Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Nu bet kainos kai paziurejau lietuviskos, tai kosmosas doh.gif Uzsienyje tai suprantama pagal atlyginimus ir kokybes santyki tai viena is pigiausiu pardziu biggrin.gif teisingai sake skudurynas, kur diaktas vienam sezonui, pagal ale vyraujancia jaunimo mada... Bet LT kainos tai juokingai atrodo uz tysalini megstuka moket 150 lt. kuris nusiburbuliuos po keliu skalbimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 10 02, 12:49)
Nu bet kainos kai paziurejau lietuviskos, tai kosmosas  doh.gif 


Ta prasme kainos LT didesnes nei kokioj Anglijoj ar Vokietijoj? Bent UK puslapi paziurejau kai kuriuos rubus, tai isvertus i litus tokios pat kainos kaip LT rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 10 02, 13:49)
pagal atlyginimus ir kokybes santyki tai viena is pigiausiu pardziu biggrin.gif  teisingai sake skudurynas, kur diaktas vienam sezonui, pagal ale vyraujancia jaunimo mada...
Tas pats su visomis LT mažmeninėmis pard.
Man asmeniškai Zara vaikiški drabužiai kokybės aspektu prastesni už H&M vaik. drabužius g.gif
Tas pats ir su suaugusių., bent aš labai kritiška, ypač nenatūraliai sudėčiai, siūlėms ir t.t. (jei kalbant tik apie kokybę).
Ir juokinga, ir graudu, kai SH parduotuvėse už H&M naują drabužį prašo tiek pat, kiek jis naujas kainuoja doh.gif



O dėl mano švarkelio? Niekas nieko nepasakysit? ax.gif 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 02, 17:06)

O dėl mano švarkelio? Niekas nieko nepasakysit?  ax.gif  4u.gif

kadangi sudėtis prasta, aš tokio nežiūrėčiau, nėra su geresne sudėtim?
Atsakyti
Man reikia trumpo, navy, ir sudėties geresnės (nors viskozė nėra jau toks blogis kaip poliesteris), bet vis tiek. Per daug noriu kaip iš HM biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 10 02, 16:45)
Ta prasme kainos LT didesnes nei kokioj Anglijoj ar Vokietijoj? Bent UK puslapi paziurejau kai kuriuos rubus, tai isvertus i litus tokios pat kainos kaip LT  rolleyes.gif


ne didesnes kainos, o daug maz tokios pat smile.gif Tai del to ir juokinga.... Lt zmogus uzdirba 800-1000lt uz megstuka mokes 150 lt. Uzsienyje uzdirba 10 - 15 tukst. (cia litais) ir vistiek uz ta pati megstuka moka 150 Lt biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 10 02, 19:18)
ne didesnes kainos, o daug maz tokios pat smile.gif Tai del to ir juokinga.... Lt zmogus uzdirba 800-1000lt uz megstuka mokes 150 lt. Uzsienyje uzdirba 10 - 15 tukst. (cia litais) ir vistiek uz ta pati megstuka moka 150 Lt biggrin.gif  lotuliukas.gif


Bet H&M is esmes ir yra tokia kainu politika, kad visose salyse kaina apylyge. Su kokia Zara juk tas pats wink.gif Man tai tas atrodo normalu - va nenormalu, jei LT uzsikeltu bilekiek...

Na o del uzdirbimo, tai imat LT minimuma, o uzsienio ne - tai ir LT yra kas uzdirba 2000, 3000, 5000 litu... Taip ir uzsieny yra kas uzdirba $800, $1000 i pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 02 spalio 2013 - 18:59
QUOTE(charizmaaa @ 2013 10 02, 18:18)
ne didesnes kainos, o daug maz tokios pat smile.gif Tai del to ir juokinga.... Lt zmogus uzdirba 800-1000lt uz megstuka mokes 150 lt. Uzsienyje uzdirba 10 - 15 tukst. (cia litais) ir vistiek uz ta pati megstuka moka 150 Lt biggrin.gif  lotuliukas.gif


O tai jus tikejotes mazesniu kainu? doh.gif blink.gif Parodykite man bent viena parduotuve kur LT pigiau nei uzsienyje, visoje Europoje tu paciu prekiniu zenklu rubai plius minus vienodai kainuoja, juk ir Zara, Mango, Bershka ir kt. zenklu rubai tiek LT, tiek kitur Europoj tiek pat kainuoja, tad visiskai nesuprantu kodel kitur tokiomis paciomis kainomis parduodami H&M rubai LT turetu kainuoti maziau, cia lygiai taip pat kaip ir su kitais prekiu zenklais, kiek kitur, tiek ir pas mus kainuoja ir nieko cia keisto smile.gif

QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 02, 18:54)
Bet H&M is esmes ir yra tokia kainu politika, kad visose salyse kaina apylyge. Su kokia Zara juk tas pats wink.gif Man tai tas atrodo normalu - va nenormalu, jei LT uzsikeltu bilekiek...


Vat butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mango ir Zara su HM lyginti tai gal nereiketu biggrin.gif Mango ir Zaroj bent rubai idomesni ir islaiko truputi savo firmini zenkla... O HM tai skudurynas ne kitaip (nekalbu apie tas rubu linijas isleistas bendradarbiaujant su dizaineriais, tik klausimas ar LT pasieks jos ) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 10 02, 22:08)
Mango ir Zara su HM lyginti tai gal nereiketu  biggrin.gif Mango ir Zaroj bent rubai idomesni ir islaiko truputi savo firmini zenkla... O HM tai skudurynas ne kitaip (nekalbu apie tas rubu linijas isleistas bendradarbiaujant su dizaineriais, tik klausimas ar LT pasieks jos ) wink.gif


O as kokybes ir nelyginau, gal parodysit kur rasiau apie kokybe? g.gif As aprasiau tik kainu politika, ka ir taip visi zino, kad visur ji vienoda, tiek Zaroj, tiek H&M, tiek kitur, nesuprantu kaip galima tiketis, kad visur Europoj uz ta pacia kaina parduodami rubai LT turetu kainuoti pigiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 10 02, 23:08)
Mango ir Zara su HM lyginti tai gal nereiketu  biggrin.gif Mango ir Zaroj bent rubai idomesni ir islaiko truputi savo firmini zenkla... O HM tai skudurynas ne kitaip (nekalbu apie tas rubu linijas isleistas bendradarbiaujant su dizaineriais, tik klausimas ar LT pasieks jos ) wink.gif


Man atrodo nusisnekat - juk kalbama apie kainas, o ne kokybe. Kad daiktas kokybiskesnis, bet kaina visam pasauly apylyge, tai nuo to geriau nei nekokybisko daikto su apylyge kaina? Ar tipo LT turetu but zemesne kaina lyginant su likusiu pasauliu tu rubu/avalynes/tt, kurie prastesnes kokybes, o geresnes kokybes jau gali but vienoda kaip ir kitur? Tarkim Mango kokia suknele LT ir visur kitur verciant kainas kainuoja 300Lt - kokybe kaip ir gera, bet atlyginimai, kaip anksciau minejot, skiriasi LT ir uzsieny, tai ta suknele visur kainuojanti 300Lt velgi neatitinka LT atlyginimu. Tai koks tada skirtumas, kad ji kokybiskesne uz H&M suknele uz 150Lt, jei vistiek nevienoda perkamoji galia LT ir uzsienyje?
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 10 01, 13:04)
Short jacket

Gal kuri gyvai čiupinėjote? Mane neramina, kad vyrauja nenatūrali sudėtis  unsure.gif 
4u.gif

Švarkas ir negali būti pasiūtas tik iš viskozės. Kaip tai atrodytų? Jis gi visai nei stovėtų, nei gulėtų ant kūno. Apie nešiojimo trukmę net kalbėti neverta.
Atsakyti