Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

ogo, kad visos dingusios.. g.gif
alia dirbat ir seima?... mamo mergos serga, ta prasme tik sloga ir kosulys, paciai sloga, mb irgi paciaudo... prasideda... doh.gif namuose meginu dirbt.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2013 09 10, 22:06)
ogo, kad visos dingusios..  g.gif
alia dirbat ir seima?... mamo mergos serga, ta prasme tik sloga ir kosulys, paciai sloga, mb irgi paciaudo... prasideda...  doh.gif  namuose meginu dirbt.. ax.gif

Laba. Pas mane Arnas ir jau savaite koso, gerai kad be temperaturos, kadangi mokaus neporinem dienom tai porinem sedim namie. Vakar buvom pas gydytoja sake girdis siurkstuliai ir gerkle paraudus. Beja nuo vakar vezioju privaciai i masazus po jo daug lengviau koso tikiuosi isbrisim lengvai ir jums viktorija linkiu greit pasveikt, siaip lb daug serganciu dabar unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Mano chebra irgi ligoniu sarasuos doh.gif jau kai krito tai visi 3, fu fu fu as kolkas dar laikausi:-)
Ner ka noret,kad nesirgtu... toki kvaili orai dabar,anei karsta....anei salta doh.gif
Visiem sveikateles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vakar prisikepiau sokoladiniu keksiuku.... vadinasi kaupiu riebalu atsargas ziemai rolleyes.gif
Atsakyti
labadienis.. smile.gif
nu va ligoniu yra daugiau, bet galetu ju ir nebuti.. man norisi kosyti tokio prikimusiu lojimu.. bet gal kaip nooors, kaip visad namie chaladinikas visiskai..
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2013 09 11, 17:37)
labadienis..  smile.gif
nu va ligoniu yra daugiau, bet galetu ju ir nebuti.. man norisi kosyti tokio prikimusiu lojimu.. bet gal kaip nooors, kaip visad namie chaladinikas visiskai..


tai kad lauke silta kaip namie gali but salta g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 09 11, 17:47)
tai kad lauke silta kaip namie gali but salta  g.gif

pas mane primas aukstas ir kampinis - visada salta, tiek ziema, tiek vasara, langus atsidarau, kad prisildytu, bet kai zemaitijoj siandien koks 15-16 C., tai salta....
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2013 09 11, 17:51)
pas mane primas aukstas ir kampinis - visada salta, tiek ziema, tiek vasara, langus atsidarau, kad prisildytu, bet kai zemaitijoj siandien koks 15-16 C., tai salta....


uoj ta vasara kai kepina gal jums ir gerai, o taip tai brrr, nepavydziu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Ligoniukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Man tai po bulviakasio herpis užpuolė, tai atidėjo protinio danties operaciją doh.gif Sunervino taip bijojau laukiau, o dabar dar pusantros savaitės bijot ir laukt reikės doh.gif smile.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif ligoniukams daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mes kolkas dar laikomes, bet aplinkui daug kas su sloga ax.gif
Atsakyti
Merginos kas negavot pakvietimu draugaut fb is JP nails, kvieciu kviesti ir jungtis prie mano puslapio mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 09 13, 12:33)
Merginos kas negavot pakvietimu draugaut fb is JP nails, kvieciu kviesti ir jungtis prie mano puslapio  mirksiukas.gif  4u.gif

Ai čia tu biggrin.gif Nes akip mane užknisa visi tie kvietimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiber @ 2013 09 14, 16:11)
Ai čia tu  biggrin.gif Nes akip mane užknisa visi tie kvietimai  biggrin.gif


ir mane uzknisa, nors siaip juos gaunu nedaznai blush2.gif o geriausia tai kai kokie baisus babajinai verbuoja draugaut, paskui gal ir teket pasiulytu doh.gif
Atsakyti