Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

Sveikutes
Mes kolkas laikomes, nesergam ir i darzeli keliaujam... Daugiau kaip ir po senovei viskas, isitaisiau teises, nebegaliu nevaziuot doh.gif
As tik pamaciau kvietima, kazkodel iskart apie Lilget ir pagalvojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurratike @ 2013 09 14, 18:17)
Sveikutes
Mes kolkas laikomes, nesergam ir i darzeli keliaujam... Daugiau kaip ir po senovei viskas, isitaisiau teises, nebegaliu nevaziuot  doh.gif
As tik pamaciau kvietima, kazkodel iskart apie Lilget ir pagalvojau  ax.gif


daiber gal praleido kad as tuo ketinu uzsiimt 4u.gif

kaip smagu teises bigsmile.gif vaitruok vairuok, igudziai daug duoda thumbup.gif

saunuolis Justas kad neserga, na Arnas irgi laikos, nors dar vis pakoso, labiausiai ryte, o diena tik pakrinksi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 09 14, 18:27)
daiber gal praleido kad as tuo ketinu uzsiimt  4u.gif

kaip smagu teises  bigsmile.gif  vaitruok vairuok, igudziai daug duoda  thumbup.gif

saunuolis Justas kad neserga, na Arnas irgi laikos, nors dar vis pakoso, labiausiai ryte, o diena tik pakrinksi  ax.gif

dingo jau visos baimes smile.gif
Mes iskart va neisejom i darza, ir dziaugiuos, kad su ta slogyte neleidau kelias dienas, nes neisisirgo.
Atsakyti
Labas,

Na kaip vaikuciu sveikatos bigsmile.gif Arnas siandien mazai visai koso wub.gif pasidarem 5 masazus, tai dziaugiuosi labai, vakar masazo metu uzmigo jis doh.gif lotuliukas.gif

Krc kaip finansiskai sunku, viska isleidziu nagu priemonems, o kol kas nieko neuzdirbo, jau mane siaubas visiskas ima unsure.gif

Kas cia dar naujo g.gif turbut nieko blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su tais finansais turbut visiems tas pats. Issileidzia jie super greit, ypac kai reikia kazka pirkt...
Vaziuosim pas drauges mama saslyku kept, grizo savaitgaliui is Kauno, tai susitikt labai norejos, tik galvojom oras bus palankesnis ax.gif
Papildyta:
Lilget galiu tau klausimeli? biggrin.gif Kas geriau ilgalaikis gelinis lakavimas ar gelio uzdejimas ? smile.gif Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurratike: 15 rugsėjo 2013 - 11:23
QUOTE(jurratike @ 2013 09 15, 12:23)
Su tais finansais turbut visiems tas pats. Issileidzia jie super greit, ypac kai reikia kazka pirkt...
Vaziuosim pas drauges mama saslyku kept, grizo savaitgaliui is Kauno, tai susitikt labai norejos, tik galvojom oras bus palankesnis ax.gif
Papildyta:
Lilget galiu tau klausimeli? biggrin.gif Kas geriau ilgalaikis gelinis lakavimas ar gelio uzdejimas ? smile.gif Aciu  mirksiukas.gif


Jei klausi apie gelini priauginima ir gelini lakavima, tai pasakysiu tik tiek kad gelinis lakavimas taip nekenkia nagui kaip priauginimas, nors jei noris kokiam menesiui ilgu naguciu tai galima. Nezinau ar atsakiau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif pas mus ramus savaidgalis, vakar buvom iki mano tevu nuleke, siandien tinginiaujam namuose, reiktu eiti nagucius persilakuot ax.gif o lilget pas taves kainos labai mazos bigsmile.gif gyvenciau Vilniui tikrai buciau tavo kliente mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 09 15, 13:37)
Jei klausi apie gelini priauginima ir gelini lakavima, tai pasakysiu tik tiek kad gelinis lakavimas taip nekenkia nagui kaip priauginimas, nors jei noris kokiam menesiui ilgu naguciu tai galima. Nezinau ar atsakiau  4u.gif

Ilgalaiki lakavima jau esu bandzius, bet dabar sugalvojau, ne prisiaugint, o uzdet ant naturalaus nago geli ax.gif Pazystama sake, kad taip pastipreja nagas, tai susigundziau, nu zodziu, antradieni eisiu pas ja ir ziuresiu ka man ten padarys
Atsakyti
QUOTE(Irma 123 @ 2013 09 15, 17:16)
sveikutes mirksiukas.gif  pas mus ramus savaidgalis, vakar buvom iki mano tevu nuleke, siandien tinginiaujam namuose, reiktu eiti nagucius persilakuot ax.gif  o lilget pas taves kainos labai mazos bigsmile.gif gyvenciau Vilniui tikrai buciau tavo kliente  mirksiukas.gif


Kadangi namuose kol kas , diplomo rankose neturiu, mokinuosi, tad ir kainos kol kas tokios, veliau laikas parodys 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(jurratike @ 2013 09 15, 17:36)
Ilgalaiki lakavima jau esu bandzius, bet dabar sugalvojau, ne prisiaugint, o uzdet ant naturalaus nago geli  ax.gif Pazystama sake, kad taip pastipreja nagas, tai susigundziau, nu zodziu, antradieni eisiu pas ja ir ziuresiu ka man ten padarys


Tai gal Biogeli tau de, jei ji tai taip, pastiprina naga, leidzia jam augti ir uzsiauginti naturalius nagus ilgus, bet viskam turi buti rybos, ilgas bet ko dejimas be pertrauku ant nagu jiems kenkia 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Juatele nufotkink savo manikiura kai padarys, man baisiai idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 09 16, 10:31)
Juatele nufotkink savo manikiura kai padarys, man baisiai idomu  blush2.gif

ok, tik ziuresim ka padarys,, nes vakar nulauziau puse nago doh.gif Ner ilgi nagai ir taip, po visu stresu baigiu plaukus pamest, nagai luzineja, o vakar dar ir naga nulauziau kampu ir per puse nago beveik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurratike @ 2013 09 15, 17:36)
Ilgalaiki lakavima jau esu bandzius, bet dabar sugalvojau, ne prisiaugint, o uzdet ant naturalaus nago geli  ax.gif Pazystama sake, kad taip pastipreja nagas, tai susigundziau, nu zodziu, antradieni eisiu pas ja ir ziuresiu ka man ten padarys

Aš vis lakavausi ilgalaikiu,bet man pradėjo visiškai jis nelaikyti 4u.gif ,tad vėl gryšiu prie gelio ant savo natūralaus nago,kaip ir anksčiau wub.gif ,o mano manikiūrininkė taip pat sakė,kad gelis pastiprina natūralų nagą drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti