Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(ginciucha @ 2014 10 16, 11:12)
Kaip nesiojasi ir kokia kokybe H&M dzinsu? g.gif

Turiu šviesiai mėlynus slim, bet nesu patenkinta, nes ties keliais pabluko, išsinešiojo ir dar siūliukai pradėjo lįsti g.gif. Nors dabar kitus pilkus kasdienai nusižiūrėjau - lyg ir kokybiškesni atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 29 spalio 2014 - 15:01
sveikos,

gal yra žinančių, kaip prisijungti prie www.hm.com/gb . prisiregistravau lyg ir viskas tvarkoj buvo, gavau į el. paštą žinutę, bet kai pabandžiau sekantį kartą prisijungti man nepripažįsta nei prisijungimo vardo nei slaptažodžio. Jį bandžiau keisti gal 5 kartus ir vis netinka ir netinka, kur paslaptis, gal kuri žinot? ;/ Būčiau dėkinga, už bet kokį atsakymą 4u.gif
Atsakyti
HELP koki dydi imti HM batu jei nesioju 38?
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 12 05, 18:13)
HELP koki dydi imti HM batu jei nesioju 38?

o kokiame ieškote UK ar USA?
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 12 05, 18:13)
HELP koki dydi imti HM batu jei nesioju 38?


As nesioju 39-40, 40 dazniausiai, 39 LABAI retai tinka. H&M imu 6.5.
Tai jums pagal viska 5 turetu tikti.
As kalbu apie H&M UK smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 06 gruodžio 2014 - 13:14
Gal galite pasakyt is kurio online puslapio siuncia i Lietuva, vokiskai nemoku smile.gif Vilnius toloka man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niukyte @ 2015 01 12, 16:49)
Gal galite pasakyt is kurio online puslapio siuncia i Lietuva, vokiskai nemoku smile.gif Vilnius toloka man  ax.gif


Man atrodo UK.
Atsakyti
Sveikos merginos, labai reikia pagalbos/patarimo 4u.gif Noriu iš UK pirkti šiuos Slim džinsus http://www.hm.com/gb...amp;variant=287 bet esu pasimetusi dėl dydžio. Su ilgiu viskas aišku, reikia S/M dydžio, bet čia galima rinktis iš 26,27 ar 28. Dvejoju ar imti 27 ar 28 d. ...Kažkas patarė konvertuoti iš colių ir dauginti iš 2,54, bet man aiškumo nepriduoda vistiek. Nesinori, kad siūlės braškėtų, bet nenoriu ir kad būtų laisvi. Įdomu ar jie pakankamai tamprūs ar vos tempiasi? Gal kuri turit kažką panašaus ir galit pakonsultuoti??? Būčiau be galo dėkinga friends.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra turinčių šiuos miegojimo naktinukus? įdomu ar atitinka dydį ir koks realus jų ilgis ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 20 vasario 2015 - 21:26
QUOTE(Avocado @ 2015 02 20, 21:22)
Sveikos, gal yra turinčių šiuos miegojimo naktinukus? įdomu ar atitinka dydį ir koks realus jų ilgis ax.gif

user posted image


Sveika, yra turinčių biggrin.gif Dydis, mano nuomone, atitinka. Mano M dydžio ilgis nuo pat viršaus iki apačios, matuojant ties ilgiausia vieta- 85cm.

Kaip supratau pirksite internetu, realiai nemačiusi? Gal parašysiu ką aš apie juos manau biggrin.gif Audinys- viskozė. Maloni švelni sintetika. Kadangi jie laisvi ir nemažas iškirpimas ties pažastimis, tai visai smagūs, nors ir būdami sintetiniai. Audinys labai labai plonas ir persimato biggrin.gif Kai nusipirkau bandžiau per dvigubą žiūrėt tv ir šiek tiek matėsi, o per viengubą- išvis puikiai galima TV matyt ką rodo lotuliukas.gif Jei į svečius ar ligoninę tai nemanau kad tinkami.
Aš pirkau per akciją su 25proc. nuolaida. Už pilną kainą nepirkčiau.

Sweet dreams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 02 20, 23:07)
Kaip supratau pirksite internetu, realiai nemačiusi? Gal parašysiu ką aš apie juos manau biggrin.gif  Audinys- viskozė. Maloni švelni sintetika. Kadangi jie laisvi ir nemažas iškirpimas ties pažastimis, tai visai smagūs, nors ir būdami sintetiniai.

Viskoze nera sintetika.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 02 21, 01:07)
Sweet dreams mirksiukas.gif


Taip išsamiai nesitikėjau thumbup.gif Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti