Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 13, 11:13)
Nebūčiau norėjus, man per sunku du vaikai. Mama dar buvo sakius tik nedarykit antro vaiko, taip nedrąsiai ir tyliai, o aš nepklausiau...

Be antro ir nebutum suzinojus ,kad sunku....
Tikiuosi, kad viso to nepasakosi savo mergytei kai paaugs....
Atsakyti
QUOTE(v-inga @ 2013 05 13, 13:15)
Be antro ir nebutum suzinojus ,kad sunku....
Tikiuosi, kad viso to nepasakosi savo mergytei kai paaugs....


Nepasakosiu, vistiek ji prie tėvo labiau prisirišus.
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 13, 12:37)
Nepasakosiu, vistiek ji prie tėvo labiau prisirišus.

ai Milda nepradek svaigt doh.gif ppz noriu, nenoriu, kas butu, jeigu butu... ogi situacija tokia ir nekitokia, imi ir dirbi, ne viena esi ir nezliumbk, susiimk, moterie, blyyyyn cool.gif
labas rytas... smile.gif
Atsakyti
Sveikos,mergikės smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 13, 11:58)
Aš gailiuosi, kad nepasidariau aborto, dar viską buvo pataisyti. Vat.

sveikos 4u.gif
skaiiau ir nesusilaikiau...
ką tu būtum abortu pataisius? būtum vėliau tik gailėjusis, kad nužudei savo mergaitę.
aš pati galvoju, kad galėjo G būt iš dvynių, jau būtų du vaikai, ir abiems 4-ti metai bigsmile.gif
ir turbūt visą gyvenimą būsiu dėkinga mamai, nes po vestuvių ji vis: "statykit lovytę, statykit kambaryje lovytę". pati turbūt nebūčiau prisiruošus iki šiol blush2.gif
o geriausia terapija man būna, kai savaitgaliais palieku vaiką mamai blush2.gif ir važiuoju šeštadienį į biblioteką geram pusdieniui
Atsakyti
Labas rytas,

Nuovargis ir depresija yra visiškai skirtingi dalykai, bet tos kurios nesirgo šia liga matyt sunkiai supras ką išgyvena žmonės kuriems tenka gydytis nuo to ir įdėt daug pastangų ir priekaištai čia nelabai į temą 4u.gif
Atsakyti
Bet jei tik tai ir temastys, tai vel gi ta depresija gilina.... tada reikia gerti vaistus psichotropinius, kurie slopina zmogaus aktyvuma, tada nebemastys, o miegos... as pati sau depresija galeciau isivaryt jei visalaik mastyciau, kaip blogai, kaip sunku, is ko gyvensim, kaip ci abus, kaip nebus...
labadienis...
tuscia isvis... kasmet tustesi ir issilakstysim kas kur... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2013 05 15, 14:45)
Bet jei tik tai ir temastys, tai vel gi ta depresija gilina.... tada reikia gerti vaistus psichotropinius, kurie slopina zmogaus aktyvuma, tada nebemastys, o miegos... as pati sau depresija galeciau isivaryt jei visalaik mastyciau, kaip blogai, kaip sunku, is ko gyvensim, kaip ci abus, kaip nebus...
labadienis...
tuscia isvis... kasmet tustesi ir issilakstysim kas kur..rolleyes.gif

drinks_cheers.gif

I tema nieks nekalba, o kas ne i tema varo ,tai ner apie ka pasireikst smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo v-inga: 16 gegužės 2013 - 13:00
sveikutes 4u.gif
Milda baik tu cia... 4u.gif tau reik atostogu manau, pailsetum ir gal viskas susitvarkytu gal smile.gif
Atsakyti
labas rytas, kokia siandien vasariska diena... mausim iki papludymio su drauge... bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 17 gegužės 2013 - 07:04
QUOTE(Viktorija1986 @ 2013 05 17, 07:57)
labas rytas, kokia siandien vasariska diena... mausim iki papludymio su drauge...  bigsmile.gif
user posted image

laba ryta. Kaip fainiai bigsmile.gif thumbup.gif
As vakar su pora mamyciu prie ezero vaiku aikstelej pasedejau, tai siandien pecius turiu ajajai kokius skanius... biggrin.gif
Atsakyti