Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Isyankar @ 2013 08 25, 20:15)
Nesuprantu, kodėl ta H&M taip sureikšminima doh.gif O dar tie paauglių budėjimai prieš atidarymą ir visa masinė psichozė doh.gif Buvau užėjusi, tačiau nieko nepirkau. Nesakau - yra simpatiškai atrodančių apadarų, bet bendras vaizdas primena New Yorker'į, Bershką, Reserved ir kitas panašaus tipo parduotuves. Kas ten KAŽKAS TOKIO nesuprantu unsure.gif Daug metalinių, netikros odos, pigiai atrodančios bižuterijos, maikutės, marškinėliai, tačiau kokybės atžvilgiu kainos per didelės. Na, žodžiu, nieko ypatingo schmoll.gif

Pritariu drinks_cheers.gif prieš metų 6, užsieny teko lankytis H&M, pirkdavau tik pūkų surinkėją biggrin.gif geras daiktas pamenu
Atsakyti
Mergaites, gal kas nors zinot koki europini dydi atitinka amerikietiski 8.5 ir 9.5 H&M batu dydziai!? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2013 08 25, 19:15)
Nesuprantu, kodėl ta H&M taip sureikšminima doh.gif O dar tie paauglių budėjimai prieš atidarymą ir visa masinė psichozė doh.gif Buvau užėjusi, tačiau nieko nepirkau. Nesakau - yra simpatiškai atrodančių apadarų, bet bendras vaizdas primena New Yorker'į, Bershką, Reserved ir kitas panašaus tipo parduotuves. Kas ten KAŽKAS TOKIO nesuprantu unsure.gif Daug metalinių, netikros odos, pigiai atrodančios bižuterijos, maikutės, marškinėliai, tačiau kokybės atžvilgiu kainos per didelės. Na, žodžiu, nieko ypatingo schmoll.gif

Man apsilankius Akropolio HM kažkodėl kilo asociacijos su kažkada veikusia parduotuve Terranova. Tik ten būdavo viskas splavota, o HM labai nūrios spalvos. Kokybė numanau tokia pati abiejų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 09 11, 22:57)
Man apsilankius Akropolio HM kažkodėl kilo asociacijos su kažkada veikusia parduotuve Terranova. Tik ten būdavo viskas splavota, o HM labai nūrios spalvos. Kokybė numanau tokia pati abiejų biggrin.gif

Parduotuvė akropolyje tikrai atrodo niūrokai, gal ne parduotuvė, o rūbų išdėstymas..na kažkas ne taip.
O kad atsidarė liuks (internetu perkančioms ypač), nueini apsižiūri..ir nusiperki internetu pigiau smile.gif
Nebent aišku ir Lietuvoje darys normalias nuolaidas, sale'us..
Atsakyti
Gal kas pirkot ar čiupinėjot?

http://www.hm.com/gb...article=15379-C
Atsakyti
H&M kazkada labai patiko, kai buvau 20-mete, kai dar galvele buvo tokia, kad uzteko grazaus dizaino, o apie kokybe ir praktiskuma-ne bum bum smile.gif Gal ir gerai jaunimui tokia parduotuve. Dabar tai is ten absoliuciai nieko neperku, nes tie drabuziai jau ant pakabu kabedami nutista, o kai pradedi nesioti drabuziai virsta skarmalu momentaliai, o po skalbimo isvis ismesti galima. Tokiam H&M perkant turbut daugiau isssleidi nei normalioj parduotuvej, nes reikia pirkt naujus po kiekvieno skalbimo...Aisku jeigu nori tvarkingai atrodyti.
Atsakyti
HM Akropoly tikrai nuvyle, drabuziai pasirode prastos kokybes ir ne paciomis pigiausiomis kainomis, kaip buvo reklamuota. Keista, nes is uzsienio vis ko nors parsivezdavau.
P.S. o tikrai, kur dingo Terranova? Studiju laikais tikrai nebrangiai is jos pirkdavau, kai ka iki siol turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 09 15, 14:24)
HM Akropoly tikrai nuvyle, drabuziai pasirode prastos kokybes ir ne paciomis pigiausiomis kainomis, kaip buvo reklamuota. Keista, nes is uzsienio vis ko nors parsivezdavau. 
P.S. o tikrai, kur dingo Terranova? Studiju laikais tikrai nebrangiai is jos pirkdavau, kai ka iki siol turiu  biggrin.gif

Vienas pigias parduotuvesuždaro, atidaro kitas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 09 15, 15:24)
HM Akropoly tikrai nuvyle, drabuziai pasirode prastos kokybes ir ne paciomis pigiausiomis kainomis, kaip buvo reklamuota. Keista, nes is uzsienio vis ko nors parsivezdavau. 
P.S. o tikrai, kur dingo Terranova? Studiju laikais tikrai nebrangiai is jos pirkdavau, kai ka iki siol turiu  biggrin.gif


Nesidomėjau,kaip buvo reklamuota,bet kainos-viens prie vieno kaip kokioj Italijoj ar Londone.Vaikus šopinu šitoj pardėj,tai atmintinai paauglių garderobą ir jo kainas išmokus biggrin.gif
Kokybė tai kaip kada-yra rūbelių nenunešiojamų,yra ,kurie iškart nusiburbuliuoja
Atsakyti
Gal kas pirkot?

http://www.hm.com/gb...amp;variant=003

http://www.hm.com/gb...amp;variant=003
Atsakyti
skudurynas
Atsakyti
Short jacket

Gal kuri gyvai čiupinėjote? Mane neramina, kad vyrauja nenatūrali sudėtis unsure.gif
4u.gif




Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _aLba_: 01 spalio 2013 - 12:05