Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 17, 19:27)
Na bet jos ir ideja tokia, kad silta ir super plona, susipakuojama i maiseli. Gi ne saltiems orams skirta. Bent saviske labai patenkinta, nes esu pernai ziurejus Michael kors ir kitu firmu tokias striukytes, apart firmos nieko ispudingesnio nera, o kaina triguba ar dar didesne....


na, kai žinai, ką perki, gal ir tinka tokia kaina, bet jei nepačiupinėjus tokią gaučiau internetu pirkdama už tokią kainą, tai labai nusivilčiau, nes ne to iš tokiso striukės tikėčiaus smile.gif čia kas ko tikisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 10 19, 22:08)
na, kai žinai, ką perki, gal ir tinka tokia kaina, bet jei nepačiupinėjus tokią gaučiau internetu pirkdama už tokią kainą, tai labai nusivilčiau, nes ne to iš tokiso striukės tikėčiaus  smile.gif čia kas ko tikisi  biggrin.gif

tai, kad ir internetu, nečiupinėjus, vos užmetus akį, matosi, kokia ta striukė, plius parašyta, kad lightweight.
Atsakyti
kaip šitas paltukas? gal kas pirkotės? Vėpsau į jį ir nežinau ar verta griebt?
user posted image
Atsakyti
Gal yra atsiliepiu apie si egztuka? ar rastas kiauras, ar svieciasi is apacios? kaip su dydziais?

http://www.hm.com/lt...article=17007-C
Atsakyti
Jau vien iš nuotraukos matosi,kad jis šiek tiek permatomas. O dydžiai, bent man, puikiai atitinka.
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 10 21, 14:13)
Gal yra atsiliepiu apie si egztuka? ar rastas kiauras, ar svieciasi is apacios? kaip su dydziais?

http://www.hm.com/lt...article=17007-C


galkuri turit ir galetumet placiau pakomentuoti smile.gif ar labai svieciasi, ar reikia vilktis kazka po apacia? kaip nesiojasi?
isvaizda man jo labai patinka wub.gif o Lietuvos HM yra?
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 10 21, 14:03)
galkuri turit ir galetumet placiau pakomentuoti smile.gif  ar labai svieciasi, ar reikia vilktis kazka po apacia? kaip nesiojasi?
isvaizda man jo labai patinka  wub.gif  o Lietuvos HM yra?


man tai jo sudėtis nepatinka, akrilo daug, nusiburbuliuos greit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 10 21, 16:22)
man tai jo sudėtis nepatinka, akrilo daug, nusiburbuliuos greit  4u.gif


Va sudetis ir man labai nepatinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lidusia @ 2013 10 20, 22:38)
kaip šitas paltukas? gal kas pirkotės? Vėpsau į jį ir nežinau ar verta griebt?


man asmeniškai nelabai patiko, pigokai atrodo realiai. Aš nepirkčiau, bet apsivilkus nebuvau, gal ant žmogaus ir kitaip žiūrėtųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 21 spalio 2013 - 20:10
QUOTE(baste @ 2013 10 21, 14:03)
isvaizda man jo labai patinka  wub.gif  o Lietuvos HM yra?
yra. gyvai dar pigiau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 10 22, 09:03)
yra. gyvai dar pigiau atrodo.


supratau, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 10 21, 16:22)
man tai jo sudėtis nepatinka, akrilo daug, nusiburbuliuos greit  4u.gif

Pritariu dėl akrilo ax.gif


Atsakyti