Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

Sveikutės smile.gif

kokia foto wub.gif
Atsakyti
Laba ,
Nuo pirmadienio netiketai einu 2 sav atostogu, per jas apsispresiu ar liksiu darbe ar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saline @ 2013 05 16, 23:00)
sveikutes 4u.gif 
  Milda baik tu cia... 4u.gif  tau reik atostogu manau, pailsetum ir gal viskas susitvarkytu gal  smile.gif


Ka baigti, bučiau paklausius mamos nedaryti antro vaiko ar pasidarius valymą būčiau dabar laimingesnė. O dabar abu vaikai apleisti, aš emociškai palūžus, dzin man ant jų, verkiu po 10 kart per dieną, gydytojai, psichiatrai jau man nieko nepadeda. Jei ne vyras ir mano mama, čia nieko nebūtų.
Atsakyti
Milda,

iš pat pradžių,kai parašei savo situaciją,tai man net negera pasidarė paskaičius,kelias dienas net nekaip jaučiausi,jaudinausi dėl tavęs.
Bet žinai dabar,nepyk už mano nuomonę, bet jau bloga darosi skaitant tavo kliedesius,tu po galais susiimk,TIKRAI GALI,grąžinkis,puoškis vien jau dėl savęs,būk graži savo vyrui,gera mama savo vaikučiams wub.gif
arba
kaip ir iki šiol skalambink tuos baisius žodžius apie...,bet pagalvok,ką tu tuo pasieksi??????? tik susigadinsi sau sveikatą dar labiau...,o praeities vistiek jau nebepakeisi...
Atsakyti
Min, tu nezinai kaip jautiesi, kai du kartus gulejus psichiatrinej ligoninej, antidepresantai, ramintantys, migdomieji, dar šiek tiek psichoterapija padeda. Ir kai nėra jėgų nieko daryti ir kai NIEKAS nebedžiugina.
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 17, 14:51)
Min, tu nezinai kaip jautiesi, kai du kartus gulejus psichiatrinej ligoninej, antidepresantai, ramintantys, migdomieji, dar šiek tiek psichoterapija padeda. Ir kai nėra jėgų nieko daryti ir kai NIEKAS nebedžiugina.

Bet vistiek išeitis yra,nes ji visada yra!!!
Atsakyti
Milda kas butu jeigu butu, bet yra kaip yra....
Jei vaikai dzin tai atiduok mamai ,uosvei,i vaiku namus, jei darbas jauti ,kad bus persunkus tai ieskokis kito, kad ir i maxima eik dirbt, nusikalsi ten taip per 4 darbo dienas, kad neturesi kada verkslent ir i galva kist kvailas mintis....
Aisku kai istisai sedi viena namie, ir galvoji kokia tu nelaiminga,kad vaiku perdaug, kad stogas ciuozia,kad butu viskas kitaip nei,kad yra tai cia nenuostabu,kad jis tikrai ciuozia... Neplauk pasroviui, neleisk sau galutinai isprotet, kabinkis i gyvenima,juk jauna esi.....
Taves dabar taip reikia vaikam.....

Galit akmenim uzmetyt....bet kaip galvoju taip issireiskiau cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 17, 13:51)
antidepresantai, ramintantys, migdomieji, dar šiek tiek psichoterapija padeda. Ir kai nėra jėgų nieko daryti ir kai NIEKAS nebedžiugina.

Is kur tau bus jegu, kai sitiek vaistu naudoji....
Atsakyti
nu pasideginom, nieko daug neidegiau, bet fainiai...
aaa ivyki apturejom, apsistojom prie pat juros, vaikai mano bimbineja prie juros, begasi nuo bangytes, nu mazytes, zaidzia, drauge trina man nugara, as atsisukus i saule, vaiku nematau... tik girdziu moteris saukia, vaikas skesta, vaikas.... tik su drauge atsisukom, o Meta iki bambus krenta i vandeni, stotis megina ir dar kart krito, galva buvo po vandeniu, as kol atsisukau, ziuriu drauge jau i vandeni traukia Meta uz ciuprynos.... ppz, per kuna nuejo tooooks drebulys, griebiau vaika, pasisodinau, greit nurengiam, apkolojom, kad susiltu... unsure.gif o Dievuleliau pamaniau, akimirka viena kita, trys gurksniai vandens ir ppz.... Nei Leja nieko nesake, net negirdejau kaip ji ten atsidure, o Meta aisku nieko nesake, megino kapanoti, stotis.. vienu zodziu, siaubas... kol nusiraminau... o viskas vyko mazdaug 10 sekundziu laike... po to jau is akiu nepaleidau... apturejau nuotykiu, bet Meta nrpigere, nei kosijo, kaip kad buna, kai itrauki vandens... ana net neisisgando... po to vel ejo prie juros, po to atsigule ant smelio ir vaidina, kad plaukia, maskatuoja rankomis tarsi varlyte plauktu.. Draugei ir Metai teko atidaryti maudymosi sezona, o temp. vandens koks 15 C max....
QUOTE(lilget @ 2013 05 17, 13:24)
Laba ,
Nuo pirmadienio netiketai einu 2 sav atostogu, per jas apsispresiu ar liksiu darbe ar ne  blush2.gif

o kodel netiketai eini? Darbdavys siulo pamastyti ar tau dirbti?,... ar cia pati, kas nutiko?
O Mildai tai liga, ir kuo daugiau mastys, tuo blogiau bus, apskritai jei zmogus turejo stipria psichilogine liga, gere stiprius vaistus ivairius, kazin ar isvis atsistatys ta sveikata... tokia cia ta dalis, gyvenimas, realybe kaip pasakyti... dazniausiai atsistato kol vaistai veikia, arba pragulejus 1-3 men. gali namuose su minimaliais vaistais isbuti 6-12 men. po to vel pradeda smegenys ciuozti.... Pasveikti isties yra labai sunku... mano teta serga pykcio depresija jei galima taip sakyt, jauciu po truputi pyksta, pyksta... po uzsidaro... kol i ligonine isveza.. po ligonines, vel kitaip lyg geriau.... bet tai tik laiko klausimas, kiek ilgai... Aisku, NUOSIRDIZIAI linkiu Mildai pasveikti, vartototi vaistus, stengtis nemastyti pesimistiskai, blogai... gal nebutu, tokia laiminga kaip kad atrodo, jei nebutu antro vaiko.. galbut butu tokia situacija,kad megina, ir nesigauna, nervai ir t.t.... Tas mastymas, kaip butu, jeigu butu isveda is proto... tiesiog geriausia nemastyti kaip butu, ziureti i situacija siandien, ryt, si menesi.. visad galvoti, kad yra labai gerai, dziaugtis vaikais, mastyti apie tai koki malonuma, dziugesi teikia vaikai, kaip tave prajuokina.. mastyti apie tuoz zmnes, kurie negali tureti vaiku ir lyginti save, kad esi laiminga, kad turi vaiku, kad jie teikia dziaugsmo, kad tau patinka jais rupintis, valgyti ledus, buti kartais su jais tokia pat nerupestinga kaip jie.. kad su jais gali guleti ant zoles ir ziureti i ddangu, kad ismokti dziaugtais paorastais dalykais, ko dazniausiai suauge zmones nebemoka to daryti... smile.gif
Atsakyti
Aš truputi perdedu, tuos vaistus aš gėriau žiemą, dabar geriu tik raminamąsias arbatas nervams tris kartus. Miegu gerai, jei niekas nepažadina nakti, jei pažadina ir negaliu užmigti imu tabletę. Tik jaučiu, kad depresija nesitraukia, kad ir šį ryt apsiverkiau, kai pagalvojau, kad reikės eiti į darbą liepos 18. Tiesiog ankšiau aš turėjau labai gerą, nerūpestingą gyvenimą, o dabar per daug rūpesčiu, sunku.
Atsakyti
Sveikos
Man jau Mildos postus baisu skaityti................Duok aš tau užauginsiu tavo gražuolę Elenę, man jos lanbai gaila, kai paklausai kaip kalbi......tikiuosi kad ji kažkada bus tavo didžiausia paguoda.
O depresija sunki liga turiu keletą artimų žmonių kurie serga šia liga. Bet aš vistiek jų nesuprantu. blush2.gif O man tai turbūt ta pykčio ar agresijos depresija nes irgi nelabai kartais su savim susitvarkau.
Praleidom parą ligoninėj, Urtė vėl vėmė tolaiu nei matyt doh.gif Kas su mano tuo vaiku darosi iš kur ji tuos virusus žarnyno traukia doh.gif
Uoj, Viktorija išsivaizduoju kaip išsigandai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Viktorija kaip gerai kad viskas gerai baigesi 4u.gif

Del darbo tai pakele reikalavimus ir as nenoriu tu reikalavimu vykdyt, nes jie igyvendinami teoriskai, o ne praktiskai, bet direktorei tai jei pasakau, ji ziuri i mane didelem akim ir sako taiimanoma, o visi aplink pakraupe doh.gif kam man kankintis, visi aplinkoj mane palaiko, finansiskai bus labai sunku, bet man sveikata brangesne, nes esu panasioj situacijoj kaip milda tik savo gyvenimo tikrai neviesinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 05 19, 09:29)
Viktorija kaip gerai kad viskas gerai baigesi  4u.gif

Del darbo tai pakele reikalavimus ir as nenoriu tu reikalavimu vykdyt, nes jie igyvendinami teoriskai, o ne praktiskai, bet direktorei tai jei pasakau, ji ziuri i mane didelem akim ir sako taiimanoma, o visi aplink pakraupe  doh.gif  kam man kankintis, visi aplinkoj mane palaiko, finansiskai bus labai sunku, bet man sveikata brangesne, nes esu panasioj situacijoj kaip milda tik savo gyvenimo tikrai neviesinsiu 4u.gif

Lilget, linkiu, kad viskas išsisprestų tavo naudai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti