Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

sveikutes mirksiukas.gif
ojej 4u.gif 4u.gif 4u.gif Daiber uzjauciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif o tai visai miesta pakeitete?
o mes puikiai gyvenam, pagaliau sulaukem issvajotojo darzelio, vel veiklos perakis, Ailandui dar prisidejo ir sokiu pamokeles, pabandysim jei nores lai eina jei ne tai nebeisim, o anglu pamokeliu labai laukia jam ten patiko ax.gif
Atsakyti
Daiber, laikykites, pamatysi su laiku, viskas tik i gera, manau ir sprendima priemei pati ir tvirtai, sutiksi zmogu kuris suteis ir laimes ir dziaugsmo ir saugumo jausma ir bus puiki atrama 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Daiber 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip nefaina,laikykites mergaites..... net sirdi suspaude tokios zinios unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Mes tik rytoj keliausim i darzeli pirma karta. Penktadieni susitvarkem pazyma, ir grizom su skaudanciom gerklem, bei beganciom nosim...
Daiber 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ojei,Daiber,saule.laikykis!!!
Atsakyti
Irmute, miesto nepakeičiau.Išsinuomavau butą, nes namą išlaikyt ne mano nosei smile.gif Bet darželį pakeičiau, nes man labai toli vežiot į tą seną, man labai nepatogu.
Sprendimas manau, kad teisingas smile.gif trečias kartas nemeluos, per 15 metų tai jau trečias kartas, bet šį kartai labai tvirtai apsisprendžiau ir kol kas tikrai nesigailiu.O Urtę lanko kol kas bendrauja, ji kaip ir turi tėtį, o toliau matysim kaip bus...
Atsakyti
šaunuolės jūs abi, laikykitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif o jau Urtė, kad išsaugusi, kai kuriose nuotraukytese net sunku atpažinti, labai graži mergytė bigsmile.gif
Atsakyti
labas vakaras.. smile.gif
nu va Daiber... 4u.gif tiketis reikia, kad sprendimas teisingas, kuri priemei..
Justukui paveikt linkim greiciau 4u.gif
Nezinau kaip kitos dirbancios, bet si savaite sunki,... nezinau net nuo ko pavargstu, puse dienos praeina, o man jau galva tvinksi... nu kaip noooors priprasiu dirbt..
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2013 09 06, 20:46)
labas vakaras.. smile.gif
nu va Daiber...  4u.gif  tiketis reikia, kad sprendimas teisingas, kuri priemei..
Justukui paveikt linkim greiciau 4u.gif
Nezinau kaip kitos dirbancios, bet si savaite sunki,... nezinau net nuo ko pavargstu, puse dienos praeina, o man jau galva tvinksi... nu kaip noooors priprasiu dirbt..

Tai ka dirbi, ka darai?smile.gif zinai ir as vakar po mokslu luzau tepazejau 2kelinius kasio gal kokios bangos varginancios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2013 09 06, 20:46)
labas vakaras.. smile.gif
nu va Daiber...  4u.gif  tiketis reikia, kad sprendimas teisingas, kuri priemei..
Justukui paveikt linkim greiciau 4u.gif
Nezinau kaip kitos dirbancios, bet si savaite sunki,... nezinau net nuo ko pavargstu, puse dienos praeina, o man jau galva tvinksi... nu kaip noooors priprasiu dirbt..

Jau kaip ir sveikas. Ir darzelyje visai smagiai jauciasi bigsmile.gif thumbup.gif
Balionciku kruva, mes juk moterys, viska mes galim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 09 06, 21:12)
Tai ka dirbi, ka darai?smile.gif zinai ir as vakar po mokslu luzau tepazejau 2kelinius kasio gal kokios bangos varginancios smile.gif

Viska ka liepia daryt, o kol kas dave sutvarkyti el. parduotuve, perziureti kainas bei asortimenta. Padarau sutartis, reikia kartais nuvaziuoti kokia preke paiimti, nuvezti kazkur dokumentus.. dar tik pirma savaite dirbau... ir tai 4 dienas... pirmadieni darbe nebuvau, buvo svente man smile.gif Toliau plane numatyti rinkodaros plano sudarymas, naujie klientu paieska, reikia ismokt saskaitas issirasineti su programa, el. parduotuves aktyvinimas... vienu zooodziu viskas kas susija su pardavimais bei sis tas ka lieptu padaryt .. tai va tokios takelios smile.gif Keista man kai as laisva koja darbe, ir vaiku nera salia.. smile.gif
Atsakyti
Viktorija, bet tai smagu, svas verslas, dirbi is dusios nes tavo manau turetu but viskas ok ir verslas dar labiau klestet su tavo atejimu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti