Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Ne tik tėvus, bet ir akropoloi administracija bausti jai ištikro leido nepilnamečiams per naktį pasilikti doh.gif
Atsakyti
sveikos. gal kvailas klausimas...bet ar hm parduotuve lietuviska prekiaus internetu? kolkas dar gal tik nepaleista?smile.gif
Atsakyti
Šiandien apsilankiau atidaryme, bet kol kas nieko nepirkau, tik apžiūrėjau, kadangi nesiruošiu stovėti didžiausiose eilėse prie kasų ar matavimosi kabinų. Manau, ateisiu taip kurią dieną, kai bus mažiau žmonių. Kelis drabužėlius nusižiūrėjau, o ir prekių namams skyriuje visai neblogų dalykėlių yra. Bet tikrai nesuprantu tų žmonių, kurie naktis praleido Akropolyje, ir dar nepilnametės... O kas keisčiausia, tėvai išleidžia. Pati užsieny "H&M" niekuomet nesilankiau, taigi ši parduotuvė Lietuvoje man buvo kaip ir naujiena, nors ir buvau apie ją girdėjusi. Tik girdėjau, kad kai kurių drabužių kokybė ne pati geriausia, bet čia jau kaip kam pasiseka... O šiaip manau, kad tai didelis šuolis Lietuvos rinkoje, pastaruoju metu ir "Ikea", ir didelis knygynas atsidarė, o dabar ir "H&M'.
Atsakyti
Ech, pavydziu vilnietems smile.gif
Gal kuri uzmestumet aki i sita svarkeli gyvai ax.gif Ar vertas demesio kazi. Nuotraukoj jis man labai graziai atrodo wub.gif
user posted image
Atsakyti
Buvau vakar vakare. Nesu H&M gerbėja, bet karts nuo karto ką nors užsisakydavau iš UK puslapio. Bet vakarykštis apsilankymas nuvylė (nuoširdžiai stebėjausi ką kiti ten taip matuojasi ir perka biggrin.gif), kažkoks skudurynas pasirodė (išskyrus skyrių namams, ten yra mielų dalykėlių).

Atsakyti
Nesuprantu, kodėl ta H&M taip sureikšminima doh.gif O dar tie paauglių budėjimai prieš atidarymą ir visa masinė psichozė doh.gif Buvau užėjusi, tačiau nieko nepirkau. Nesakau - yra simpatiškai atrodančių apadarų, bet bendras vaizdas primena New Yorker'į, Bershką, Reserved ir kitas panašaus tipo parduotuves. Kas ten KAŽKAS TOKIO nesuprantu unsure.gif Daug metalinių, netikros odos, pigiai atrodančios bižuterijos, maikutės, marškinėliai, tačiau kokybės atžvilgiu kainos per didelės. Na, žodžiu, nieko ypatingo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isyankar: 25 rugpjūčio 2013 - 19:16
As irgi nesuprantu .HM yra viena pigiausiu ir paprasciausiu parduotuviu . Pati lb retai perku HM , net vaikams . Tai, cia tas atidarymas su kostiumais ir vakarinem suknelem ,kazkoks cirkas . Manau, patys Svedai nusijuoke taip pat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2013 08 24, 21:03)
sveikos. gal kvailas klausimas...bet ar hm parduotuve lietuviska prekiaus internetu? kolkas dar gal tik nepaleista?smile.gif


kažkuriam straipsny skaičiau, kad kol kas internetu neprekiaus 4u.gif

aš tai visai džiaugiuosi, kad pas mus atsidarė HM dėl dviejų paprastų priežasčių - bus didesnis pasirinkimas ir prieinama kaina. O dėl kokybės, tai kaip ir visose panašių kainų parduotuvėse- yra kokybiškų rūbų yra ir nelabai, čia jau reikia žiūrėti ir rinktis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2013 08 24, 20:03)
sveikos. gal kvailas klausimas...bet ar hm parduotuve lietuviska prekiaus internetu? kolkas dar gal tik nepaleista?smile.gif


Artimiausiu metu tikrai ne, apskritai H&M daug saliu turi parduotuves, bet mazai kur internetu prekiauja, o ypac tokiose mazose salyse kaip Lietuva mirksiukas.gif

QUOTE(*Mieloji* @ 2013 08 25, 19:12)
Buvau vakar vakare. Nesu H&M gerbėja, bet karts nuo karto ką nors užsisakydavau iš UK puslapio. Bet vakarykštis apsilankymas nuvylė (nuoširdžiai stebėjausi ką kiti ten taip matuojasi ir perka biggrin.gif), kažkoks skudurynas pasirodė (išskyrus skyrių namams, ten yra mielų dalykėlių).


As irgi, didele gerbeja niekada nebuvau, kartais kai ka uzsisakydavau, kartais uzsienyje kazka nusipirkdavau, bet tos lietuviskos psichozes niekada nesuprasiu, nesuprantu del ko ten eiti is proto reikia ax.gif Dziaugiuosi del namu skyriaus, nes ten tikrai neblogu dalykeliu buna ax.gif

QUOTE(Isyankar @ 2013 08 25, 19:15)
Nesuprantu, kodėl ta H&M taip sureikšminima doh.gif O dar tie paauglių budėjimai prieš atidarymą ir visa masinė psichozė doh.gif Buvau užėjusi, tačiau nieko nepirkau. Nesakau - yra simpatiškai atrodančių apadarų, bet bendras vaizdas primena New Yorker'į, Bershką, Reserved ir kitas panašaus tipo parduotuves. Kas ten KAŽKAS TOKIO nesuprantu unsure.gif Daug metalinių, netikros odos, pigiai atrodančios bižuterijos, maikutės, marškinėliai, tačiau kokybės atžvilgiu kainos per didelės. Na, žodžiu, nieko ypatingo schmoll.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Buvau siandien akropoly, galvojau uzeisiu pasizvalgyti, bet tik izengiau, zmoniu pilna-nenorejau ten stumdytis, tai ir isejau. Tik spejau priekyje pakabinta megztuka apziureti, labai paprastutis, bet mielas, 70Lt, bet sintetika, o tokiu visose parduotuvese uz tokia kaina pilna. Dziaugiuosi tik kad gal sudarys konkurencija kitoms drabuziu parduotuvems, o del to islosime mes, pirkejai ax.gif
Atsakyti
Tai kad ne tik H&M su raudonu kilimu ir kostiumais svencia naujos parduotuves atidaryma ir ne tik Lietuvoje. Taip kad svedai tikrai nepasibaisejo, nes tai yra iprasta H&M, nuo Honkongo iki Meksikos taip svenciama biggrin.gif

Gerai, kad atidare ir Lietuvoje, kainos nera uzkeltos, paauglem merginom gerai ir kas megsta greita mada. Kuo daugiau konkurencijos ir pasiulos, tuo geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaia: 26 rugpjūčio 2013 - 10:29
Dėl tos psichozės, tai galima netgi labai klysti. Gal jos net ir nėra, o tik pačių HM piaras ir noras ją sukelti? Ir tie budintys keli vaikai? gal jie buvo nusamdyti ax.gif ir tie straipsniai tokie išankstiniai, man tai labiau kaip HM rinkodara, nei iš tiesų toks totalus pirkėjų pamišimas.


Atsakyti
O tai ko tiem vaikam nebudet ten, vasaros atostogos gi kaip tik biggrin.gif biggrin.gif Juk patys prekybininkai pritrauke siulydami 350lt ir 50lt cekius, tai naturalu, kad zmones susidomejo ir norejo dalyvaut. Man butu 15 metu, jauciu irgi su draugem butumem ejusios biggrin.gif
Atsakyti