Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

Jei vyro dėka nuvažiuosim prie jūros, bus gerai. Ok einu Danieliaus pasiimti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milda_Milda: 10 gegužės 2013 - 15:16
Labanakt, mažai kalbančių g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Sapnavau nuostabų sapną.
Atsakyti
labas rytas smile.gif milda koki sapna sapnavai?as sapnavau siandien kad begu visa laika lotuliukas.gif nu pas mus orai ne kokie lyja lyja lyja, buvo ir perkunija uzvakar...bet seip gaivus oras smile.gif kas darr.....Renaldui sloga nepraeina, eisim antradieni pas LOR kad paseli imtu ir ziuretu kas sukelia....o kas del atostogu nezinau taip eksprontu varysim, turiu pasiulyma i lenkija slovakija vaziuoti bet nezinau...o seip MB uzsikases garaze, atsidare savo tai nei atostogu nei jo nematyt...o seip i Latvija galvojam kaip v-inga...mano patevis pusiau latvis tai giminiu daug turi gal nuleksim ten, preitais metais buvome Venspili kas nebuvo patarciau nulekti vaikams pramogu nemazai.. tik dienas reikia ziureti kokia vaziuosit, mes kai vaziavom traukinukas kaip tik ta diena nejo..ten tikrai vaziuosim siais metais. smile.gif tiek ziniu is mano fronto lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingatata: 11 gegužės 2013 - 07:15
QUOTE(ingatata @ 2013 05 11, 09:13)
labas rytas smile.gif milda koki sapna sapnavai?


Sapnuoju jau gal trečią kartą austrą, ech...
Atsakyti
Labas rytas, šianakt neužmigau, miegojau su vaistais sad.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Milda tau reikia kokios veiklos, nors ir namuose... o tu turi kokiu draugiu, gal su jom prasiblaskytum, gal lengviau tau butu... arba gerai prigert issipasakot, ojei ka as cia kalbu... blush2.gif bet man tai padeda va taip kart I menesy koki pauzt thumbup.gif , o gal su vyras tau visai nepadeda, demesio tau truksta... bet kokiu atveju stenkis neleisti sau mastyt apie liudnus dalykus... tu jauna sveika, turi du nuostabius vaikucius wub.gif , tad baik cia, viskas tavo rankose 4u.gif


o man cia gydytoja stomatologe pridirbo... vat ir eik I tas lietuviu klinikas, pinigus lupa tik... kita diena turejau eit I cia anglu NHS poliklinika, skruostas ziauriai istines buvo, paliko jinai man ten kazkokia vata, isnaujo vale, antibiotikus dar israse...zodziu siaubas, isvijo ja turbot LT uz toki darba, tai cia zmonem kenkia...
Atsakyti
Sveikos,
Kur visos uzsikase? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saline @ 2013 05 12, 19:38)
Sveikutes.
Milda tau reikia kokios veiklos, nors ir namuose... o tu turi kokiu draugiu, gal su jom prasiblaskytum, gal lengviau tau butu... arba gerai prigert issipasakot, ojei ka as cia kalbu... blush2.gif  bet man tai padeda va taip kart I menesy koki pauzt thumbup.gif  , o gal su vyras tau visai nepadeda, demesio tau truksta... bet kokiu atveju stenkis neleisti sau mastyt apie liudnus dalykus... tu jauna sveika, turi du nuostabius vaikucius wub.gif , tad baik cia, viskas tavo rankose  4u.gif


Ką tos draugės, kai joms viskas gerai. Vakar buvau susitikus su viena, išsikalbėjom. Po tokių pokalbių šianakt su vaistais vėl miegojau, neužmigau...

Dėl sveikumo abejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milda_Milda: 13 gegužės 2013 - 10:35
Aš gailiuosi, kad nepasidariau aborto, dar viską buvo pataisyti. Vat.
Atsakyti
QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 13, 10:31)
Ką tos draugės, kai joms viskas gerai. Vakar buvau susitikus su viena, išsikalbėjom. Po tokių pokalbių šianakt su vaistais vėl miegojau, neužmigau...

Dėl sveikumo abejoju.

drinks_cheers.gif
Kita kart geriau niekam ir nepasakot, nei palengveja nei ka....
As ir is tu kur niekam nepasakoju apie save.... MB daugiausiai zino.. o visi kiti.... irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(Milda_Milda @ 2013 05 13, 10:58)
Aš gailiuosi, kad nepasidariau aborto, dar viską buvo pataisyti. Vat.

Nu nesupyk,bet jau cia tai nusvaigai... ir kas nuo to but pasikeite.... butum metus padirbus, tada norejus antro vaiko, ir vistiek dar pora metu namie sedetum... o dabar abu sveiki, jau paauge, rudeni varai i darba... nesuprantu ko dar gali noret g.gif
Atsakyti
QUOTE(v-inga @ 2013 05 13, 13:04)
drinks_cheers.gif
Kita kart geriau niekam ir nepasakot, nei palengveja nei ka....
As ir is tu kur niekam nepasakoju apie save.... MB daugiausiai zino.. o visi kiti.... irnesakyk.gif
Papildyta:

Nu nesupyk,bet jau cia tai nusvaigai... ir kas nuo to but pasikeite.... butum metus padirbus, tada norejus antro vaiko, ir vistiek dar pora metu namie sedetum... o dabar abu sveiki, jau paauge, rudeni varai i darba... nesuprantu ko dar gali noret  g.gif


Nebūčiau norėjus, man per sunku du vaikai. Mama dar buvo sakius tik nedarykit antro vaiko, taip nedrąsiai ir tyliai, o aš nepklausiau...
Atsakyti