė @ 2007 04 05, 20:00)
geri daktarai turetu buti prieinami visa para... aisku ir jie zmones, ir jiems reikia poilsio, bet jei jau  karta pasirinko tokia profesija.... o jei dar buna i kiseniu pamaloninti... o taip buna dauguma ir daugumos.... Kai Kaune gulejau viena para, dar nekraujavau, bet jau sekancia diena turejo daryti valyma, tai daktaras liepe skambint, kad ir nakti, jei kas blogai... kazin ar taip buciau darius... nu gal...  Juk ir gimdymai buna bet kuriuo paros metu...  bet ne visi daktarai atsiliepia pamate nepazistama numeri...siaip tai as megeja eiti tiesiai pas daktara, aisku, jei galiu laukti, tai uzisregistruoju... nemegstu pokalbiu telefonu... bet visko buna...
sekmes jums maloniai bendraujant su Marijampoles ginekologais...
beje buvau pas Kersanska... pirma karta... ir gal paskutini... supyko, kad  einu nuo vieno daktaro prie kito, kad nesu jo nuolatine kliente... bet kad mano situacija tokia, kad jau nebezinau kur daugiau kreiptis, o Kersanskas juk taip isgirtas Marijampoleje... nesakau, gal geras daktaras, bet kaip pirmam kartui nemaloniai bendravo... zadejo pasiteirauti del mano bedu Vilniuje pas pazistama profesoriu, tai bus matyt po kiek laiko, kaip ispildys savo pazada... matot is mano konsultacijos nembuvo jokios naudos, nes zodine konsultacija- nemokama...
sekmes, jums merginos 4u.gif


butent,profesija ju gydytojas,o ne gyvenimo budas.Jie tokie pat zmones,turi seimas,vaikus,namus,nori turet laisvalaiki ir pailset.
Jei esi susitares su gydytoju,jis atsilieps i tavo numeri,jei ne - kodel turetu???Manai jiems nereik issimiegot??
Tai gal tada visi gydytojai turetu pasiskelbt telefonus viesai ir lekt bile kas kur pakvies??Idomiai mastot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siglara: 06 balandžio 2007 - 12:17
turbut tu tokia esi,kad galvoji,jog visos pamise ir skambineja diena nakti blink.gif Ar susitares ar ne,pagalvosi kada skambinti galima kada nelabai.o gimdyt nakti tikrai neskambinsi jei nesitarei.jei gydytojai paskambisnsi darbo metu,tai jau viskas???kazkokia labai jau nervuota mama esi!
Atsakyti
QUOTE(elinga N @ 2007 04 06, 19:35)
turbut tu tokia esi,kad galvoji,jog visos pamise ir skambineja diena nakti blink.gif Ar susitares ar ne,pagalvosi kada skambinti galima kada nelabai.o gimdyt nakti tikrai neskambinsi jei nesitarei.jei gydytojai paskambisnsi darbo metu,tai jau viskas???kazkokia labai jau nervuota mama esi!



as ne nervinga mama,o medike,ir puikiai zinau kokiu buna skambinejanciu,vos tik gauna is kazkur telefona... ir kaip reikalauja is taves but kiaura para mediku,nustumiant i sali namus,vaikus ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(Siglara @ 2007 04 06, 13:14)
butent,profesija ju gydytojas,o ne gyvenimo budas.Jie tokie pat zmones,turi seimas,vaikus,namus,nori turet laisvalaiki ir pailset.
Jei esi susitares su gydytoju,jis atsilieps i tavo numeri,jei ne - kodel turetu???Manai jiems nereik issimiegot??
Tai gal tada visi gydytojai turetu pasiskelbt telefonus viesai ir lekt bile kas kur pakvies??Idomiai mastot...

Atsakyti
QUOTE(Sidrutė @ 2007 04 06, 21:03)


as taip ir supratau, kad Siglara yra medike... Beto tokiu nervingu ir nezinanciu ko patys nori pacientu pasitaiko ne tik medikams, bet ir visu profesiju atstovams, kuriems reikia tiesiogiai dirbti su zmonemis... as pavyzdziui dirbu mokykloj ir atiduodu visa savo brangu laika mokiniams ne tik darbe, bet ir namie... o rezultatu maza... jei buciau super griezta, mokiniai nemyletu... aisku yra visokiu...
daktarus irgi zmones atsirenka pagal ju bendravima, aptarnavima... as irgi uz tai, kad daktaru netrukdyti be svarbaus reikalo ne darbo metu, bet buna visokiu atveju... juk gimdyve ar gresiantis persileidimas- tai ne bilekas, kaip cia buvo issireiksta... juk del gresiancio nesusitarsi is anksto...
O , jei Kaune lauksi daktaru, dirbanciu 1 diena per savaite ir tik kelias valandas, konsultacijos pagal siuntima, tai tikrai nieko gero is to neiseis... man butent ir reikejo susiskambinti su daktaru is anksto, ar priims... nemanau, kad jis turejo mano telefona isirases, nors ir seniai su juo tenka susitikti... kas ir butu, jei profesoriai isirasytu visu klienciu tel nr, bet kas ir butu, jei jie nekonsultuotu bent jau telefonu... prie manes gulejo viena, kuri gavo per pazistama profesoriaus Vilniuje telefona- gulejo su gresiandciu - susikambino, pasikonsultavo, nuvaziavo ir ... viskas gerai baigesi...
na buna visokiu atveju, sutinku... bet ka daryti zmogui, jei jam uzeina kas bloga nakti... aisku, yra budintys daktarai, bet dazniausiai norisi pas sava... as jau gavau nuo vieno dakaro bart, kodel daznai keiciate ginekologus... Isvada tokia, kad jai vienas negali tau padeti, tai jau ir susitaikyk su tuo ir daugiau niekam nelisk i akis... na, atsiprasau, as noriu dar vienos gyvybes, o ne kazkokio daikto...
Bet Marijampoles daktaru as nepeikiu, man jie padejo - nors ir nieko is to neisejo - pagal savo jegas ir siunte toliau... Juk cia mes beveik visi marijampolieciai norime , kad mus siustu kazkur toliau... ir mes turime gerus daktarus, tik reikia juos atsirinkti- vienam tas pats geras, kitam- blogas...

su artejanciom Velykom, mmerginos. linksmu jums svenciu. geros nuotaikos, stipriu ir graziu marguciu 4u.gif
Atsakyti
as ne pries,kad jus skambintumet kam norit,as tik pries tai,kad dalinti viesai telefonus neatsiklausus gydytojos,ar ji sutinka.
Visi mes zmones smile.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausiti - prieš kiek laiko reikia susitarti su gydytoja kad ji būtų per gimdymą? Gal geriausia būtų koks mėnesis prieš ar ne? Labai noriu gimdyti Marijampolėje, bet neduok Dieve papulčiau pas Bieliauskienę ar Razmirskienę verysad.gif Siaubas!! Baisios gydytojos. Todėl noriu geriau apsifrausti ir susitarti su kuria nors kita. Man liko trys mėnesiai iki gimdymo. Gal dar per anksti tartis? Kaip manote?
Atsakyti