Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

Laabadienis- darbadienis... smile.gif
nu jooooo lilget, ne kas tada.... jei imnaoma, imk koki nedarbinguma 2 savaitem... ?... pratempsi, gal rasi darbeli.. vis 40 proc. nei nieko.. jei tik iseina...
Vakar buvom Palabgos atidaryme - nu ziauriai patiko atidarymas, tiksliau patiko gera kompanija ir ferverkai, tikrai grazus gerverkai buvo... neraliai, sazine baigia uzgrauzt, kad vaikau neemiau, bet... reikia man paiilset...
Daiber sutinku, man irgi gaila Elenos ir sunku, net nesuprantu tokiu zmoniu, zinau, kad serga, bet nedaeina..
Atsakyti
Sveikutes.
Lilget 4u.gif Daryk taip kaip atrodo tau geriausia. Taupyk sveikata ir nervus.
Buvom ir mes vakar Palangoj, papludimyje pabuvom nepilna valandziuke ir lietus uzklupo, puskelej iki masinos nustojo, ejom pasivaiksciot po basanaviciu, tetis zvejojo ant tilto, tai puskelej vel lietaus gavom doh.gif Paskui dar viena doze... Fejerverku nelaukem, apie 19val traukem namo.
Atsakyti
Labas rytas, aš jau po Danieliaus gimimo turėjau psichologinių prolemų, nesikriepiau pagalbos ir viskas baigės antru nėštumu, jai ir toliau taip vėl vaistų gali prireikti g.gif Šianakt Elena atejo pas mane miegoti, gal ne viskas taip blogai su ja smile.gif
Atsakyti
Viktorija dabar 2 sav atostogu, jei gryzusi iseisiu tai eisiu i birza,ten moket turetu apie 600 tas pats kas 40proc nuo mano algos biggrin.gif o darbe prieit prie pykciu nesinori, vistik gali dar prireikt bendraut su jais, niekada negali zinot 4u.gif

Beja pasigirsiu, ziauriai uzsikabinau ant jogos, vaikstau sporto klube, dabar eisiu ieskot internete, kaifuoju, matyt atitinka tai mano dabartine busena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 05 20, 08:51)
Viktorija dabar 2 sav atostogu, jei gryzusi iseisiu tai eisiu i birza,ten moket turetu apie 600 tas pats kas 40proc nuo mano algos  biggrin.gif  o darbe prieit prie pykciu nesinori, vistik gali dar prireikt bendraut su jais, niekada negali zinot  4u.gif

Beja pasigirsiu, ziauriai uzsikabinau ant jogos, vaikstau sporto klube, dabar eisiu ieskot internete, kaifuoju, matyt atitinka tai mano dabartine busena  wub.gif

nu nu kas ten nor streso 4u.gif po to atsigauti brangiau kainuoja, nei kad uzdirbti... svarbiausia kad rastum toki darba nu kuris atitiktu visus visus poreikius... smile.gif
Sportas belekoks jega... atsipalaiduoji, issikrauni.... drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 20, 07:42)
Labas rytas, aš jau po Danieliaus gimimo turėjau psichologinių prolemų, nesikriepiau pagalbos ir viskas baigės antru nėštumu, jai ir toliau taip vėl vaistų gali prireikti g.gif  Šianakt Elena atejo pas mane miegoti, gal ne viskas taip blogai su ja[COLOR=fuchsia] smile.gif

su ja ir apskritai su vaikais viskas yra gerai, tik ne viskas yra gerai su mumis, suaugusiais.... smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Viktorija 4u.gif gerai,kad sekmingos maudynes tavo mazajai, net siurpas perbego,kai paskaiciau ......
Atsakyti
PAsijoginau 30 min, kaifas, groja relaksasine muzika,ramybe valdo, nors viduje ir nevisai ramu blush2.gif
Kas ka siandien suplanave bigsmile.gif

Arnas koks islepes, nupirkau vakar naujas kojines, iseigai, tai spekit ar jis ju neuzsimove i darzeli, skandalas kad kitu nesides doh.gif
Atsakyti
Maniskis be kojiniu isejo i darza, mat i basutes nereik smile.gif
Mano relaksas kol maza miega, o jau miega kokia valanda ant ranku, ir nesiruosia dar bust doh.gif
pietum ugstyniu sriuba - vakarui dar nezinau kas bus - kogero salotos smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
Atsakyti
Aš jau nuo 6. Elena prižadino. Nuvedžiau Danielių į darželį. Lyja... žadėjau su dviračiu pasivažinėti smile.gif
Atsakyti
As su puske i joga varysiu po to i baseina 4u.gif
Atsakyti