Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

merginos HM kelnaiciu dydi jei nesioju 36 dydi, is vokisko HM 36 rinktis ? smile.gif smile.gif
Atsakyti
Niekas nepirkot?

http://www.hm.com/de...A#shopOrigin=SA
Atsakyti
Ziuriu tyla cia mirtina, tai ateinu pasidalint ispudziais apie paskutinius savo pirkinius biggrin.gif
Vis gi nusipirkau sitas "pizamines" kelnes biggrin.gif Su klubais 96cm emiau 10-12 dydi, tai su aukstakulniais atrodo thumbup.gif Ten ant tu manekeniu kur nuotrauka yra, tai man vaizdelis baisokas, nes kelnes is uzpakalio kabo kaip prisi..., o pas mane viskas vietoj ir nera taip susirauksleje. Jei buciau emus 14-16 dydi, tai turbut vaizdelis butu ne koks.
Sitom papigiaiskom kelnytem esu labai patenkinta taip pat. 12 dydis graziai apsitempia. Kadangi turi elastano, tai patogios nesioti.
Dar sijonuka pirkau 12 dydzio. Medziaga svelni, ilgis padorus, galima ir i darba nesioti smile.gif Graziai atrodo thumbup.gif
Na ir labiausiai esu patenkinta siais bateliais. Nesioju 39 dydi, bet siu emiau 6,5 (40) ir neapsirikau. Batukai atrodo kaip nuotraukoj, tokie net sakyciau siek tiek kaip perlamutriniai ir minkstuciai kaip odiniai thumbup.gif

Dar turiu klausimuka. Esu visiskai pasimetus kada dabar papildymai buna? Pas vokiecius tai budavo ketvirtadieni ryte. Noriu pagaut dzinsini svarkiuka. Treciadieni vakare pas vokiecius jis buvo ir isvis daug prekiu buvo, o ketvirtadieni anksti ryte jau nieko nera verysad.gif UK, tai kazkaip isvis netrenku kada ten kas vyksta. Jauciu laimes dalykas pataikysi ar ne ant to papildymo g.gif Gal kas nusimanot biski labiau sitoj vietoj? ax.gif
Noriu toki arba toki svarkiuka pagaut. Ir UK ir DE ziuriu, bet kazkaip vis nepavyksta verysad.gif
Beja, gal kas kokiu komentaru apie siuos svarkelius turit? ax.gif
Atsakyti
Batelių nuorodoje atidaro sijonuką, paredaguokit wink.gif beje, sijonukas labai smagus atrodo

Aš pati laukiu kelių prekių šiuo metu, gavus irgi pakomentuosiu..
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 07 26, 09:35)
Ziuriu tyla cia mirtina, tai ateinu pasidalint ispudziais apie paskutinius savo pirkinius biggrin.gif
Vis gi nusipirkau sitas "pizamines" kelnes biggrin.gif Su klubais 96cm emiau 10-12 dydi, tai su aukstakulniais atrodo thumbup.gif Ten ant tu manekeniu kur nuotrauka yra, tai man vaizdelis baisokas, nes kelnes is uzpakalio kabo kaip prisi..., o pas mane viskas vietoj ir nera taip susirauksleje. Jei buciau emus 14-16 dydi, tai turbut vaizdelis butu ne koks.
Sitom papigiaiskom kelnytem esu labai patenkinta taip pat. 12 dydis graziai apsitempia. Kadangi turi elastano, tai patogios nesioti.
Dar sijonuka pirkau 12 dydzio. Medziaga svelni, ilgis padorus, galima ir i darba nesioti smile.gif Graziai atrodo thumbup.gif
Na ir labiausiai esu patenkinta siais bateliais. Nesioju 39 dydi, bet siu emiau 6,5 (40) ir neapsirikau. Batukai atrodo kaip nuotraukoj, tokie net sakyciau siek tiek kaip perlamutriniai ir minkstuciai kaip odiniai thumbup.gif

Dar turiu klausimuka. Esu visiskai pasimetus kada dabar papildymai buna? Pas vokiecius tai budavo ketvirtadieni ryte. Noriu pagaut dzinsini svarkiuka. Treciadieni vakare pas vokiecius jis buvo ir isvis daug prekiu buvo, o ketvirtadieni anksti ryte jau nieko nera verysad.gif UK, tai kazkaip isvis netrenku kada ten kas vyksta. Jauciu laimes dalykas pataikysi ar ne ant to papildymo g.gif Gal kas nusimanot biski labiau sitoj vietoj? ax.gif
Noriu toki arba toki svarkiuka pagaut. Ir UK ir DE ziuriu, bet kazkaip vis nepavyksta verysad.gif
Beja, gal kas kokiu komentaru apie siuos svarkelius turit? ax.gif


Nebeleidzia taisyt zinutes. Va, bateliu nuoroda
Atsakyti
Vyrams, bet gal pravers biggrin.gif

Dydis XL. Sudetis: 100proc.polisteris; turi tinklini pamusala. Plotis per juosmeni 50,5cm; ilgis apie 42cm, matuojant is sono. Spalvos atitinka internetine foto.
Maciau pardavime dar yra kitu spalvu, tad gal kam pagelbes ismatavimai.

http://www.hm.com/gb...article=06011-B

user posted image
Atsakyti
Merginos, rugpjūčio 24d. atsidaro pirmoji parduotuvė - Vilniaus Akropolyje.

Ar ketinate dalyvauti atidaryme, galbūt jau net kažką nusižiūrėjote nusipirkt? O gal priešingai, nuo šiol "vengsite" šito brando - neva visos ir taip vienodos vaikščios?

Smalsu išgirsti Jūsų pamąstymus rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmiesiems eilėje žada duoti dovanų korteles apsipirkimui bigsmile.gif bet jaučiu ten visi per galvas versis biggrin.gif
Atsakyti
Įtariu, kad jau nuo pat ankstyvo ryto minios būriuosis.. biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra norinčių į eilę? blink.gif biggrin.gif
http://www.15min.lt/...lyje-663-363347
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 08 23, 13:48)


netokia ir didelė ta eilė biggrin.gif

11 -etė viena akropolyje per nakti? doh.gif nieko sau tėvai...
Atsakyti
QUOTE(NePastebima @ 2013 08 23, 13:16)
netokia ir didelė ta eilė  biggrin.gif

11 -etė viena akropolyje per nakti?  doh.gif nieko sau tėvai...

Gal dukra ir tėčiui marškinius, mamai suknelę paims už laimėtą čekį biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti