Įkraunama...
Įkraunama...

2009 Vasarinukai.

dar iki pasto nenuejau blush2.gif bet rytoj reikės eiti pasiimti siuntinuka bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,

Su kiekviena diena vis naujiena, šiandien paskutinė mano diena darbe, svaeikata visiškai pašlijo tad susitariau kad išeinu anksčiau wub.gif Ir liūdna, tiek laiškų sulaukiau iš klientų su kuriais bendravau, tiek įgavau kultūrinės patirties, bet kiekvienam matyt savo, ieškosiu toliau savęs šiame š... gyvenime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 06 06, 13:21)
Labas,

Su kiekviena diena vis naujiena, šiandien paskutinė mano diena darbe, svaeikata visiškai pašlijo tad susitariau kad išeinu anksčiau  wub.gif  Ir liūdna, tiek laiškų sulaukiau iš klientų su kuriais bendravau, tiek įgavau kultūrinės patirties, bet kiekvienam matyt savo, ieškosiu toliau savęs šiame š... gyvenime  biggrin.gif

Niu cia dabar... 4u.gif 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ilsiuosi bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 06 07, 14:12)
Laba diena,

Ilsiuosi  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif Pailsek ir atsigauk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurratike: 07 birželio 2013 - 13:18
sveikos 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2013 06 06, 13:21)
Labas,

Su kiekviena diena vis naujiena, šiandien paskutinė mano diena darbe, svaeikata visiškai pašlijo tad susitariau kad išeinu anksčiau  wub.gif  Ir liūdna, tiek laiškų sulaukiau iš klientų su kuriais bendravau, tiek įgavau kultūrinės patirties, bet kiekvienam matyt savo, ieškosiu toliau savęs šiame š... gyvenime  biggrin.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Na ka isauso nedarbadienio rytas ax.gif

Sestadieni su drauge buvau gariunuose nusipirkau audinio uzuolaidoms, tik dabar neturiu kas pasiutu doh.gif daugiau nieko nepirkau, bet garai nepanasus i save seniai buvau nebuvus bigsmile.gif

vakare varem pas draugus i Trakus saslyku, grizom po 12, o sekmadieni pradejom remonto darbus bigsmile.gif viena siena sugebejom tapetuoti 4 val blink.gif va ka reiskia tapetai po 50lt lotuliukas.gif kai tapetavom miegamojo siena brangiais ir gerais tapetais uztrukom viena valanda doh.gif dar padazem, dabar lieka viena siena nudazyt, bet ten visa sekcija man reik atkraustyt kad atitraukt ir kolidorius, bet jau grazu wub.gif wub.gif wub.gif

Siandien varysiu tuoj i birza registruotis, tada i poliklinika pas gine, nes jau nebuvau seniai, reikia kol laisvas paukstis esu , o po to nzn gal ka sumastysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pas mus buvo braskiu savaitgalis.... dabar jau feeeeeeee nebenoriu....
Lilget smagu remontai,bet nenoriu ne pagalvot apie juos doh.gif
Lyjaaaaaa ir panasu,kad nezada siandien nustot verysad.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Kaip laikotes g.gif
As kaip ir neblogai, tinginiauju, sekmadieni vel vaziuosim su Arnu pas mama savaitei ax.gif
Atsakyti
sveikutes
Mes buvom apsirge truputi,kaip tycia Justas sukarsciavo penktadieni, sestadieni i Regitra reikejo... Ryte limfmazgiai didziuliai, varem i priemima, issityciojo, kad tempos nereik bijot, limfmazgiai sukyla ir susileidzia ir panasiai, tiesiai is ten vaziavau i Regitra, jau zinojau ka neislaikysiu teorijos, taip ir buvo, naktis bemiege, stresas ir gavos kaip gavos, nesenai tik atsigavau, nu paveike taip, kad nieko nebenorejau. Vakar buvom KLP, teisingiau as buvau, tetis su Justu pabuvo, nusipirkau balerinkas pagaliau, nevisai tokias kokiu norejau, bet kai uz tokia kaina tiks palakstyt. Tai tiek ir naujienu is musu fronto ax.gif
Atsakyti
Sveikos, geros jums dienos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Žiūriu tuščia čia g.gif
Pas mus nieko naujo Urtė pagaliau su auskariukais, nes jau zyzė gal pusė metų kaip norėtų smile.gif
Šiandien Alytuj šventė miesto, tai buvom su Urte smagiai praleidom laiką su draugėm smile.gif
Atsakyti