Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Merginos, gal kuri patarsite? Mano batu dydis eu 39-40, tai flip flopu reiktu imti 6.5-7.5 ar vis del to uzteks 5-6? aciu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Gal kuri patarsit,noriu juodų džinsų,kažin kokį dydį imt su 88 cm per klubus?

http://www.hm.com/gb...article=00983-A
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2014 07 02, 14:38)
Merginos, gal kuri patarsite? Mano batu dydis eu 39-40, tai flip flopu reiktu imti 6.5-7.5 ar vis del to uzteks 5-6? aciu  4u.gif

user posted image


Aš sau imčiau 6,5 g.gif , nes tokį pat dydį nešioju....
Atsakyti
Sveikos,

Norėjau pasiteirauti, gal kuri atkreipėte dėmesį ar skiriasi HM kokybė lietuvos parduotuvėse ir siunčiantis internetu? nes teko apsilankyti Vilniuje, tai daugelio rūbų kokybė itin prasta... Kelnės išsitampė jau po pirmo skalbimo, megztukas irgi baigia nusinešioti... Tai ir įdomu, ar čia pas mus tik taip ar jau ir siunčiantis internetu tikėtis skudurėlių? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2014 10 08, 16:35)


LT sioj parduotuvej nebuvus, bet tiek JAV, tiek matytu Europos parduotuviu rubai tokie pat. Rubeliai nebrangus ir pati ideja tokia, kad neilgalaikiai jie, tai dauguma ir nekaip nesiojasi. Turiu keleta puikiu rubeliu is HM, kur virs 4 metu daznai nesioju ir bukle tobula, bet daugkas nelaiko ilgai, o kai kas ir po keliu uzsidejimu nusidevi kaip kelis metus tampant.

Trend linija kiek brangesne, bet ten jau ir kokybe geresne paprastai. Dar ofisiniu rubeliu daznai gera kokybe, o visa kita kaip papuls.
Atsakyti
Negaliu palyginti su online, bet UK kokybe irgi prasta, nemanau, kad kitur ar kitaip siutu rubus, skirtus butent online pardavimui, todel tikeciausi tokiu pat prekiu.
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2014 10 08, 16:35)
Sveikos,

Norėjau pasiteirauti, gal kuri atkreipėte dėmesį ar skiriasi HM kokybė lietuvos parduotuvėse ir siunčiantis internetu? nes teko apsilankyti Vilniuje, tai daugelio rūbų kokybė itin prasta... Kelnės išsitampė jau po pirmo skalbimo, megztukas irgi baigia nusinešioti... Tai ir įdomu, ar čia pas mus tik taip ar jau ir siunčiantis internetu tikėtis skudurėlių? doh.gif

Taip galit teigti tik tada, jei turėtumėt identiškus rūbus iš online parduotuvės ir iš LT parduotuvės. Esu tikra, kad ne.
Man ir iš parsisųstų, ir iš Lietuvoj pirktų visko pasitaikę yra. Kokybiškiausi yra vaikiški - nė vienas nenutįso ir pan, o vat su suaugusiems, tai visko buvo.
Atsakyti
Kaip nesiojasi ir kokia kokybe H&M dzinsu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 10 08, 17:29)

Trend linija kiek brangesne, bet ten jau ir kokybe geresne paprastai. Dar ofisiniu rubeliu daznai gera kokybe, o visa kita kaip papuls.

drinks_cheers.gif , turiu nemažai švarkų iš HM tai man nešiojasi puikiai, nėra prasčiau už kitų firmų rūbus.
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 10 16, 10:12)
Kaip nesiojasi ir kokia kokybe H&M dzinsu? g.gif


Esu turejus tuos, kur iprastine kaina $10, pigiausi cia ju - nesiojosi taip puikiai, kad antrus tokius pat isigijau. thumbup.gif Bet po to kai ieskojau dzinsiuku, tai po $10 jau tokiu neradau arba nepatogus buvo (pvz itin zemas liemuo). Esu turejus ir brangesnius (gal $40), tai irgi geri buvo.

Nors man labiau patinka American Eagle dzinsai, o ir del ilgio paprasciau, nes man 'short' reikia smile.gif
Atsakyti
O gal galit patarti kur dar ieskoti paplesytu dzinsiuku,?Zaroj buna graziu dar...neissirenku... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 10 16, 09:12)
Kaip nesiojasi ir kokia kokybe H&M dzinsu? g.gif


Aš pirmus jų džinsus turiu, tai labai patenkinta, patogūs, nenusiskalbia, neišsitampo thumbup.gif
Atsakyti